Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

W Gruncie Ruchu

W Gruncie Ruchu

Warszawa, Polska

W Gruncie Ruchu - to działający od 2016 roku kolektyw nauczycieli różnych form ruchu. To grupa przyjaciół, absolwentów i studentów. Z zawodu fizjoterapeutów, trenerów, nauczycieli, pasjonatów życia w zgodzie z naturą człowieka, którzy przez praktykę różnorodnego ruchu – kultywują wysoką sprawność fizyczną zapisaną w genach człowieka. Powrót do korzeni ruchu - w zgodzie z naturą, z samym sobą i drugim człowiekiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

41171 PLN z 25000 PLN

196 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

164%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.08.2018.

Otwieramy Akademię W Gruncie Ruchu

Informacje o nagrodach

Dodano 20.09.2018, godz. 11:25

Kochani,
Z całego serca dziękujemy za Wasze wsparcie w zbiórce na powstanie Akademii W Gruncie Ruchu. Ostatecznie uzbierana suma przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania!
Udało nam się uzbierać kwotę w wysokości 41 171 zł. Gorąco dziękujemy za Wasze wsparcie!
 
 
Nagrody
 Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące poszczególnych nagród wykupionych w kampanii. 
  • Przytulasami wdzięczności będziemy was obdarowywać przy osobistym spotkaniu - podczas otwarcia Akademii oraz już w trakcie jej funkcjonowania!
  • Wejściówki na 24h oraz członkostwo OPEN na 1 lub 3 miesiące będą realizowane po otwarciu Akademii. Nagrody do wykorzystania do końca roku 2018 (w przypadku realizacji członkostwa - należy rozpocząć je do końca roku 2018).
  • Na sesje indywidualne będzie można umówić się poprzez recepcję Akademii lub po kontakcie mailowym. Nagrody te będą realizowane od otwarcia Akademii (sesja indywidualna z nauczycielem Akademii WGR, konsultacja fizjoterapeutyczna z doświadczonym terapeutą Krzysztofem Stefankiem, terapia dźwiękiem - relaksacyjny masaż gongiem i misami w wyciszonym gabinecie Akademi, sesja indywidualna TRE).
  • Konsultacja online z nauczycielem Akademii WGR będzie możliwa po wcześniejszym kontakcie mailowym i dokładnym ustaleniu terminu. Nagroda będzie realizowana od otwarcia Akademii.
  • Koszulki z logiem Akademii WGR będą zaprojektowane po otwarciu Akademii. Nagrody te będą zrealizowane do końca roku 2018.
  • E-booki wyślemy drogą mailową w listopadzie (“Podstawy medytacji” - praktyczne zrozumienie istoty uważności i świadomości w codziennym życiu + ćwiczenia i techniki medytacyjne oraz “Jak ruszać się na co dzień?” - niezbędne kompendium wiedzy o codziennej higienie ruchowej + ćwiczenia praktyczne).
  • Kursy wideo będą realizowane w formie on-line. Dostęp do platformy z kursami wideo zostanie przekazany drogą mailową w listopadzie (Stanie na rękach, Mobilność, Lokomocje)
  • Uczestnictwo w dowolnym warsztacie organizowanym przez W Gruncie Ruchu oraz honorowe uczestnictwo w obozie WGR jest do wykorzystania w roku 2019.
 
 
Ponadto...
 
Udało nam się uzbierać kwotę z nadwyżką, w związku z tym każdy, kto wsparł nas kwotą co najmniej 99 zł - otrzyma dodatkowo:
  • 7 dniowe zaproszenie do pełnego korzystania z Akademii dla siebie oraz dla bliskiej osoby. Nagroda do wykorzystania od otwarcia Akademii do końca roku 2018. 
  • Bezpłatne zaproszenie na specjalny tzw. jam ruchowy, który odbędzie się w jeden z weekendowych dni do końca roku 2018. Po otwarciu Akademii poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem kiedy odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie.

 

 
Aktualności - status prac remontowych
 
Jesteśmy na etapie intensywnych prac remontowych. Działania, które są aktualnie na tapecie to m.in. gipsowanie, szlifowanie, malowanie ścian, kładzenie kafelków i cierpliwe czekanie na realizację naszych podwykonawców. 
 
Na ten moment najbardziej realny czas otwarcia Akademii to weekend 6-7 października.
 
Grafik pojawi się do końca tego tygodnia, a od przyszłego tygodnia będzie już można przedwcześnie wykupić członkostwo.
 
Jeżeli chcesz dołączyć do ekipy wspierających nas osób (wiedzą, doświadczeniem bądź fizyczną pomocą) - możesz dołączyć do grupy na fb "Budujemy Akademię W Gruncie Ruchu" (gdzie informujemy o aktualnych pracach i potrzebach).
W razie jakichkolwiek pytań - śmiało kontaktujcie się z nami mailowo.
Słoneczne pozdrowienia,
Marta

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.08.2018 22:10