Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

W Gruncie Ruchu

W Gruncie Ruchu

Warszawa, Polska

W Gruncie Ruchu - to działający od 2016 roku kolektyw nauczycieli różnych form ruchu. To grupa przyjaciół, absolwentów i studentów. Z zawodu fizjoterapeutów, trenerów, nauczycieli, pasjonatów życia w zgodzie z naturą człowieka, którzy przez praktykę różnorodnego ruchu – kultywują wysoką sprawność fizyczną zapisaną w genach człowieka. Powrót do korzeni ruchu - w zgodzie z naturą, z samym sobą i drugim człowiekiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

41171 PLN z 25000 PLN

196 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

164%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.08.2018.

Otwieramy Akademię W Gruncie Ruchu

Możemy więcej! - nowe nagrody

Dodano 11.08.2018, godz. 19:58

Przed nami ostatnie dwa tygodnie kampanii. Wierzymy, że uzbieramy z Wami potrzebne nam minimum, czyli 25 tys. zł. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na prowadzenie intensywnych prac remontowych. 

 

Chcemy jednak jak najszybciej zapewnić na sali dobrej jakości drążki, oraz specjalną miękką matę na części podłogi i ścian. Jest to całkiem duże wyzwanie projektowe i finansowe. Dlatego z wiarą we wspólne siły - rozszerzamy kampanię o dwa dodatkowe cele finansowe...

 

...a zarazem o dodatkowe nagrody, dla wszystkich, którzy wsparli nas kwotą co najmniej 99 zł (liczy się suma wpłat) :) 

 

Praca na wysokościach - jeżeli osiągniemy 32 tys zł :

 

  • każdy kto wesprze (bądź dotychczas wsparł) nas w kampanii kwotą co najmniej 99 zł - otrzyma 7 dniowe zaproszenie do pełnego korzystania z Akademii.

 

Bezpieczna zatoka - Jeżeli osiągniemy 36 tys zł: 

 

  • każdy kto wesprze (bądź dotychczas wsparł) nas w kampanii kwotą co najmniej 99 zł - otrzyma dodatkowo jeszcze jedno 7 dniowe zaproszenie dla bliskiej osoby
  • oraz bezpłatne zaproszenie na specjalny jam ruchowy, który odbędzie się w jeden z weekendowych dni pod koniec tego roku (bilet o wartości 50 zł)

Daj znać znajomym! To ostatnia prosta!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.08.2018 22:10