Dołącz do naszej społeczności!

Operacja 'Katondwe'

Kategoria - Podróże

115%

Postęp

13822 zł

Mamy już

Udany!

Status

Blog Dodano 27.06.2015, godz. 15:19

Mozna sledzic co sie dzieje u mnie tutaj:
http://wparyla.geoblog.pl/podroz/23675/operacja-katondwe

Kiedy beda pojawiac sie wpisy - nie mam pojecia, duzo pracy, malo pradu, jeszcze mniej internetu :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Niespodzianka nr 2 Dodano 23.06.2015, godz. 21:02

Niespodzianka kolejna jest taka, że nie będzie to działalność jednorazowa. Jest wymierny efekt tak ogromnego zainteresowania i zaangażowania wielu osób - powołana do życia została fundacja Subter Alas (Pod Skrzydłami) - tutaj ogromne brawa dla Izy, to głównie Twoja zasługa, bez Twoich \"kilku słów\" :P nie doszłoby do tego, dziękuję! :):):) . Obecnie kończy się pisać statut, działają też dwie grupy wolontariuszy (Kraków, Chorzów), wygląda na to, że formują się kolejne dwie (Poznań, Piotrków Trybunalski). Więcej o fundacji napiszę później, nie będę zdradzał wszystkich szczegółów od razu :)
A teraz biegnę na samolot bo mi odleci :D Buzki dla wszystkich!

Niespodzianka nr 1 Dodano 23.06.2015, godz. 20:47

Dzięki pomocy Opatrzności udało się zrealizować większość rzeczy potrzebnych do wyjazdu w sposób, który ja opisałbym tak - codziennie jeden mały cud.
Niespodzianka jest taka, że większość zgromadzonych w serwisie środków zostanie przekazana na budowę elektrowni o której wspominały Siostry w jednym z komentarzy. :)
Dodano: 24.06.2015, 7:18
  monikapiasecka
monikapiasecka
Super! Tak właśnie pomyślałam, że jakieś panele fotowoltaiczne lub elektrownia wiatrowa byłaby bardzo pomocna w Waszej misji. :)
Pozdrawiam,
Monika.

Ogromne dzięki! Dodano 23.06.2015, godz. 20:42

Witajcie!

Aktualności garść :) Jestem właśnie na lotnisku we Frankfurcie, za ok godzinę lecę dalej, przede mną Johannesburg, a ptem Lusaka :)

Po pierwsze i najważniejsze: OGROMNIE DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM!!!
Reakcja wielu zupełnie nieznanych mi osób na tę inicjatywę zaskoczyła mnie ogromnie. W szczególności chciałbym podziękować Państwu Baldysom, bez Waszej pomocy nie byłoby niespodzianki nr 1 (ponizej) oraz Izie - tak zgadzam się z Tobą, namówiłaś mnie skutecznie (niespodzianka nr 2) :)

Większość pewnie zastanawia się o co chodzi więc za moment uchylę rąbka tajemnicy :)

Olbrzymie zaskoczenie Dodano 11.06.2015, godz. 16:21

Mam baaaaaaaardzo dobrą wiadomość - Siostry i miejscowa ludność ucieszą się chyba najbardziej. :) Przedwczoraj przeżyłem kolejny szok - poszedłem po recepty żeby zakupić zestaw leków przeciwretrowirusowych... po 10 minutach rozmowy dostałem je w prezencie. Kilka minut później zadzwonił telefon - dzwonił ktoś z informacją, że potrzebny mi Malaron prześle na adres szpitala bo wlasnie wraca z Zambii do Polski, a zostało mu kilka opakowań. Zatem... Szpital jest odrobinę bliżej budowy wymarzonej elektrowni :):):)
Dodano: 12.06.2015, 8:16
  malgorzatka_w
malgorzatka_w
Pan działa!:)
Dodano: 11.06.2015, 17:02
  Magdalena Łazarek
Magdalena Łazarek
Ale niesamowicie usłyszeć takie newsy :) mega radość i zaskoczenie. Chwała Panu!

Patronat Dodano 03.06.2015, godz. 14:21

W dniu dzisiejszym patronem medialnym projektu został serwis Opoka. Serdecznie dziękujemy! Pierwszy artykuł już niebawem ;)
Dodano: 17.06.2015, 0:32
biedronka Basia
biedronka Basia
Piekna akcja.
Wespre.

Zycze wytrwalosci, sil w spelnianiu zamierzonego celu.

Barbara Baldys

Początek Dodano 30.05.2015, godz. 14:06

Pojawiają się pierwsze wpłaty :) Jest podjętych kilka prób dotarcia do mediów lokalnych :) Działamy dalej! Jesteście wielcy!!!

Podziekowanie Dodano 26.05.2015, godz. 21:21

Z całego serca dziękuję Michałowi Werminskiemu
( https://www.facebook.com/profile.php?id=100001584778482 ) za pomoc w opracowaniu projektu. Ten niesamowity młody człowiek (6 klasa) włożył ogrom pracy w powstanie szaty graficznej jak i filmu. Brawa dla niego!!!!! Michał - jesteś wielki!!!!!!!! :-)

193

Wspierających

13822 zł

Z całkowitej kwoty 12000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 25.06.2015

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Uśmiech organizatora i dozgonna wdzięczność :)

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

10 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 2 zł lub więcej!

Wybrany specjalnie dla Ciebie SUCHAR, którego otrzymasz na maila

6 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 5 zł lub więcej!

Buziak przed wyjazdem lub na spotkaniu zorganizowanym po powrocie - albo tu i tu - buziaków nigdy za wiele ;)

6 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Mail z podziękowaniem i zdjęciem z podróży

31 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 15 zł lub więcej!

Mail z podziękowaniem i zdjęciem z podróży + podziękowanie na Twoim facebooku

6 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Wraz z podziękowaniami będę sukcesywnie przesyłał Ci kilka zdjęć z krótkim opisem tego co robiłem i widziałem w ostatnim czasie.

47 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Podziękowania mailowe ze zdjęciem, a ponadto Twoje nazwisko zostanie też umieszczone w podziękowaniu w napisach końcowych filmu z wyprawy.

7 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Kopia dziennika z całej wyprawy z imienną dedykacją, osobiste zapiski, przemyślenia. Twoje nazwisko zostanie też umieszczone w podziękowaniu w napisach końcowych filmu z wyprawy.

22 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 60 zł lub więcej!

Poza kopią dziennika z całej wyprawy z imienną dedykacją, osobistymi zapiskami, przemyśleniami, Twoim nazwiskiem w podziękowaniu w napisach końcowych filmu z wyprawy mam dla Ciebie także coś wyjątkowego - DVD z filmem z wyprawy wraz z materiałami niepublikowanymi nigdzie indziej

15 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 80 zł lub więcej!

Otrzymasz zdjęcie z wyprawy w formacie 40x30 cm oprawione w elegancką antyramę - z autografem i podziękowaniem, DVD z filmem z wyprawy z materiałami niepublikowanymi nigdzie indziej

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Dostęp do filmu przed jego premierą, a ponadto zdjęcie z wyprawy w formacie 40x30 cm oprawione w elegancką antyramę - z autografem i podziękowaniem, DVD z filmem z wyprawy z materiałami niepublikowanymi nigdzie indziej oraz kopię dziennika

14 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 125 zł lub więcej!

Specjalnie dla Ciebie pamiątka z Afryki oraz kopia dziennika z całej wyprawy z imienną dedykacją, osobistymi zapiskami, przemyśleniami + Twoje nazwisko w podziękowaniu w napisach końcowych filmu z wyprawy oraz DVD z filmem z wyprawy wraz z materiałami niepublikowanymi nigdzie indziej

8 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Widokówka przesłana prosto z Afryki, z osobistą dedykacją, autofrafami dzieciaków i moim, pamiątka z kontynentu, kopia dziennika, Twoje nazwisko w filmie oraz DVD z filmem z wyprawy wraz z materiałami niepublikowanymi nigdzie indziej

9 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Poza tym, że Twoje nazwisko zostanie umieszczone w napisach końcowych filmu, otrzymasz pamiątkę z kontynentu, kopię dziennika, a także !uwaga! specjalnie dla Ciebie poprowadzimy wraz z Pauliną godzinną lekcję Bachaty - będzie goooooooorąco.

1 Wspierający
Pozostało: 25 z 30

Nagroda za 250 zł lub więcej!

Widokówka przesłana prosto z Afryki, z osobistą dedykacją, autografami dzieciaków i moim, pamiątka z kontynentu, kopia dziennika, Twoje nazwisko w filmie, DVD z filmem z wyprawy wraz z materiałami niepublikowanymi nigdzie indziej oraz koszulka z limitowanej serii "Keep calm and save Zambia"

5 Wspierających
Pozostało: 7 z 10

Nagroda za 300 zł lub więcej!

Przygotowany specjalnie dla Ciebie album ze zdjęciami z wyprawy. Do tego dorzucam widokówkę przesłaną prosto z Afryki, z osobistą dedykacją, autografami dzieciaków i moim, kopię dziennika, Twoje nazwisko w filmie, DVD z filmem z wyprawy wraz z materiałami niepublikowanymi nigdzie indziej.

3 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 400 zł lub więcej!

Wyłącznie dla Ciebie wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju nakrycie głowy które będzie mi towarzyszyć podczas wyjazdu. Do tego dorzucam drukowaną wersję dziennika, Twoje nazwisko w filmie oraz DVD z filmem z wyprawy wraz z materiałami niepublikowanymi nigdzie indziej

1 Wspierający
Pozostało: 7 z 10

Nagroda za 450 zł lub więcej!

Wyłącznie dla Ciebie wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju rękodzieło miejscowej ludności - taki obraz sam chętnie powiesiłbym w swoim pokoju Do tego dorzucam drukowaną wersję dziennika, Twoje nazwisko w filmie oraz DVD z filmem z wyprawy wraz z materiałami niepublikowanymi nigdzie indziej

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Przyjadę w dowolne miejsce w Polsce z prelekcją po wyprawie - oprócz multimediów przywiozę duuuuużo gadżetów do "dotykania" zaś każdy słuchacz będzie mógł otrzymać na maila elektroniczną wersję dziennika z wyprawy.
Dla organizatorów podziękowania w filmie i drukowana wersja dziennika.

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 500 zł lub więcej!

"Bez kozery powiem pińcet" - wyłącznie dla Ciebie oryginał dziennika z wyprawy, pisanego odręcznie przez cały okres pobytu, osobiste refleksje, zapiski i rysunki. Gdy będzie padać - wyraźne i obszerne, gdy będzię świecić słońce i ręce będą pełne roboty - zwięzłe, i chwiejne od zmęczenia. Do dziennika dołączam jego drukowaną wersję (abyś mógł zostawić go znajomym, którym pochwalisz się oryginałem, lub gdybyś nie był w stanie czegoś rozczytać), płytę DVD oraz pamiątkę z kontynentu.

1 Wspierający
Pozostało: 2 z 2

Nagroda za 3000 zł lub więcej!

Zostań Ojcem lub Matką Chrzęstną Wyprawy :)
Szeroki zakres działań sponsorskich do ustalenia - przewiduję tylko dwie osoby lub instytucje jako Ojca i Matkę wyprawy.

0 Wspierających

O Projektodawcy

Wojtek Paryła

Wojtek Paryła

Kraków, Poland

...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: