Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Kosel

Michał Kosel

Opole, Polska

Michał Kosel - To przedsiębiorca z 10-cio letnim stażem na rynku, który od najmłodszych lat tworzył coś swojego w oparciu głównie o pasję. Jest wykładowcą na uczelni biznesowej ASBIRO w Warszawie oraz wykładowcą LEM przy instytucie edukacji ekonomicznej im. Ludwiga von Misesa. Dwukrotnie otarł się o bankructwo, zbudował 2 placówki taneczne, nie mając złotówki na koncie. Powołał do życia fundację, która wspiera pasjonatów na rynku pracy i buduje dla nich struktury do rozwoju, tak by nie zabiła ich papierologia i zawiłe prawo.

Prowadzi obecnie ponad 20 projektów sportowych w całej Polsce, reprezentuje 4 podmioty gospodarcze, prowadzi kilka placówek fizycznych, na co dzień działa w 8 miastach na terenie całej Polski. Zbudował 3 szkoły tańca i fitness cluby. Organizuje konferencje sportowe w największych miastach w Polsce. Na co dzień szkoli i pracuje z setkami właścicieli szkół i własnych placówek sportowych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6699 PLN z 6000 PLN

47 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

111%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.05.2018.

#NieJestesSam - Mówimy dość - uzbrajamy pasjonatów

RSS

Brak wpisów!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.05.2018 14:02