Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomasz Augustyniak

Tomasz Augustyniak

Kolombo, Prowincja Zachodnia, Sri Lanka

Dziennikarz, od 2013 roku niezależny korespondent w Azji. Publikacje m.in. w Tygodniku Powszechnym, Polityce, Wprost, Przekroju, Przeglądzie, Bloomberg Businessweek Polska, magazynie Quartz, dzienniku Times of India, portalach Onet i Wirtualna Polska.

Laureat Pierwszej Nagrody i Stypendium im. Leopolda Ungera (2016).

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11817 PLN z 11000 PLN

60 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 09.10.2017 13:01

Monsunowe Historie

40% zebrane! Zróbmy trochę szumu!

Dodano 01.10.2017, godz. 18:39

Na koncie zbiórki mamy 4461 zł - to aż 40% potrzebnej kwoty. To świetny wynik i jestem bardzo wdzięczny wszystkim Wspierającym. Ale jeszcze dzisiaj potrzebne jest dodatkowych kilka punktów procentowych, bo do końca zostało tylko kilka dni!

Czy macie znajomych, którzy chętnie by dorzucili cegiełkę? Napiszcie przyjaciołom, rodzinie i znajomym o Monsunowych historiach. Należycie do prężnie działających grup na Facebooku? Albo w innych mediach społecznościowych? Wrzućcie tam post o zbiórce! Możecie też zaprosić swoich ludzi do nowego facebookowego wydarzenia:

www.facebook.com/events/490857687947988

Tymczasem dziś na blogu pojawił się kolejny wpis, o Sri Lance, a ja planuję pobyty w Indiach, Birmie, Malezji i Bangladeszu jeszcze przed końcem roku. W każdym z tych miejsc są ciekawe tematy, warte odkrycia dla Was. Tymczasem w Kolombo pracuję nad sylwetką rozpolitykowanego lankijskiego mnicha, a niedługo wrócę do tematu cejlońskiej herbaty, która właśnie skończyła 150 lat. Sprawdzę też, jak radzą sobie indyjskie przedstawicielki trzeciej płci (uznawane za taką dopiero od 2014 roku) i gdzie inwestują Chińczycy.

 

Chcecie pomóc w realizacji tych i innych tematów? Dołóżcie swoją cegiełkę i koniecznie opowiedzcie innym! W społeczności siła! ;-)