Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomasz Augustyniak

Tomasz Augustyniak

Kolombo, Prowincja Zachodnia, Sri Lanka

Dziennikarz, od 2013 roku niezależny korespondent w Azji. Publikacje m.in. w Tygodniku Powszechnym, Polityce, Wprost, Przekroju, Przeglądzie, Bloomberg Businessweek Polska, magazynie Quartz, dzienniku Times of India, portalach Onet i Wirtualna Polska.

Laureat Pierwszej Nagrody i Stypendium im. Leopolda Ungera (2016).

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11817 PLN z 11000 PLN

60 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 09.10.2017 13:01

Monsunowe Historie

Kolejny tydzień zbiórki i angielska wersja!

Dodano 25.09.2017, godz. 12:49

Drodzy śledzący, wspierający, przyjaciele i wszyscy zainteresowani! :-)

Tydzień zaczynamy z kwotą 3616 złotych - to 32% niezbędnej kwoty! Tymczasem pojawił się anglojęzyczny opis przedsięwzięcia. Film od jakiegoś czasu ma już opcję włączenia angielskich napisów. Jeśli macie znajomych, którzy nie czytają po polsku, a po angielsku już tak - możecie im śmiało przesłać link!

Pamiętajcie, że Monsunowe historie to nie tylko inicjatywa w sieci. To cała seria przedsięwzięć dziennikarskich w Azji Południowej, czyli w Indiach i okolicach! Są wśród nich książka "Królestwo Buddy" o powojennej Sri Lance, blog Monsunowe historie i artykuły prasowe.

Dzięki Waszej pomocy w ciągu trzech miesięcy powstaną co najmniej trzy duże materiały prasowe, kilka tekstów na blogu pisanych z miejsca wydarzeń i książka. Wasze wsparcie jest takie ważne, bo w Polsce coraz więcej zajmujemy się lokalnymi i regionalnymi wojenkami, a coraz mniej obserwujemy świat wokół nas. Pomóżcie to zmienić i podzielcie się linkiem ze znajomymi - po polsku i po angielsku! :-)