Dołącz do naszej społeczności!

Młodzi żeglarze w natarciu

Kategoria - Sport

115%

Postęp

4616 zł

Mamy już

Udane!

Status

O projekcie

Celem naszego projektu jest podniesienie możliwości rozwoju Młodych Żeglarzy ze szkółki działającej przy Klubie Żeglarskim SZTORM Barlinek. Prosto mówiąć, potrzebujemy zakupić jeszcze jeden jacht klasy Cadet. Żeglarze rosną.....coraz więcej spośród nich jest gotowych do zmiany klasy na wyższą. Pomóżmy spełnić ich marzenia....

Zbiórka Młodzi żeglarze w natarciu

Kampania finansowania społecznościowego Młodzi żeglarze w natarciu       Zbiórka Młodzi żeglarze w natarciu

Nasza szkółka kształci rokrocznie około 30 adeptów żeglarstwa. Swoją przygodę z żaglami rozpoczynają już w wieku około 6 lat na jachtach klasy Optimist. Kiedy mają około 12 lat i posiadają niemałe umiejętności, mogą "przesiąść" się na większe jachty. Rok temu, dzięki wsparciu ludzi dobrej woli poprzez portal polakpotrafi , udało się nam zebrać fundusze i uruchomić w naszym Klubie klasę Cadet. Kupiliśmy jeden jacht a za nadwyżkę wyremontowaliśmy drugi. 

Pamiętacie? To było wspaniałe, inspirujące przeżycie dla nas wszystkich.

Film z chrztu żaglówek:

Dlaczego wybraliśmy taką formę pozyskania funduszy?

Odpowiedź jest prosta. Już raz przekonaliśmy się że możemy liczyć na Wasze wsparcie. Rok temu w naszej akcji zbierania funduszy udział wzięło kilkadziesiąt osób. I tym razem na Was liczymy, na Wasze szczere serca i zrozumienie potrzeb młodych żeglarzy. KŻ Sztorm jest Stowarzyszeniem żeglarzy, którym zależy na szerzeniu ideii tego pięknego sportu. Sportu, który wszechstronnie rozwija młodych ludzi. Uczy ich pracy w grupie, rozwija umiejętności politechniczne, buduje bliskość i kształtuje hart ducha.

Niedobór finansów nie może przeszkodzić w tych działaniach. Dlatego robimy co możemy, pozyskujemy środki z różnych źródeł.

Dziś prosimy Was o wsparcie.

Pomóżcie!

Każdy, kto wesprze nasze dzieciaki ze szkółki otrzyma w podziękowaniu niepowtarzalne NAGRODY...... Zobaczcie je w sekcji z nagrodami.

Jeśli uda się nam zebrać więcej pieniędzy niż zakładana kwota projektu, to nadwyżkę przeznaczymy na dodatkowy osprzęt do jachtów (tego nigdy dość... :)) oraz na wyjazd na regaty do jednego z zaprzyjaźnionych Klubów.

Zobaczcie jak wyglądają zajęcia i regaty...

Kampania crowdfundingowa Młodzi żeglarze w natarciu

Projekt Młodzi żeglarze w natarciu

Kampania crowdfundingowa Młodzi żeglarze w natarciu Kampania finansowania społecznościowego Młodzi żeglarze w natarciu

Zbiórka Młodzi żeglarze w natarciu

Kampania crowdfundingowa Młodzi żeglarze w natarciu

Kampania finansowania społecznościowego Młodzi żeglarze w natarciu

Informacji o naszym Klubie szukajcie:

www.sztorm.org

FB - Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

NASZA KADRA:

Zbiórka Młodzi żeglarze w natarciuArkadiusz Wołoszyn - główny trener naszej Szkółki, dzieci go uwielbiają, zawsze znajduje dla nich dobre słowo. Kapitan jachtowy, kapitan motorowodny, instruktor PZŻ, trener II klasy, instruktor sportu w żeglarstwie deskowym, sędzia PZŻ, instruktor Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. 

                                   Kampania finansowania społecznościowego Młodzi żeglarze w natarciu

Kamila Skowron - trener w naszej szkółce. Wymagająca, jednocześnie gotowa oddać serce swoim podopiecznym. Dzieci ją uwielbiają. Instruktor sportu w żeglarstwie, Jachtowy Sternik Morski, Sternik Motorowodny.

Kampania crowdfundingowa Młodzi żeglarze w natarciu

Agnieszka Nikoliszyn Granatowska - koordynator i pomysłodawczyni projektu, ciągle rozmyśla, jak by tu jeszcze coś polepszyć, jak zdobyć dodatkowe fundusze.... :) Instruktor sportu w żeglarstwie.

                                              Kampania crowdfundingowa Młodzi żeglarze w natarciu

Agnieszka Skowron - koordynator szkółki żeglarskiej, dobry duszek naszych działań. Wyrozumiała i empatyczna. Przytuli i zrozumie każdego młodego "szkółkowicza", któremu ciężko i trudno.... Instruktor sportu w żeglarstwie, Żeglarz Jachtowy.

Projekt Młodzi żeglarze w natarciu

Magda Bakalarczyk Wilk - zawsze służy pomocą i wsparciem, nasz "sztormowy" pedagog. Żeglarstwo wyssała z mlekiem matki i dzieli się chętnie wiedzą, przekazuje ją dalej.

 

27

Wspierający

4616 zł

Z całkowitej kwoty 4000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt udany! Zakończenie: 31.05.2016

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Podziękowanie za wsparcie przesłane na maila.

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Podziękowania za wsparcie przesłane na maila + Podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Podziękowania za wsparcie przesłane na maila oraz Certyfikat Darczyńcy wydrukowany na archiwalnej mapie i przesłany pocztą+ podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 4

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Statek wykonany ręcznie z ceramiki - statek może służyć jako ozdoba lub "półmisek" + Podziękowania za wsparcie przesłane na maila, oraz umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

4 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Bilet na godzinę korzystania z roweru wodnego + Certyfikat Darczyńcy przesłane na maila + podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

6 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 75 zł lub więcej!

Pamiątkowe zdjęcie Uczestników Szkółki z autografami i osobistym podziękowaniem, oprawione w ramkę i przesłane pocztą na wskazany adres (format A4) + Podziękowania za wsparcie przesłane na maila, oraz umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Karnet na dwie godziny korzystania z roweru wodnego na Przystani KŻ Sztorm Barlinek + Podziękowania za wsparcie przesłane na maila, oraz umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

5 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Dwugodzinny rejs jachtem kalsy Omega z obsługą dla 2 osób + Certyfikat Darczyńcy przesłany na maila + podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Koszulka okolicznościowa z logo Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek i napisem -Darczyńca projektu - Młodzi żeglarze w natarciu + podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barline

1 Wspierający
Pozostało: 3 z 4

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Powierzchnia reklamowa na budynku Przystani w Barlinku udostępniona na 1 rok (około 2,5m/2,5m powierzchni)+ logo na stronie www.sztorm.org w sekcji "wsparli nas" + podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Całodniowy rejs jachtem Pasja po jeziorze Barlineckim z obsługą dla 4 osób + koszulka okolicznościowa z logo Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek i napisem -Darczyńca projektu - Młodzi żeglarze w natarciu + podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

2 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Przywilej bycia matką/ojcem chrzestnym jachtu CADET oraz przywilej nadania nazwy łodce. + Certyfikat Darczyńcy przesłany na maila + podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

0 Wspierających

O projektodawcy

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

Barlinek

Stowarzyszenie Klub Żeglarski SZTORM Barlinek istnieje w Barlinku od 1967 roku. Przystań żeglarska przy ulicy Sportowej 1, usytuowana w północnej części Jeziora Barlineckiego, jest bazą rekreacyjno-sportową dla członków Klubu i ich rodzin, jak również wszystkich żeglarzy, którym Barlinek jest drugim domem. Od lat zajmujemy się szkoleniem dzieci i młodzieży na nowych adeptów żeglarstwa, szerzymy ideę żeglarstwa i zarażamy miłością do tego pięknego sportu.
Mamy do dyspozycji jachty żaglowe różnych klas, łodzie wiosłowe, deski windsurfingowe, kajaki oraz rowery wodne. Cudownie czyste wody Jeziora Barlineckiego, wspaniale rozwinięta linia brzegowa opasana buczynami Puszczy Barlineckiej, cztery wyspy pełne ptactwa, słońce i wiatr - to obliguje nas do chwalenia się miejscem, w którym żyjemy...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: