Dołącz do naszej społeczności!

Młodzi żeglarze w natarciu

Kategoria - Sport

115%

Postęp

4616 zł

Mamy już

Udane!

Status

Brak komentarzy do projektu. Bądź pierwszy...

27

Wspierający

4616 zł

Z całkowitej kwoty 4000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt udany! Zakończenie: 31.05.2016

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Podziękowanie za wsparcie przesłane na maila.

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Podziękowania za wsparcie przesłane na maila + Podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Podziękowania za wsparcie przesłane na maila oraz Certyfikat Darczyńcy wydrukowany na archiwalnej mapie i przesłany pocztą+ podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 4

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Statek wykonany ręcznie z ceramiki - statek może służyć jako ozdoba lub "półmisek" + Podziękowania za wsparcie przesłane na maila, oraz umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

4 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Bilet na godzinę korzystania z roweru wodnego + Certyfikat Darczyńcy przesłane na maila + podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

6 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 75 zł lub więcej!

Pamiątkowe zdjęcie Uczestników Szkółki z autografami i osobistym podziękowaniem, oprawione w ramkę i przesłane pocztą na wskazany adres (format A4) + Podziękowania za wsparcie przesłane na maila, oraz umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Karnet na dwie godziny korzystania z roweru wodnego na Przystani KŻ Sztorm Barlinek + Podziękowania za wsparcie przesłane na maila, oraz umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

5 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Dwugodzinny rejs jachtem kalsy Omega z obsługą dla 2 osób + Certyfikat Darczyńcy przesłany na maila + podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Koszulka okolicznościowa z logo Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek i napisem -Darczyńca projektu - Młodzi żeglarze w natarciu + podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barline

1 Wspierający
Pozostało: 3 z 4

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Powierzchnia reklamowa na budynku Przystani w Barlinku udostępniona na 1 rok (około 2,5m/2,5m powierzchni)+ logo na stronie www.sztorm.org w sekcji "wsparli nas" + podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Całodniowy rejs jachtem Pasja po jeziorze Barlineckim z obsługą dla 4 osób + koszulka okolicznościowa z logo Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek i napisem -Darczyńca projektu - Młodzi żeglarze w natarciu + podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

2 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Przywilej bycia matką/ojcem chrzestnym jachtu CADET oraz przywilej nadania nazwy łodce. + Certyfikat Darczyńcy przesłany na maila + podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

0 Wspierających

O projektodawcy

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

Barlinek

Stowarzyszenie Klub Żeglarski SZTORM Barlinek istnieje w Barlinku od 1967 roku. Przystań żeglarska przy ulicy Sportowej 1, usytuowana w północnej części Jeziora Barlineckiego, jest bazą rekreacyjno-sportową dla członków Klubu i ich rodzin, jak również wszystkich żeglarzy, którym Barlinek jest drugim domem. Od lat zajmujemy się szkoleniem dzieci i młodzieży na nowych adeptów żeglarstwa, szerzymy ideę żeglarstwa i zarażamy miłością do tego pięknego sportu.
Mamy do dyspozycji jachty żaglowe różnych klas, łodzie wiosłowe, deski windsurfingowe, kajaki oraz rowery wodne. Cudownie czyste wody Jeziora Barlineckiego, wspaniale rozwinięta linia brzegowa opasana buczynami Puszczy Barlineckiej, cztery wyspy pełne ptactwa, słońce i wiatr - to obliguje nas do chwalenia się miejscem, w którym żyjemy...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: