Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

Barlinek

Stowarzyszenie Klub Żeglarski SZTORM Barlinek istnieje w Barlinku od 1967 roku. Przystań żeglarska przy ulicy Sportowej 1, usytuowana w północnej części Jeziora Barlineckiego, jest bazą rekreacyjno-sportową dla członków Klubu i ich rodzin, jak również wszystkich żeglarzy, którym Barlinek jest drugim domem. Od lat zajmujemy się szkoleniem dzieci i młodzieży na nowych adeptów żeglarstwa, szerzymy ideę żeglarstwa i zarażamy miłością do tego pięknego sportu.
Mamy do dyspozycji jachty żaglowe różnych klas, łodzie wiosłowe, deski windsurfingowe, kajaki oraz rowery wodne. Cudownie czyste wody Jeziora Barlineckiego, wspaniale rozwinięta linia brzegowa opasana buczynami Puszczy Barlineckiej, cztery wyspy pełne ptactwa, słońce i wiatr - to obliguje nas do chwalenia się miejscem, w którym żyjemy...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4616 PLN z 4000 PLN

27 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

115%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.05.2016.

Młodzi żeglarze w natarciu

RSS

Rozdajemy nagrody Dodano 30.06.2016, godz. 11:15

Szanowni Darczyńcy,
projekt "Młodzi żeglarze w natarciu" zakończył się sukcesem. Obecnie jesteśmy w trakcie poszukiwania jachtu Cadet, który zaplanowaliśmy zakupić. Jeszcze raz dziękujemy Wam za wsparcie. Czas zająć się przekazaniem Wam nagród. Prosimy Was o przesyłanie na adres mailowy sztormu: sztormbarlinek@wp.pl Waszych adresów, jeśli mamy przesłać Wam nagrodę pocztą lub informację, że odbierzecie nagrodę osobiście - wtedy przygotujemy ją do odbioru w bosmanacie ( w temacie wiadomości wpisujcie polakpotrafi - nagroda).
Pamiętajcie, że posiadamy jedynie Wasze adresy mailowe, jeśli występujecie na polakpotrafi.pl pod pseudonimem to nie wiemy kim jesteście :)
czekamy na informacje
ekipa Sztormu

Zebraliśmy już ponad połowę funduszy Dodano 05.05.2016, godz. 9:42

Dzisiejszy poranek przywitał nas dobrymi wieściami. Zebraliśmy już ponad połowę zakładanej kwoty a do końca zostało jeszcze 26 dni. Wierzymy, że dzięki Waszemu wsparciu i pomocy w propagowaniu informacji o projekcie, uda się nam!
Zapraszamy na Przystań do Barlinka. Sezon już otwarty. W sobotę 7. maja ścigamy się w Regatach o Puchar Ziem Zachodnich. Spodziewamy się kilkunastu załóg w klasie Omega. Nie zabraknie także Optimistów i Cadetów. Oby pogoda dopisała....

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.05.2016 21:09