Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

Barlinek

Stowarzyszenie Klub Żeglarski SZTORM Barlinek istnieje w Barlinku od 1967 roku. Przystań żeglarska przy ulicy Sportowej 1, usytuowana w północnej części Jeziora Barlineckiego, jest bazą rekreacyjno-sportową dla członków Klubu i ich rodzin, jak również wszystkich żeglarzy, którym Barlinek jest drugim domem. Od lat zajmujemy się szkoleniem dzieci i młodzieży na nowych adeptów żeglarstwa, szerzymy ideę żeglarstwa i zarażamy miłością do tego pięknego sportu.
Mamy do dyspozycji jachty żaglowe różnych klas, łodzie wiosłowe, deski windsurfingowe, kajaki oraz rowery wodne. Cudownie czyste wody Jeziora Barlineckiego, wspaniale rozwinięta linia brzegowa opasana buczynami Puszczy Barlineckiej, cztery wyspy pełne ptactwa, słońce i wiatr - to obliguje nas do chwalenia się miejscem, w którym żyjemy...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4616 PLN z 4000 PLN

27 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 31.05.2016 21:09

Młodzi żeglarze w natarciu

Rozdajemy nagrody

Dodano 30.06.2016, godz. 11:15

Szanowni Darczyńcy,
projekt "Młodzi żeglarze w natarciu" zakończył się sukcesem. Obecnie jesteśmy w trakcie poszukiwania jachtu Cadet, który zaplanowaliśmy zakupić. Jeszcze raz dziękujemy Wam za wsparcie. Czas zająć się przekazaniem Wam nagród. Prosimy Was o przesyłanie na adres mailowy sztormu: sztormbarlinek@wp.pl Waszych adresów, jeśli mamy przesłać Wam nagrodę pocztą lub informację, że odbierzecie nagrodę osobiście - wtedy przygotujemy ją do odbioru w bosmanacie ( w temacie wiadomości wpisujcie polakpotrafi - nagroda).
Pamiętajcie, że posiadamy jedynie Wasze adresy mailowe, jeśli występujecie na polakpotrafi.pl pod pseudonimem to nie wiemy kim jesteście :)
czekamy na informacje
ekipa Sztormu