Dołącz do naszej społeczności!

Zostań Młodym OptiMistrzem

Kategoria - Sport

147%

Postęp

6651 zł

Mamy już

Udane!

Status

O projekcie

Kampania crowdfundingowa Zostań Młodym OptiMistrzem

O Klubie Żeglarskim Sztorm Barlinek:

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek istnieje od 1967 roku. Wkrótce będziemy obchodzili jubileusz pięćdziesięciolecia. W tym czasie przewinęło się przez niego wiele osób, które dorastały, wychowywały się i uczyły żeglować w tym Klubie. Dzisiaj wracają do nas ich wnuki i dzieci. Ich także chcemy zaszczepić pasją żeglarską. Naszym celem jest wychowywanie poprzez żeglowanie.

Kampania finansowania społecznościowego Zostań Młodym OptiMistrzem
Kampania crowdfundingowa Zostań Młodym OptiMistrzem
O projekcie Zostań młodym OptiMistrzem:

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek prowadzi szkółkę dla  dzieci i młodzieży. Rokrocznie uczęszcza do niej nawet 30-tu młodych, zdolnych, ambitnych i chętnych do pracy adeptów żeglarstwa.

W szeregach naszego Klubu mamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Są wśród nas także osoby związane pasją i zawodowo z morzem, które przekazują młodym dobre tradycje.

Dysponujemy bazą lokalową (nasza Przystań to drugi dom dla kolejnych pokoleń żeglarzy) i sprzętową w postaci łódek klasy Optimist i klasy Omega. Optimisty to łódki dla dzieciaków do około 12-go roku życia, Omegi natomiast są idealne dla dorosłych i młodzieży od około 16-go roku zycia.

To, czego nam brakuje do realizowania naszego celu, jakim jest wychowywanie poprzez żeglowanie, to jachty dla dzieci i młodzieży między 12-tym a 16-tym rokiem życia.

I tu dochodzimy do sedna sprawy.

Prosimy Was o wsparcie!!!


Pieniądze uzyskane dzięki Wam, za pośrednictwem portalu polakpotrafi.pl, przeznaczone zostaną na zakup łódki, która wypełni tę lukę.Będzie nią kompletny Cadet wraz z ożaglowaniem, na którym żeglarze, którzy "wyrośli" już z Optimistów będą mogli kontynuować swoją przygodę z żeglarstwem.  Każdy z Was może dorzucić swoją cegiełkę a my zbudujemy z nich coś większego.....

W razie zebrania większej kwoty, zostanie ona przeznaczona na finansowanie wyjazdów na regaty i zakup dodatkowego osprzętu do łódek Optimist, które mamy na stanie i które stale trzeba udoskonalać i naprawiać.

Liczymy na Wasze wsparcie, szczególnie na wsparcie lokanej społeczności Barlinka i okolic. Nigdy nie wiadomo czy Twoje dziecko lub wnuk nie zechce także być żeglarzem..... my chcemy być przygotowani by móc je zaprosić w nasze szeregi.

Każdy kto wesprze nasz projekt otrzyma niepowtarzalne upominki. Są one wymienione w sekcji z nagrodami, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą........

Nasza Kadra:

 

Zbiórka Zostań Młodym OptiMistrzem Arkadiusz Wołoszyn - główny trener naszej Szkółki, kapitan jachtowy, kapitan motorowodny, instruktor PZŻ, trener II klasy, instruktor sportu w żeglarstwie deskowym, sędzia PZŻ, instruktor Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. 
Zbiórka Zostań Młodym OptiMistrzem Agnieszka Nikoliszyn Granatowska - koordynator projektu, instruktor sportu w żeglarstwie
Projekt Zostań Młodym OptiMistrzem Kamila Skowron - instruktor sportu w żeglarstwie
Zbiórka Zostań Młodym OptiMistrzem Agnieszka Skowron - instruktor sportu w żeglarstwie
Projekt Zostań Młodym OptiMistrzem

Marek Samol - koordynator szkółki żeglarskiej, instruktor żeglarstwa, pedagog, nauczyciel wychowania fizycznego, ratownik

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------- A tak wygląda CADET

                     Projekt Zostań Młodym OptiMistrzem    Kampania finansowania społecznościowego Zostań Młodym OptiMistrzem

Cadet to międzynarodowa klasa jachtów dwuosobowych posiadających kadłub skośnodenny ze ściętym dziobem, miecz szybrowy, ozaglowanie bermudzkie (grot i fok + spinaker).Klasa została zaprojektowana jako jacht dla młodzieży.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zobaczcie krótki film pokazujący Wielkie Regaty Samotników - Memoriał im. Andrzeja Ligockiego, które odbyły się w Barlinku 12-go lipca 2014 r. Uczestniczyli w nich członkowie Naszego Klubu, dzieciaki ze szkółki oraz goście z innych klubów.

 A tak na dzieje się podczas zajęć......

Kampania finansowania społecznościowego Zostań Młodym OptiMistrzem

Projekt Zostań Młodym OptiMistrzem

   Zbiórka Zostań Młodym OptiMistrzem

 


Kontak z nami:

https://www.facebook.com/KlubZeglarskiSztormBarlinek?ref=stream

www.sztorm.org

 A tak dzieje się w naszym Klubie........Kampania crowdfundingowa Zostań Młodym OptiMistrzem

Projekt Zostań Młodym OptiMistrzem

Zbiórka Zostań Młodym OptiMistrzem

A tu możecie zobaczyć ceramiczne statki - nagrody, wyroby naszej zaprzyjaźnionej ceramiczki Justyny Budzyn:

Statki to połączenie formy rzeźbiarskiej z formą użytkową......mały manifest przekory.....bo ileż można patrzeć na oliwki, orzeszki i inne zakąski poukładane równiutko na talerzykach, półmiskach i miseczkach?

 

Projekt Zostań Młodym OptiMistrzem  Projekt Zostań Młodym OptiMistrzem  Kampania crowdfundingowa Zostań Młodym OptiMistrzem

Kampania finansowania społecznościowego Zostań Młodym OptiMistrzem     Kampania crowdfundingowa Zostań Młodym OptiMistrzem    Kampania crowdfundingowa Zostań Młodym OptiMistrzem

 

A na tym jachcie pożegluje ten, który wybierze jako nagrodę całodniowy rejs Jachtem Pasja....

Projekt Zostań Młodym OptiMistrzem

 

Media o Twoim projekcie:

Wesprzyj dzieci ze szkółka Sztorm Barlinek

www.ebarlinek.pl | 2015-03-22


Klub Żeglarski Sztorm Barlinek poszukuje innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą rozwijać działalność szkółki żeglarskiej dla dzieci i młodzieży prowadzonej przy Klubie.

54

Wspierający

6651 zł

Z całkowitej kwoty 4500 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt udany! Zakończenie: 20.04.2015

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Dozgonna wdzięczność Klubu :)

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Podziękowanie za wsparcie przesłane na maila.

4 Wspierających
Pozostało: 98 z 100

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Podziękowania za wsparcie przesłane na maila + Podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek

2 Wspierających
Pozostało: 89 z 100

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Podziękowania za wsparcie przesłane na maila oraz Certyfikat Darczyńcy wydrukowany na archiwalnej mapie i przesłany pocztą+ podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

11 Wspierających
Pozostało: 0 z 10

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Statek wykonany ręcznie z ceramiki - statek może służyć jako ozdoba lub "półmisek" (zdjęcia dostępne w sekcji projektu)+ Podziękowania za wsparcie przesłane na maila, oraz umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

8 Wspierających
Pozostało: 27 z 30

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Bilet na godzinę korzystania z roweru wodnego + Certyfikat Darczyńcy przesłane na maila + podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

3 Wspierających
Pozostało: 30 z 30

Nagroda za 75 zł lub więcej!

Zdjęcie naszych OptiMistrzów z autografami i osobistym podziękowaniem, oprawione w ramkę i przesłane pocztą na wskazany adres (format A4) + Podziękowania za wsparcie przesłane na maila, oraz umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

0 Wspierających
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 75 zł lub więcej!

Zaproszenie do udziału w Imprezie - Regaty Rodzinne w charakterze uczestnika gier i zabaw oraz dla chętnych jako załogant na jachcie (15.08.2015) wraz z karnetem na posiłek. Podziękowania za wsparcie przesłane na maila oraz umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

0 Wspierających
Pozostało: 24 z 30

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Karnet na dwie godziny korzystania z roweru wodnego na Przystani KŻ Sztorm Barlinek + Podziękowania za wsparcie przesłane na maila, oraz umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

6 Wspierających
Pozostało: 1 z 10

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Dwugodzinny rejs jachtem kalsy Omega z obsługą dla 2 osób + Certyfikat Darczyńcy przesłany na maila + podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

9 Wspierających
Pozostało: 25 z 30

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Koszulka okolicznościowa z logo Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek i napisem -Darczyńca projektu - Zostań młodym OptiMistrzem )+ podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

5 Wspierających
Pozostało: 29 z 30

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Okolicznościowy kalendarz ścienny wydany przez Klub Żeglarski Sztorm Barlinek ze zdjęciami przedstawiającymi Klub, Regaty i wydarzenia Klubowe z podziękowaniem za wsparcie umieszczonym na jednym ze zdjęć z określonego miesiąca )+ podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

1 Wspierający
Pozostało: 8 z 10

Nagroda za 300 zł lub więcej!

Okolicznościowy kalendarz ścienny wydany przez Klub Żeglarski Sztorm Barlinek ze zdjęciami przedstawiającymi Klub, Regaty i wydarzenia Klubowe z podziękowaniem za wsparcie umieszczonym na wszystkich zdjęciach w kalendarzu + koszulka okolicznościowa z logo Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek i napisem -Darczyńca projektu - Zostań młodym OptiMistrzem )+ podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

2 Wspierających
Pozostało: 2 z 2

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Powierzchnia reklamowa na budynku Przystani w Barlinku udostępniona na 1 rok (około 2,5m/2,5m powierzchni)+ podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Powierzchnia reklamowa na budynku Przystani w Barlinku udostępniona na 1 rok (około 2,5m/2,5m powierzchni)+ podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Powierzchnia reklamowa na budynku Przystani w Barlinku udostępniona na 1 rok (około 2,5m/2,5m powierzchni)+ podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Przywilej bycia matką/ojcem chrzestnym jachtu CADET oraz przywilej nadania nazwy łodce. + Certyfikat Darczyńcy przesłany na maila + podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

1 Wspierający
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Całodniowy rejs jachtem Pasja po jeziorze Barlineckim z obsługą dla 4 osób (zdjęcie jachtu w sekcji Projekt)+ koszulka okolicznościowa z logo Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek i napisem -Darczyńca projektu - Zostań młodym OptiMistrzem )+ okolicznościowy kalendarz ścienny wydany przez Klub Żeglarski Sztorm Barlinek ze zdjęciami przedstawiającymi Klub, Regaty i wydarzenia Klubowe z podziękowaniem za wsparcie umieszczonym na wszystkich zdjęciach w kalendarzu + Certyfikat Darczyńcy przesłane na maila + podziękowanie za wsparcie umieszczone po zakończeniu zbiórki na stronie internetowej i profilu FB Klubu Żeglarskiego Sztorm Barlinek.

0 Wspierających

O projektodawcy

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

Barlinek

Stowarzyszenie Klub Żeglarski SZTORM Barlinek istnieje w Barlinku od 1967 roku. Przystań żeglarska przy ulicy Sportowej 1, usytuowana w północnej części Jeziora Barlineckiego, jest bazą rekreacyjno-sportową dla członków Klubu i ich rodzin, jak również wszystkich żeglarzy, którym Barlinek jest drugim domem. Od lat zajmujemy się szkoleniem dzieci i młodzieży na nowych adeptów żeglarstwa, szerzymy ideę żeglarstwa i zarażamy miłością do tego pięknego sportu.
Mamy do dyspozycji jachty żaglowe różnych klas, łodzie wiosłowe, deski windsurfingowe, kajaki oraz rowery wodne. Cudownie czyste wody Jeziora Barlineckiego, wspaniale rozwinięta linia brzegowa opasana buczynami Puszczy Barlineckiej, cztery wyspy pełne ptactwa, słońce i wiatr - to obliguje nas do chwalenia się miejscem, w którym żyjemy...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: