Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PodróżeBezGranic

PodróżeBezGranic

Gdynia

Podróże bez Granic to inicjatywa mająca propagować turystykę wśród osób z niepełnosprawnością, pokazywać, że niemożliwe jest możliwe i organizować wyjazdy w nieznane, dla wszystkich. Chcemy badać dostępność miejsc pod kątem różnych rodzajów niepełnosprawności. Naszym dużym celem jest zweryfikowanie dostępności europejskich stolic!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4800 PLN z 19999 PLN

69 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

24%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.07.2014.

Madryt bez Granic 2014

RSS

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU Dodano 08.07.2014, godz. 17:51

Jak wiecie, projekt Madryt bez Granic kończy się za dwa dni... na ten moment nic nie zapowiada, żeby udało nam się uzbierać wystarczającą kwotę do jego ufundowania, co nie oznacza, że wyjazdu nie zrealizujemy... nawet jeśli z braku środków w obecnej chwili będziemy musieli zmienić jego datę i przesunąć na przyszły rok.

Jako Fundacja cały czas aktywnie działamy w poszukiwaniu funduszy i projektów, które pozwolą nam zrealizować ten cel, tym bardziej że osób chętnych do wzięcia udziału w wyjeździe jest baaaaaardzo dużo, co świadczy o tym jak dobry i potrzebny jest to pomysł.

A zatem, gdy projekt się skończy, nie zdarzy się żaden cud i otrzymacie przekazane na poczet projektu środki z powrotem, bardzo prosimy - przekażcie je bezpośrednio na Fundację Podróże bez Granic, w tytule: Darowizna: Madryt, a obiecujemy projekt zrealizować, a potem przesłać odpowiednie nagrody i podziękowania zgodnie z zasadami tej strony:)

Dziękujemy!
Fundacja Podróże bez Granic
http://fundacja.podrozebezgranic.pl/info/1663/przekaz-darowizne/

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.07.2014 18:06