Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
PodróżeBezGranic

PodróżeBezGranic

Gdynia

Podróże bez Granic to inicjatywa mająca propagować turystykę wśród osób z niepełnosprawnością, pokazywać, że niemożliwe jest możliwe i organizować wyjazdy w nieznane, dla wszystkich. Chcemy badać dostępność miejsc pod kątem różnych rodzajów niepełnosprawności. Naszym dużym celem jest zweryfikowanie dostępności europejskich stolic!

4

Wsparł

2

Własne projekty

Własne projekty

Madryt bez Granic 2014 Rzym bez Granic!

Wsparł zobacz wszystkie

Wyścigi samochodowe głuchoniewidomych polskie indiegogo

Wyścigi samochodowe głuchoniewidomych

Łódź

Wyścigi samochodowe dla osób z jednoczesnym POWAŻNYM uszkodzeniem wzroku i słuchu?! Brzmi niewiarygodnie, prawda? A jednak! Pomóż nam zorganizować PIERWSZĄ taką imprezę na świecie!

103% Postęp

20666 PLN z 20000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Moje Marzenia - My Dreams ciekawe pomysły

Moje Marzenia - My Dreams

Włocławek

Każdy ma marzenia i każdy uwielbia je spełniać. Uwierz w siebie. Spełnij swoje marzenia i pomóż spełniać je innym osobom. Ucz się, ale także nauczaj. Dziel się swoimi przeżyciami i daj czerpać z nich naukę innym ludziom.

1% Postęp

54 PLN z 5000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Rowerem wokół Polski crowdfunding

Rowerem wokół Polski

Poznań

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek jak wygląda Polska, której nie widać zza szyb pędzącego samochodu? Jak wyglądają drogi gminne, gdzie auta kursują z rzadka a wokół roztaczają się piękne widoki? Ja się zastanawiałem. I postanowiłem to sprawdzić - z pozycji siodełka rowerowego

10% Postęp

513 PLN z 5000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Badwater 2014 - Powrót finansowanie społecznościowe

Badwater 2014 - Powrót

Łapy

Niepełnosprawny biegacz zbiera fundusze na start w kultowym ultramaratonie Badwater w Stanach Zjednoczonych. Przed nim 217 kilometrów walki z czasem, pogodą i ograniczeniami własnego ciała. Bieg rozpocznie się 21 lipca 2014 r.

130% Postęp

45612 PLN z 35000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Madryt bez Granic 2014

Madryt bez Granic 2014

PodróżeBezGranic

aktualizacja projektu

Jak wiecie, projekt Madryt bez Granic kończy się za dwa dni... na ten moment nic nie zapowiada, żeby udało nam się uzbierać wystarczającą kwotę do jego ufundowania, co nie oznacza, że wyjazdu nie zrealizujemy... nawet jeśli z braku środków w obecnej chwili będziemy musieli zmienić jego datę i przesunąć na przyszły rok.

Jako Fundacja cały czas aktywnie działamy w poszukiwaniu funduszy i projektów, które pozwolą nam zrealizować ten cel, tym bardziej że osób chętnych do wzięcia udziału w wyjeździe jest baaaaaardzo dużo, co świadczy o tym jak dobry i potrzebny jest to pomysł.

A zatem, gdy projekt się skończy, nie zdarzy się żaden cud i otrzymacie przekazane na poczet projektu środki z powrotem, bardzo prosimy - przekażcie je bezpośrednio na Fundację Podróże bez Granic, w tytule: Darowizna: Madryt, a obiecujemy projekt zrealizować, a potem przesłać odpowiednie nagrody i podziękowania zgodnie z zasadami tej strony:)

Dziękujemy!
Fundacja Podróże bez Granic
http://fundacja.podrozebezgranic.pl/info/1663/przekaz-darowizne/

08.07.2014

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty