Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

KROK MIMO LĘKU

KROK MIMO LĘKU

Warszawa, Polska

Nazywam się Ludwik Borkowski, mam 33 lata.
Jestem reżyserem, scenarzystą, fotografem, podróżnikiem, aktorem, muzykiem, bokserem, filologiem ukraińskim, kucharzem, budowlańcem, a nawet robotnikiem rolnym.
Szerszej publiczności dałem się poznać jako zwycięzca programu telewizyjnego Azja Express, który wygrałem wraz z przyjacielem Michałem Żurawskim.
Znalazłem się tutaj bo potrzebuję Waszego wsparcia.
Na koniec wakacji planuję pokonać pieszo drogę z Warszawy do Kijowa.
To dla mnie podróż marzeń. Sposób by udowodnić sobie, że potrafię. Chcę podziękować za nowe lepsze życie Temu, kto - jak wierzę – ofiarował je właśnie mnie. To droga w poszukiwaniu siebie i mitycznej męskości. To pasja, energia i walka z ograniczeniami.
Aby zrealizować swoje marzenie potrzebne mi są pieniądze. Liczę na Wasze wsparcie a ja obiecuję się odwdzięczyć. Dla moich darczyńców przywidziałem fajne nagrody.
Z góry bardzo Wam dziękuję.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20210 PLN z 20000 PLN

128 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.09.2017.

Krok MIMO LĘKU

RSS

Czas ucieka a kasy brak! Dodano 04.09.2017, godz. 2:48

Kochani, zostało 10 dni do końca zbiórki!!! Do zebrania została jeszcze spora suma. Jesteście wspaniali bo bez Was to by się nie działo. Za oknem pięknie leje. Nie pozwólcie bym został w domu i nie poszedł w te piękne dni na najdłuższy spacer w życiu.

Byłem dziś w kościele. Koleżanka powiedziała, że robi bombki choinkowe. Artystyczne rękodzieło prosto z Pragi Północ! Dorzucam kolejną limitowaną nagrodę. Special edition anno domini 2017 bombka choinkowa, ręczna robota. Każda bombka będzie unikatowa i wyjątkowa. Bombka taka przypomni Wam, że pomaganie jest fajne. Święta Bożego Narodzenia czas zacząć!
W tym roku marketingowo wyprzedziłem białego misia z butelką ciemnego napoju w reku oraz wszystkie inne marki! Tak się buduje markę!

Uściski i wielka sztama!

Mamy 20%!!! Dodano 21.08.2017, godz. 2:10

Bardzo ale to bardzo Wam dziękuję za całą pomoc jaką mi okazujecie. Jesteście niesamowici! Bez Was ten projekt nie miałby szans. Jesteście współtwórcami i współproducentami filmu o męskości, który ma dać nadzieję innym, że mogą coś zmienić w swoim życiu.

Jeśli choć jeden facet pomyśli, że warto coś zmienić w swoim życiu na lepsze to już było warto!

To nie jest tak, że ja się nie boję. Boję się, ale dzięki działaniu i Waszej pomocy boję się mniej!

Dziękuję Wam z całego serducha!

Ludwik Borkowski

Dodano: 21.08.2017, 17:30
  mexa35
mexa35
Trzymam kciuki za pomyslnosc projektu 👍

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.09.2017 23:11