Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

KROK MIMO LĘKU

KROK MIMO LĘKU

Warszawa, Polska

Nazywam się Ludwik Borkowski, mam 33 lata.
Jestem reżyserem, scenarzystą, fotografem, podróżnikiem, aktorem, muzykiem, bokserem, filologiem ukraińskim, kucharzem, budowlańcem, a nawet robotnikiem rolnym.
Szerszej publiczności dałem się poznać jako zwycięzca programu telewizyjnego Azja Express, który wygrałem wraz z przyjacielem Michałem Żurawskim.
Znalazłem się tutaj bo potrzebuję Waszego wsparcia.
Na koniec wakacji planuję pokonać pieszo drogę z Warszawy do Kijowa.
To dla mnie podróż marzeń. Sposób by udowodnić sobie, że potrafię. Chcę podziękować za nowe lepsze życie Temu, kto - jak wierzę – ofiarował je właśnie mnie. To droga w poszukiwaniu siebie i mitycznej męskości. To pasja, energia i walka z ograniczeniami.
Aby zrealizować swoje marzenie potrzebne mi są pieniądze. Liczę na Wasze wsparcie a ja obiecuję się odwdzięczyć. Dla moich darczyńców przywidziałem fajne nagrody.
Z góry bardzo Wam dziękuję.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20210 PLN z 20000 PLN

128 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.09.2017.

Krok MIMO LĘKU

O projekcie

 

 

Nazywam się Ludwik Borkowski, mam 33 lata.

W swoim życiu spróbowałem już wiele.
Byłem reżyserem, scenarzystą, fotografem, podróżnikiem, aktorem, muzykiem, bokserem, filologiem ukraińskim, kucharzem, budowlańcem, a nawet robotnikiem rolnym.

Szerszej publiczności dałem się poznać jako zwycięzca programu telewizyjnego Azja Express, który wygrałem wraz z przyjacielem Michałem Żurawskim.

Tutaj możecie mnie obserować:

https://www.instagram.com/ludwikborkowski/?hl=pl
https://www.facebook.com/Ludwik-Borkowski-1564048123666566/

 

Na koniec wakacji planuję pokonać pieszo drogę z Warszawy do Kijowa.

To dla mnie podróż marzeń.

Sposób by udowodnić sobie, że potrafię. Chcę podziękować za nowe lepsze życie Temu, kto - jak wierzę – ofiarował je właśnie mnie. To droga w poszukiwaniu siebie i mitycznej męskości. To pasja, energia i walka z ograniczeniami.

Będzie to nieprzeciętne wydarzenie łączące wyprawę podróżniczą, plener fotograficzny, osobistą pielgrzymkę, dialog międzykulturowy i co najważniejsze - plan filmu dokumentalnego o męskości, do którego zdjęcia planuje nakręcić m.in. w trakcie tej wyprawy.

Podróż będę dokumentował za pomocą najnowocześniejszej techniki fotograficznej i filmowej.

Podczas wędrówki powstaną zdjęcia do filmu dokumentalnego o MĘSKOŚCI.

Moja droga do Kijowa będzie szkieletem, metaforą drogi mężczyzny do męskości, zmierzania do celu mimo lęku i często bólu.

Film oparty będzie na moich osobistych, trudnych doświadczeniach oraz rozmowach z mężczyznami, którzy zawalczyli o siebie i swoje życie, psychologiem, antropologiem i każdym, kto będzie mógł coś wnieść do pełniejszego obrazu mężczyzny. Ja sam zmagałem się z uzależnieniami i chcę pokazać moją drogę do obranego celu jakim jest osiągnięcie męskości dla siebie samego.

Tym filmem chciałbym odpowiedzieć na pytanie czym jest męskość i dlaczego tak wielu mężczyzn, choć mają wszystko co powszechnie uważa się za męskie, wcale się w głębi duszy mężczyznami nie czują. Chcę dać nadzieję innym by uwierzyli, że nawet jeśli nie czują się mężczyznami to ta siła w nich jest i domaga się uwolnienia, bo tak zostali stworzeni.

Moje osobiste doświadczenia i poszukiwania mówią wyraźnie, że męskość jest w każdym z nas. Jest to siła, która od tysięcy lat pcha nas w nieznane, często dzikie tereny mimo niewygód, niebezpieczeństw i opinii innych. 

5 500 zł dwa miesiące wyżywienia i ewentualne koszty noclegów
5 000 zł sprzęt trekingowy – buty, plecak, namiot, śpiwór
700 zł internet
3 800 zł sprzęt foto video
4 000 zł prezenty dla donatorów
500 zł powrót do Polski
500 zł ubezpieczenie

Jeśli zbiorę 150% potrzebnej kwoty przeznaczę ją na nagrania i postprodukcję filmu o męskości.

Jeśli zbiorę 180% i więcej potrzebnej kwoty pojadę do Afryki by przyjżeć się rytuałom przejścia, dzięki którym chłopcy stają się mężczyznami.

 

 Dokładne opisy nagród znajdują się po prawej stronie.

 

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.09.2017 23:11