Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
KROK MIMO LĘKU

KROK MIMO LĘKU

Warszawa, Polska

Nazywam się Ludwik Borkowski, mam 33 lata. Jestem reżyserem, scenarzystą, fotografem, podróżnikiem, aktorem, muzykiem, bokserem, filologiem ukraińskim, kucharzem, budowlańcem, a nawet robotnikiem rolnym. Szerszej publiczności dałem się poznać jako zwycięzca programu telewizyjnego Azja Express, który wygrałem wraz z przyjacielem Michałem Żurawskim. Znalazłem się tutaj bo potrzebuję Waszego wsparcia. Na koniec wakacji planuję pokonać pieszo drogę z Warszawy do Kijowa. To dla mnie podróż marzeń. Sposób by udowodnić sobie, że potrafię. Chcę podziękować za nowe lepsze życie Temu, kto - jak wierzę – ofiarował je właśnie mnie. To droga w poszukiwaniu siebie i mitycznej męskości. To pasja, energia i walka z ograniczeniami. Aby zrealizować swoje marzenie potrzebne mi są pieniądze. Liczę na Wasze wsparcie a ja obiecuję się odwdzięczyć. Dla moich darczyńców przywidziałem fajne nagrody. Z góry bardzo Wam dziękuję.

1

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Krok MIMO LĘKU

Wsparł zobacz wszystkie

Mistrzostwa Europy SPARTAN RACE w Andorze polski kickstarter

Mistrzostwa Europy SPARTAN RACE w Andorze

Encamp ( Andora )

Dzięki wieloletniej ciężkiej i sumiennej pracy na treningach zaczynam osiągać sukcesy. Proszę, spełnijcie moje marzenia o rywalizowaniu z najlepszymi. Kwalifikację zdobyłem i teraz liczę na Waszą pomoc

101% Postęp

3352 PLN z 3292 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Krok MIMO LĘKU

Krok MIMO LĘKU

KROK MIMO LĘKU

aktualizacja projektu

Kochani, zostało 10 dni do końca zbiórki!!! Do zebrania została jeszcze spora suma. Jesteście wspaniali bo bez Was to by się nie działo. Za oknem pięknie leje. Nie pozwólcie bym został w domu i nie poszedł w te piękne dni na najdłuższy spacer w życiu.

Byłem dziś w kościele. Koleżanka powiedziała, że robi bombki choinkowe. Artystyczne rękodzieło prosto z Pragi Północ! Dorzucam kolejną limitowaną nagrodę. Special edition anno domini 2017 bombka choinkowa, ręczna robota. Każda bombka będzie unikatowa i wyjątkowa. Bombka taka przypomni Wam, że pomaganie jest fajne. Święta Bożego Narodzenia czas zacząć!
W tym roku marketingowo wyprzedziłem białego misia z butelką ciemnego napoju w reku oraz wszystkie inne marki! Tak się buduje markę!

Uściski i wielka sztama!

04.09.2017
Krok MIMO LĘKU

Krok MIMO LĘKU

KROK MIMO LĘKU

aktualizacja projektu

Bardzo ale to bardzo Wam dziękuję za całą pomoc jaką mi okazujecie. Jesteście niesamowici! Bez Was ten projekt nie miałby szans. Jesteście współtwórcami i współproducentami filmu o męskości, który ma dać nadzieję innym, że mogą coś zmienić w swoim życiu.

Jeśli choć jeden facet pomyśli, że warto coś zmienić w swoim życiu na lepsze to już było warto!

To nie jest tak, że ja się nie boję. Boję się, ale dzięki działaniu i Waszej pomocy boję się mniej!

Dziękuję Wam z całego serducha!

Ludwik Borkowski

21.08.2017

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty