Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomasz Augustyniak

Tomasz Augustyniak

Kolombo, Prowincja Zachodnia, Sri Lanka

Dziennikarz, od 2013 roku niezależny korespondent w Azji. Publikacje m.in. w Tygodniku Powszechnym, Polityce, Wprost, Przekroju, Przeglądzie, Bloomberg Businessweek Polska, magazynie Quartz, dzienniku Times of India, portalach Onet i Wirtualna Polska.

Laureat Pierwszej Nagrody i Stypendium im. Leopolda Ungera (2016).

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1475 PLN z 6700 PLN

28 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

22%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.04.2018.

Herbata na Cejlonie

Dwa nowe podcasty i 12% na koncie!

Dodano 27.03.2018, godz. 9:10

O historii plantacji na Sri Lance, o teraźniejszości i o planowanym reportażu opowiadałem w audycjach w radiowej Trójce i mazowieckim RDC. Tymczasem na koncie zbiórki 12% - potrzeba trochę więcej! ;-)

 

O tym, że plantacyjni Tamilowie byli obywatelami drugiej kategorii i o wiedzy o herbacianych folwarkach, której potrzebujemy jako ludzie, turyści i konsumenci opowiadałem Pawłowi Drozdowi w Trójce: Podcastu można posłuchać tutaj.

 

Z kolei w Radiu dla Ciebie (RDC) mówiłem na żywo z Malezji o herbacie, potrzebie oddania głosu jej wytwórcom i braku gotowych recept na pomoc im. Liczę na to, że na Sri Lankę uda mi się wrócić, dowiedzieć się wiecej i powtórzyć innym. Posłuchajcie tutaj.

 

 

Tymczasem na koncie zbiórki 12% niezbędnej kwoty! To sporo, ale zbieranie funduszy idzie zbyt wolno. Pomóżcie! Opowiedzcie o planowanym reportażu swoim znajomym! Napiszcie o problemie w mediach społecznościowych! Tylko z miejsca wydarzeń i tylko z Waszą pomocą dowiemy się, jakie są koszty kubka naszej herbaty i co zobić, żeby pić ją uczciwie.

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.04.2018 22:10