Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomasz Augustyniak

Tomasz Augustyniak

Kolombo, Prowincja Zachodnia, Sri Lanka

Dziennikarz, od 2013 roku niezależny korespondent w Azji. Publikacje m.in. w Tygodniku Powszechnym, Polityce, Wprost, Przekroju, Przeglądzie, Bloomberg Businessweek Polska, magazynie Quartz, dzienniku Times of India, portalach Onet i Wirtualna Polska.

Laureat Pierwszej Nagrody i Stypendium im. Leopolda Ungera (2016).

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1475 PLN z 6700 PLN

28 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

22%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.04.2018.

Herbata na Cejlonie

Nasze przedsięwzięcie w mediach

Dodano 20.03.2018, godz. 9:30

Projekt Herbata na Cejlonie to okazja do oddania głosu ludziom, którzy wytwarzają napój lądujący w naszych kubkach i filiżankach. To także okazja do zwalczenia stereotypów i promowania odpowiedzialnej turystyki i odpowiedzialnej konsumpcji.

Na blogu Mikrowyprawy pojawił się krótki wywiad o tym, jakie są ludzkie koszty kubka herbaty. W tygodniku Polityka można poznać przedsmak materiału multimedialnego z lankijskich gór. W tym tygodniu Herbata na Cejlonie pojawi się też w radiowej Trójce i w mazowieckim Radiu dla Ciebie!

 

Żeby zbiórka się udała potrzebne jest Wasze zaangażowanie! Opublikujcie informację o niej, razem z linkiem, na Waszych fanpejdżach i profilach w mediach społecznościowych. Napiszcie, dlaczego pokazanie prawdziwego obrazu pracy na Globalnym Południu jest ważne. Oznaczcie w postach ludzi, którym tematy takie jak niezależne dziennikarstwo, inteligentna turystyka i odpowiedzialna konsumpcja nie są obojętne! Bez Was nie damy rady! :-)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.04.2018 22:10