Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomasz Augustyniak

Tomasz Augustyniak

Kolombo, Prowincja Zachodnia, Sri Lanka

Dziennikarz, od 2013 roku niezależny korespondent w Azji. Publikacje m.in. w Tygodniku Powszechnym, Polityce, Wprost, Przekroju, Przeglądzie, Bloomberg Businessweek Polska, magazynie Quartz, dzienniku Times of India, portalach Onet i Wirtualna Polska.

Laureat Pierwszej Nagrody i Stypendium im. Leopolda Ungera (2016).

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1475 PLN z 6700 PLN

28 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

22%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.04.2018.

Herbata na Cejlonie

Rozkręcamy kampanię!

Dodano 14.03.2018, godz. 6:34

Krótko po rozpoczęciu akcji mamy już kilku wspierających, a właśnie pojawiły się nowe nagrody, które może sobie zerezerwować każdy, kto wesprze projekt: zestaw azjatyckich znaczków i – uwaga – spotkanie na kawie z wymianą azjatyckich doświadczeń! ;-)

 

Oprócz tego w zamian za wsparcie można dostać m.in. pocztówki, książki, audiobooki, chińskie pałeczki, zestawy herbaty i lankijski słodzik z soku palmowego.

 

Na Facebooku powstał też specjalny fanpage ze współczesnymi i historycznymi herbacianymi opowieściami, który pozostanie żywy przez cały czas trwania realizacji reportażu.Wśród partnerów „Herbaty na Cejlonie” są Peron4, Strefa Wypraw i sklep Yerbini.

 

Koniecznie powiedzcie o zbiórce Waszym znajomym i udostępnijcie informację o niej na Facebooku, oznaczając w postach trzy osoby o silnych sieciach społecznościowych, które mogą być zainteresowane tematem!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.04.2018 22:10