Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

Polska

Od 4 lat tworzymy społeczność opartą na duchowych wartościach rdzennych tradycji. Szukaliśmy alternatywnych modeli życia, które umożliwiłyby rozwijanie naszego potencjału i sprawdzenia w praktyce zasad, w które wierzymy. W 2012 roku stworzyliśmy Fundacją Promocji Rdzennych Kultur Orzeł Kondor Koliber.
Chcemy odbudować idee współdziałania i życia we wspólnocie, która jest czymś naturalnym dla człowieka. Inspiracji szukamy podróżując i studiując rdzenne kultury. Otrzymujemy duże wsparcie od przedstawicieli starszyzn wielu tradycji, których od wielu lat przywozimy do Polski. W 2012 roku stworzyliśmy ideę Festiwalu Heart&Mind, który umożliwiłby kontakt z rdzennymi i alternatywnymi modelami życia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy:


161 Wspierający

108% Postęp

21714 PLN z 20000 PLN

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania, model "wszystko albo nic", zbiórka będzie aktywna do 19.06.2014 18:06

HEART & MIND 2014

O projekcie

3 2 1...START! Zaczynamy kampanię! Na rozgrzewkę proponujemy krótki taniec z żywiołami!

Hurra! Pierwsze 1000zł za nami! Dotarły do nas obrazy na wystawę... {więcej}

Poznaj Marzycieli Festiwalu Heart & Mind 2014! {więcej}

Webinar z pomysłodawcą Festiwalu Heart & Mind... {więcej}

Znamy już PROGRAM Festiwalu! {więcej}

Wielkie odliczanie trwa - DZIEJE SIĘ! {więcej}

Niespodzianka dla wspierających powyżej 280 zł! {więcej}

Odkrywamy MENU posiłków w trakcie Festiwalu! {więcej}

21h! 95%! Przeczytaj "Niezbędnik uczestnika Festiwalu" {więcej}

100%! HUUURRRAAA!!! DZIĘKUJEMY! {więcej}

ROBIMY FESTIWAL! Wspólnymi siłami tworzymy wyjątkowe wydarzenie na skalę globalną - Festiwal Heart&Mind 2014 – Czas dla Serca i Umysłu. Jest to miejsce spotkania różnych tradycji, kultur i światopoglądów.

Festiwal Heart&Mind 2014: DreamKeepers odbędzie się w dniach 20-22 czerwca, w podwarszawskiej Wildze. To już trzecia edycja tego wydarzenia w Polsce i piąta na świecie! Po raz kolejny mamy możliwość łączyć ludzi i idee na wspólnej ścieżce rozwoju.

Prosto z serca amazońskiej dżungli, dzikich pustyń Meksyku, stepów Syberii, miejskiej dżungli Nowego Jorku, środowiska krakowskich intelektualistów oraz innych dalekich i bliskich zakątków świata przyjadą do podwarszawskiej Wilgi członkowie lokalnych starszyzn plemiennych, spadkobiercy kultur Ziemi. Mówi się o nich ‘Dreamkeepers’ – strażnicy snów i marzeń. Ci ludzie to żywe księgi, w których został zapisany wielowiekowy dorobek ich tradycji. Przekazanie mądrości i wizji następnym pokoleniom to ich najważniejsze zadanie. Taka wiedza, w dawnych czasach, była przekazywana tylko wybrańcom. Dzisiaj ową mądrość i wizje może poznać każdy z nas, niezależnie od narodowości i koloru skóry.

Muzyka, jako przejaw wszechobecnego, ogarniającego żywiołu powietrza, będzie niczym balsam wspomagać integrację festiwalowych doświadczeń. Dźwięki niezwykłych instrumentów, takich jak Hang Drum, didgeridoo, gong (w tym największy w Polsce Gong Miości i Pokoju) zabiorą nas w podróż w głąb siebie podczas koncertów medytacyjnych. Doświadczymy oczyszczającej mocy kilkudziesięciu mis tybetańskich i kryształowych grających jednocześnie! Nie zabraknie etnicznych fletów, bębnów, gitar i śpiewu. Będzie relaksacyjnie, radośnie, pięknie...

Nie zapominając też o najmłodszych uczestnikach Festiwalu przewidujemy również gry i zabawy dla dzieci!

Szczegółowe informacje na temat Festiwalu i jego Gości znajdzisz na stronie festiwalowej: heartandmindfest.pl.

 

Jesteśmy społecznością zgromadzoną wokół Fundacji Promocji Kultur Rdzennych - Orzeł Kondor Koliber (OKK) oraz innych organizacji o zbieżnych celach. Działamy na rzecz wspierania pradawnych kultur niosących wiedzę i tradycje wielu pokoleń. Dzięki podróżom, ciekawości i wytrwałości docieramy do rdzennych plemion na całym świecie. Promujemy szeroko rozumianą ekologię, zdrowe odżywianie, otwarte dzielenie się wiedzą oraz działania na rzecz odbudowy Ziemi. Jako Fundacja, nie posiadamy siedziby w żadnym z nowoczesnych biurowców. Naszym miejscem jest Dom Fundacji w Warszawie. Jest to ośrodek, gdzie prowadzimy spotkania i warsztaty, jak również miejsce gdzie na co dzień mieszka wielu z nas.

W Fundacji i wokoło niej działa wolontaryjnie wiele osób. Nasi przyjaciele to osoby wykonujące różne zawody i majace różnorodne zainteresowania. Nie sposób tu wszystkich wymienić, dlatego przedstawiamy tylko część z nas. Osoba zarządzającą pracami przy Festiwalu jest Aneta Ptak-Rufino – prezeska Fundacji, od lat podróżująca po świecie, by dokumentować różne tradycje. Świat obrazów, filmu i fotografii nie ma przed nią tajemnic. W festiwalowych sprawach organizacyjnych wspieraja ten projekt Agnieszka Dziedzińska i Radek Adamowicz. Agnieszka to utalentowana tłumaczka i artyska tworząca biżuterię nawiązującą w swojej estetyce do dzieł sztuki ludów rdzennych. Radek jest specjalistą od finansów i zarzadzania, od lat zgłębia tajniki kultur obu Ameryk. Za część muzyczną i dźwiękową Festiwalu w całości odpowiedzialny jest Mateusz Bazgier – producent muzyczny, terapeuta dźwiękiem, grający na wielu instrumentach (w tym na australijskim didgeridoo). Współpracuje z nami również Dorota Kwiatkowska, która doradza w sprawach organizacyjnych oraz redaktorskich. W sprawach marketingowych wspomaga Fundację Rafał Gałka, znawca tajników marketingu internetowego. W sprawach informatycznych zawsze można liczyć na Daniela „Tosho” Kocielińskiego oraz Adama Kantorysińskiego. Mamy również niezawodny team copywriterski w składzie Asia Biegacz, Maria Poziomska oraz Ewa Darda. Od strony graficznej wspiera nas Maria Wyrwisz, artyska i graficzka. Wspomagają nas także Renata Koper, fotografka i podróżniczka, od wielu lat inspirująca się kulturą nomadów oraz Agnieszka Sypek – terapeutka tańcem. Do naszych przyjaciół z oraz z poza Warszawy należą również terapeuta Artur Sołtys, Paulina Sołtys, Marcin Kwiatek, Szura Bruni, Jola Staszewska, Leszek Szostak, Grażyna Robaszek, Sylwia Kieszkowska, Ania Temczuk, Eryk Ołtarzewski, Tommy Harevis oraz Rima Sadurska, Luiza Poreda, Paweł Joniec oraz wielu wielu innych.

 

 

Na przestrzeni lat współpracowaiśmy m.in z portalem Taraka.pl, Fundacją Cohabitat, Fundacją Świadomość Ziemi, z Misterium Ciała i Ducha, Hipnosferą, Human Recycling i innymi. W tym roku patronem medialnym festiwalu jest Nieznany Świat, Wróżka i Niezależnatelewizja.pl

Festiwal Heart&Mind w Polsce organizujemy już po raz trzeci, przy czym już przy poprzedniej edycji skorzystaliśmy z Waszej pomocy i okazało się to strzałem w dziesiątkę!

W 2013 roku przeprowadziliśmy naszą pierwszą zbiórkę crowdfoundingową która zakończyła się sukcesem, zaufaliście nam i wpłaciliście na ten projekt ponad 30.000 PLN: http://polakpotrafi.pl/projekt/heart-and-mind! Festiwal  odbywał się w plenerze i przyszło na niego kilkaset osób które miały jedyną w Polsce okazję uczestniczyć w autentycznych rdzennych ceremoniach, m.in w majańskiej ceremonii ognia. Wciąż chcemy by to wydarzenie zachowało autonomię, dlatego znów zwracamy się do Was - potrzebujemy do 19-tego czerwca zebrać 20.000 PLN

Jesteśmy organizacją non-profit, a Festiwal nie ma sponsorów, jest w całości finansowany metodą crowdfundingu, czyli z Waszych datków. Wszyscy, którzy tworzą festiwal, pracują na zasadzie wolontariatu. Robimy, co w naszej mocy, aby po raz kolejny umożliwić spotkanie się różnych tradycji i światopoglądów. Wierzymy, że takie konfrontacje pozwalają nam doświadczyć różnorodności tego świata i jednocześnie poznać jego piękno. Na Festiwal zaprosiliśmy więc gości z najróżniejszych zakątków świata – Meksyku, Syberii, Peru, Karaibów… Chcąc prawdziwie ich ugościć planujemy pokryć ich koszty podróży do Polski, co oczywiście jest sprawą kosztowną... i tutaj potrzebujemy Waszego wsparcia…

 

…kwotę, którą chcemy zebrać przeznaczymy głównie na pokrycie kosztów biletów lotniczych gości oraz wynajęcie ośrodka, w którym odbędzie się Festiwal. Goście przyjeżdżają do nas z odległych zakątków świata, a bilety z takich miejsc jak Gwatemala czy Syberia są kosztowne. Mimo, że część gości przyjeżdża do nas z Polski , zaproszenie ich też wiąże się z pewnymi kosztami. Koszt wynajęcia ośrodka jest kolejnym znaczącym wydatkiem. Do pokrycia zostają też drobniejsze wydatki jak wynajęcie sprzętu nagłaśniającego oraz materiały na warsztaty.

 

 

 

...ale czy da się wycenić wartość obcowania z rdzennymi strażnikami snów i marzeń? Czy da się wycenić możliwość ponadkulturowego porozumienia ludzi, którzy, choć z innych punktów widzenia, patrzą w tym samym kierunku? Czy te niezwykłe chwile spotkania, poznania i dialogu, zamienione potem w nasze wspomnienia i doświadczenia nie są po prostu bezcenne?

 

Chcąc odwdzięczyć się za Wasze wsparcie, cała społeczność OKK przygotowała dla Was fantastyczne nagrody! Zostały one wszystkie zasponsorowane przez naszych przyjaciół, po to, by każda złotówka mogła trafić na pokrycie kosztów projektu. Wśród nagród znajdziecie m.in. fascynujące warsztaty, płyty z muzyką naszych znakomitych muzyków festiwalowych, malarstwo, masaże , sesje indywidualne oraz wiele innych nagród rzeczowych.

Dodatkowo, jeśli uzbieramy min. 120% naszej planowanej kwoty, czyli 24.000 PLN to jesienią zorganizujemy festiwal muzyczny, na który każdy z wpłacających będzie miał bezpłatny wstęp! Zapraszamy więc do wspierania!

RECENZJE

Witam Kochani,

Jeszcze jestem w trasie powrotnej i już spieszę podzielić się energią jaka otworzyła przestrzeń dla wszystkich poszukujących swojej ścieżki w życiu. Mam taką pewność, że rozniesiemy teraz tę energię na cały świat aby każdy mógł z niej korzystać. Dlatego dziękuję Wam bardzo i wyrażam całą moją wdzięczność za cały wysiłek jaki ofiarowaliście dla tego Festiwalu. Wyrażam również otwartość na kontakt z Wami aby móc wspierać ideę którą przekazujecie w taki radosny i mądry sposób, w nawiązaniu do pięknych i tak potrzebnych nam tradycji zaczerpniętych ze źródeł, które ciągle płyną na ziemi, należy je jednak odszukiwać. Pozostaję do dyspozycji przy wspieraniu kolejnych pomysłów, pozdrawiam serdecznie.

Barbara

 

Bardzo Wam dziękuję drodzy Organizatorzy. To było cudowne 2 i pół dnia! Najlepsze  w tym roku! Jestem totalnie zakochana w tej imprezie! Dawno tak doskonale nie odpoczęłam i nie poznałam siebie na nowo :) Dzięki serdeczne!!!

Magda

 

Byłam na heart and mind fest dwa lata temu. Piękne wspomnienia i tyle pozytywnych odczuć. Mam nadzieję że jak się odbędzie w tym roku to uda mi się dotrzeć. Moje serce jest otwarte i pełne miłości i za jego głosem podążam, prowadzi mnie coraz bliżej siebie. Prowadzi mnie w miejsca gdzie coraz więcej ludzi odczuwa podobnie. I takim miejscem było heart and mind

Iwona

 

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie Festiwalu Heart&Mind 2014, to śmiało do nas pisz na adres: kontakt@orzelkondorkoliber.pl.

FAQs:

 1. Gdzie i kiedy odbędzie się Festiwal?

Festiwal Heart&Mind 2014 obędzie się w dniach 20-22 czerwca br. w Wildze pod Warszawą.

2. Jak dojadę do Wilgi, miejsca Festiwalu? 

Do Wilgi można dojechać własnym samochodem (Dane GPS:51.829413,21.395531), autobusem PKP z dworca PKP Warszawa Wschodnia jadącym w kierunku Puław i wysiąść na przystanku Wilga - Ośrodki Wczasowe (prosimy pytać o ośrodek MSW lub Walter). Alternatywą jest też skorzystanie z możliwości wspólnej jazdy, np. poprzez serwis blablacar. Więcej informacji na temat dojazdu znajdziesz tutaj: http://heartandmindfest.pl/niezbednik/.

3. Festiwal trwa ponad 2 dni – czy będzie możliwość noclegu w ośrodku lub gdzieś w okolicy?

Ideą całego wydarzenia jest, że spędzamy ten czas razem! Tak więc na terenie ośrodka będziesz mógł wynająć miejsce na polu namiotowym lub, jeśli jednak będziesz chciał skorzystać z bardziej stabilnego dachu nad głową, znajdują się tam domki do wynajęcia na czas Festiwalu. Dodatkowo jest kilka miejscówek w okolicy, w których możesz się zatrzymać. Więcej info znajdziesz tutaj: http://heartandmindfest.pl/noclegi/.

4. A co jeśli będzie padał deszcz?

Festiwal odbędzie sie na terenie Ośrodka Buddyjskiego Cziamma Ling w Wildze, gdzie do naszej dyspozycji będzie Gompa i inne mniejsze pomieszczenia. Tak więc pogoda nam nie straszna!

 

 

 

 

161

Wspierających

21714 zł

Z całkowitej kwoty 20000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 19.06.2014

Wesprzyj projekt

Wpłać 5 zł lub więcej!

Dziękujemy Ci za wsparcie! Twoje imię zostanie opublikowane na stronie www.heartandmindfest.pl i na Facebooku.

6 Wspierających
 

Wpłać 15 zł lub więcej!

Imienne podziękowania oraz zdjęcie wszystkich Gości Festiwalu (e-mail lub pocztą).

11 Wspierających
 
Pozostało: 36

Wpłać 16 zł lub więcej!

Książka "Narodziny w nowym świetle " Schivam Rachan

9 Wspierających
 

Wpłać 30 zł lub więcej!

Album z muzyką etniczną zagraną na fletach z całego świata przez Tommy’ego Harevis’a, jednego z gości Festiwalu.
Więcej info: www.harevis.com

8 Wspierających
 
Pozostało: 6

Wpłać 30 zł lub więcej!

Wstęp na koncert muzyki medytacyjnej- godzina głębokiego relaksu przy dźwiękach m.in Didgeridoo. Do odebrania do końca roku na terenie Warszawy poprowadzi muzyk Festiwalu - Matt Bazgier.
Więcej info: www.facebook.com/mattbazgier

4 Wspierających
 
Pozostało: 1

Wpłać 35 zł lub więcej!

Podwójny album Navigatorgong - SOUNDS OF LOVE AND PEACE, jednego z gości Festiwalu. Prawie dwie godziny transu i medytacji w mistrzowskim wykonaniu. Odbiór w Warszawie, do wysyłki dolicz 8 zł.
Więcej info: www.navigatorgong.com

7 Wspierających
 
Pozostało: 7

Wpłać 35 zł lub więcej!

Książka "Gospodarka Dobra Wspólnego. Model ekonomii przyszłości " Christian Felber

3 Wspierających
 
Pozostało: 3

Wpłać 35 zł lub więcej!

Książka “Autohipnoza uzdrowi twój umysł” autorem jest współorganizator Festiwalu Artur Sołtys.
Więcej info: www.hipnosfera.com

2 Wspierających
 
Pozostało: 5

Wpłać 40 zł lub więcej!

Jednorazowe wejście na zajęcia Misterium Ciała i Ducha dla 6 osób w Warszawie lub Łodzi, prowadzonych przez Agnieszkę Sypek, terapeutkę tańcem i ruchem, trenerkę rozwoju osobistego, jednym z gości Festiwalu.
Więcej info : www.sypek.wordpress.com

1 Wspierający
 
Pozostało: 13

Wpłać 50 zł lub więcej!

Ręcznie wykonane kolczyki inspirowane dalekimi podróżami oraz motywami zaczerpniętymi od  rdzennych kultur. Wykonane przez Agnieszkę Dziedzińską.  
Więcej info: www.facebook.com/akcesorium

7 Wspierających
 
Pozostało: 1

Wpłać 55 zł lub więcej!

Kolorowy, pasiasty świecznik wykonany z drewna, zainspirowany tradycyjną sztuką Ameryki Południowej, Tybetu oraz Polski. Autorką grafiki jest Luiza Poreda, artystka, rękodzielniczka i podróżniczka. Wymiary: 10x10x4 cm

0 Wspierających
 
Pozostało: 10

Wpłać 60 zł lub więcej!

Matt Bazgier, muzyk Festiwalu, zaprosi cię na warsztat gry na digeridoo. Nauka prowadzona w małej grupie pozwoli ci poznać podstawy gry na instrumencie używanym przez mieszkańców Australii od ponad 1500 lat.
Więcej info: www.facebook.com/mattbazgier

0 Wspierających
 

Wpłać 70 zł lub więcej!

Tommy Harevis, jeden z gości Festiwalu, udzieli Ci indywidulanej lekcji gry na fletach (forma do ustalenia: via Skype lub osobiście). Dodatkowo, dostaniesz album z muzyką etniczną zagraną przez Tommy’ego na fletach z całego świata.
Więcej info: www.harevis.com

2 Wspierających
 
Pozostało: 1

Wpłać 70 zł lub więcej!

Oryginalna chusta w polne kwiaty o wymiarach 1,5 m x 1,5 m - motywy etniczne z Uzbekistanu.

2 Wspierających
 

Wpłać 80 zł lub więcej!

Sesja tarota u znanych tarocistek Joli Staszewskiej (we Wrocławiu) LUB Marii Poziomskiej (w Warszawie)
Więcej info: www.pracownia-ezoteryczna.pl

5 Wspierających
 
Pozostało: 5

Wpłać 80 zł lub więcej!

Godzinna lekcja emisji głosu z Moniką Ładą-Bieńkowską w Warszawie. Odkryj w pełni swój potencjał. Dodatkowo otrzymasz 50 % zniżkę na kontynuację nauki przez pierwszy miesiąc.
Więcej info: www.praktyczneuslugiartystyczne.pl

1 Wspierający
 
Pozostało: 13

Wpłać 80 zł lub więcej!

Branzoletki paciorkowe wykonane przez Indian z plemienia Huichol z Meksyku

7 Wspierających
 
Pozostało: 3

Wpłać 80 zł lub więcej!

Panel MOLA z tradycyjnym haftem Indian Kuna Yala z Kolumbii

2 Wspierających
 
Pozostało: 5

Wpłać 90 zł lub więcej!

Otrzymasz ręcznie robioną wspaniałą kolorową czapkę (kolory do wyboru) autorstwa Małgosi Majzel.
Czapka na chłodniejsze wieczory wydziergana specjalnie dla Ciebie!

0 Wspierających
 
Pozostało: 17

Wpłać 90 zł lub więcej!

Masaż misami dźwiękowymi - kojący i uwalniający napięcia w ciele LUB sesja uzdrawiania rekonektywnego - metodą Erica Pearla. z Camilą Vatral.
Więcej info: www.krysztalowyportal.pl

1 Wspierający
 
Pozostało: 4

Wpłać 95 zł lub więcej!

Obraz, łączący w sobie mistycyzm, szamanizm i kosmos autorstwa Anny Temczuk. Format A4
Przykładowe prace Anny: www.ahna.portfoliobox.me

0 Wspierających
 
Pozostało: 2

Wpłać 100 zł lub więcej!

Bon na dowolny kurs w szkole językowej Lang Ltc.
Warunki:
Zniżka nie sumuje się z innymi zniżkami. Bon jest do wykorzystania w okresie wakacyjnym (lipiec-sierpień) lub do końca grudnia 2014 (wówczas będzie to standardowy kurs semestralny). Jeśli w preferencyjnym terminie nie utworzy się grupa o minimalnej liczbie osób na tym samym poziomie zaproponowany zostanie inny termin. Bon nie jest imienny, więc można przekazać go osobie trzeciej.
Więcej info: www.lang.com.pl

0 Wspierających
 

Wpłać 100 zł lub więcej!

Uwalniający i transformujący masaż dzwiękiem kamertonów, metodą interwałów Johna Beaulieu. Sesja w Warszawie, wykonana przez Marię Poziomską.
Więcej info: www.pracownia-ezoteryczna.pl

0 Wspierających
 
Pozostało: 10

Wpłać 100 zł lub więcej!

Sesja coachingowa. Sesja pozwoli Ci lepiej zrozumieć siebie i wszystkich dookoła, pozbyć się blokad w ciele i zyskać nową motywację do działania. Prowadzenie: Adam Kantorysiński.
Więcej info: www.psychologiaholistyczna.pl

0 Wspierających
 
Pozostało: 5

Wpłać 100 zł lub więcej!

Sesja leczenia dzwiękiem - Soundhealing - którą poprowadzi muzyk Festiwalu - Matt Bazgier.
Więcej info: www.facebook.com/mattbazgier

0 Wspierających
 
Pozostało: 5

Wpłać 100 zł lub więcej!

Uczestnictwo jako aktywny reprezentant na Ustawienia Systemowe (w ciągu roku poza festiwalem) z Agnieszką Sypek, terapeutką tańcem i ruchem, trenerką rozwoju osobistego, jednym z gości Festiwalu.

Więcej info www.sypek.wordpress.com

0 Wspierających
 

Wpłać 110 zł lub więcej!

Jednodniowy bilet na Festiwal.
Więcej info: www.heartandmindfest.pl

0 Wspierających
 
Pozostało: 4

Wpłać 140 zł lub więcej!

Sesja indywidualna z Agnieszką Sypek, terapeutką tańcem i ruchem, trenerką rozwoju osobistego, jednym z gości Festiwalu.
Więcej info: www.sypek.wordpress.com

0 Wspierających
 

Wpłać 150 zł lub więcej!

Indywidualna sesja z dietetykiem - Grażyną Robaszek - 1h - do odebrania na terenie Wrocławia lub na Skypie

0 Wspierających
 
Pozostało: 10

Wpłać 150 zł lub więcej!

Ręcznie robiony talizman, który posiada naturalne właściwości terapeutyczne, wykonany przez Marię Poziomską. W pracy nad talizmanem oddziałuje się poprzez kolory, zioła, aromatoterapię i język symboli.
Więcej info: www.pracownia-ezoteryczna.pl

0 Wspierających
 
Pozostało: 0

Wpłać 150 zł lub więcej!

Narzuta z tradycyjnym haftem Indian Shipibo z Peru

1 Wspierający
 
Pozostało: 1

Wpłać 155 zł lub więcej!

Grafika przedstawia wewnętrzną, radosną wizję Amsterdamu. Grafika pokolorowana ręcznie (technika własna). Autorką grafiki jest Luiza Poreda, artystka, rękodzielniczka i podróżniczka. Rozmiar: 210×297 mm, oprawa czarna.

0 Wspierających
 

Wpłać 160 zł lub więcej!

Bilet wstępu na cały Festiwal w przedsprzedażowej cenie.
Więcej info: www.heartandmindfest.pl

28 Wspierających
 

Wpłać 170 zł lub więcej!

Bilet wstępu na cały Festiwal w przedsprzedażowej cenie wraz z kolekcjonerską koszulką

7 Wspierających
 
Pozostało: 3

Wpłać 190 zł lub więcej!

Obraz, łączący w sobie mistycyzm, szamanizm i kosmos autorstwa Anny Temczuk. Format A3.
Przykładowe prace Anny: www.ahna.portfoliobox.me

0 Wspierających
 
Pozostało: 10

Wpłać 230 zł lub więcej!

Wejście na warsztat zielarski z Rimą Sadurską (gabinet Elfum). Nauczysz się jak praktycznie korzystać z dobrodziejstw roślin leczniczych.
Więcej info: www.elfum.pl

0 Wspierających
 

Wpłać 280 zł lub więcej!

Dwa bilety wstępu na Festiwal w przedsprzedażowej cenie - dla Ciebie i osoby towarzyszącej :-)

19 Wspierających
 
Pozostało: 1

Wpłać 280 zł lub więcej!

Wejście na dowolne warsztaty weekendowe w ciągu roku prowadzone przez Agnieszkę Sypek, terapeutkę tańcem i ruchem, trenerkę rozwoju osobistego, jednym z gości Festiwalu.
Więcej info: www.sypek.wordpress.com

Dodatkowo, bilet wstępu na cały Festiwal dla 1 osoby!

3 Wspierających
 
Pozostało: 2

Wpłać 300 zł lub więcej!

Wejściówka na dwudniowy warsztaty budowania ze słomy organizowany przez Fundację COHABITAT (www.cohabitat.net), dzięki czemu nauczysz się jak samemu można konstruować samodzielnie w duchu do-it-yourself (DIY).

Dodatkowo, bilet wstępu na cały Festiwal dla 1 osoby!

0 Wspierających
 
Pozostało: 1

Wpłać 300 zł lub więcej!

Uczestnictwo - Ustawienie Własne w Ustawieniach Systemowych (w ciągu roku poza festiwalem), prowadzonych przez Agnieszkę Sypek , terapeutkę tańcem i ruchem, trenerkę rozwoju osobistego, jednym z gości Festiwalu.
Więcej info : www.sypek.wordpress.com

Dodatkowo, bilet wstępu na cały Festiwal dla 1 osoby!

0 Wspierających
 
Pozostało: 2

Wpłać 400 zł lub więcej!

Otrzymasz sesję fotograficzną (sesje rodzinne, dla par, czy po prostu dla CIebie), z której otrzymasz 15 zdjęć o wysokiej jakości, wysłanych na Twój adres email lub dostarczonych na płycie DVD. Sesję wykona Renata Koper, fotografka, prezentująca wystawę “Gwatemala - droga Majów” podczas festiwalu Heart and Mind 2013.

Dodatkowo, bilet wstępu na cały Festiwal dla 1 osoby!

0 Wspierających
 
Pozostało: 16

Wpłać 420 zł lub więcej!

Otrzymasz karnet na dwudniowe warsztaty wokalne - uwolnij swój głos! Warsztaty poprowadzi dla Ciebie - Monika Łada Bieńkowska, jeden z gości Festiwalu.
Więcej info: www.praktyczneuslugiartystyczne.pl

Dodatkowo, bilet wstępu na cały Festiwal dla 1 osoby!

0 Wspierających
 
Pozostało: 0

Wpłać 1000 zł lub więcej!

Dostaniesz wyjątkowy obraz autorstwa Karoliny Dyonizy, artystki Sztuki Życia, Sztuki Przebudzenia, malującej energetyczne obrazy w oparciu o metodę Vedic Art. Obrazy są formatu 50 x 100 cm, malowane na płótnie, media mieszane, głównie akryl, technika własna.

Dodatkowo, bilet wstępu na cały Festiwal dla 1 osoby!

3 Wspierających

O autorze

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

Polska

Od 4 lat tworzymy społeczność opartą na duchowych wartościach rdzennych tradycji. Szukaliśmy alternatywnych modeli życia, które umożliwiłyby rozwijanie naszego potencjału i sprawdzenia w praktyce zasad, w które wierzymy. W 2012 roku stworzyliśmy Fundacją Promocji Rdzennych Kultur Orzeł Kondor Koliber.
Chcemy odbudować idee współdziałania i życia we wspólnocie, która jest czymś naturalnym dla człowieka. Inspiracji szukamy podróżując i studiując rdzenne kultury. Otrzymujemy duże wsparcie od przedstawicieli starszyzn wielu tradycji, których od wielu lat przywozimy do Polski. W 2012 roku stworzyliśmy ideę Festiwalu Heart&Mind, który umożliwiłby kontakt z rdzennymi i alternatywnymi modelami życia.

Napisz wiadomość

Zgłoś patronat/mecenat

Aby zostać patronem lub mecenasem tego projektu, wyślij zgłoszenie korzystając z poniższego przycisku.