Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

Polska

Od 4 lat tworzymy społeczność opartą na duchowych wartościach rdzennych tradycji. Szukaliśmy alternatywnych modeli życia, które umożliwiłyby rozwijanie naszego potencjału i sprawdzenia w praktyce zasad, w które wierzymy. W 2012 roku stworzyliśmy Fundacją Promocji Rdzennych Kultur Orzeł Kondor Koliber. Chcemy odbudować idee współdziałania i życia we wspólnocie, która jest czymś naturalnym dla człowieka. Inspiracji szukamy podróżując i studiując rdzenne kultury. Otrzymujemy duże wsparcie od przedstawicieli starszyzn wielu tradycji, których od wielu lat przywozimy do Polski. W 2012 roku stworzyliśmy ideę Festiwalu Heart&Mind, który umożliwiłby kontakt z rdzennymi i alternatywnymi modelami życia.

4

Wsparł

2

Własne projekty

Własne projekty

FESTIWAL HEART & MIND 2013 HEART & MIND 2014

Wsparł zobacz wszystkie

Śladami pierzastego węża - "Stopem" przez Meksyk crowdsourcing

Śladami pierzastego węża - "Stopem" przez Meksyk

Polska, Katowice

Dwoje ludzi z pasją, marzeniami i celem zdobycia Ameryki Łacinskiej. Tym razem kierunek Meksyk, minimum 6000 km na stopa. Pomóżcie prosimy! wspólnie pokażemy, że POLAKPOTRAFI !

1% Postęp

254 PLN z 15999 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Akademia Bosej Stopy - budujemy ją razem ciekawe pomysły

Akademia Bosej Stopy - budujemy ją razem

Barkowo

Fundacja „Dla Ziemi i Ludzi” udostępnia nam na ZAWSZE 16 hektarów ziemi. Stawiamy na: otwartą kulturę, głęboką demokrację, naturalną ekonomię, samowystarczalność, odnawialność, kreatywność... Tworzymy życzliwą rzeczywistość.

140% Postęp

70231 PLN z 50000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Nie widząc przeszkód... jeżdżę na rowerze ciekawe pomysły

Nie widząc przeszkód... jeżdżę na rowerze

Polska, Europa, Ameryka Południowa

Celem projektu jest realizacja tandemowych wypraw osób z jednoczesnym zaburzeniem funkcjonowania wzroku i słuchu. Pomóż nam objechać Polskę, dotrzeć do Helsinek i zdobyć Macchu Picchu w Peru! Na tandemach!

116% Postęp

5116 PLN z 4400 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Cohabitat MAKE polski kickstarter

Cohabitat MAKE

Łódź

Cohabitat MAKE to ekosystem wewnątrz którego ludzie poznają rozwiązania stworzone z myślą o przyjaznej i twórczej przestrzeni w alternatywnym obrazie współczesności.

143% Postęp

86292 PLN z 60000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

HEART & MIND 2014

HEART & MIND 2014

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

aktualizacja projektu

UDAŁO SIĘ! Dziękujemy z całego serca wszystkim, dzięki którym właśnie przekroczyliśmy 100% całkowitej kwoty i projekt zostanie ufundowany! :D

Do końca projektu zostało jeszcze 7h, więc kto wie co może się wydarzyć! ;) Przypominamy, że jeśli uzbieramy min. 120% naszej planowanej kwoty, czyli 24.000 PLN to jesienią zorganizujemy festiwal muzyczny, na który każdy z wpłacających będzie miał bezpłatny wstęp! Zapraszamy więc do dalszego wspierania!

FESTIWAL RUSZA JUŻ JUTRO! Jeżeli ktoś z Was jeszcze się waha, niech odrzuci wszelkie troski i przybywa do Wilgi jutro wieczorem! Jeżeli chcecie przyjechać z pociechami - również dla nich został przygotowany program festiwalowy Będzie wiele ciekawych wydarzeń, a oto jedno z nich:

W festiwalowej przestrzeni dziecięcej pojawi się Kokopelli. Jest on uosobieniem muzyki i tańca. Indianie wierzą, że wędrując od wioski do wioski przynosi ze sobą fascynujące opowieści, a jego przybycie już z daleka zapowiadają melodie magicznego fletu. Pojawienie się Kokopelliego zawsze oznacza wesołe chwile spędzone na muzyce i wspólnej zabawie. Kokopelli pojawi się z autentycznymi instrumentami etnicznymi pochodzącymi z różnych, odległych zakątków świata. Opowie legendy i za sprawą muzyki zabierze dzieci w świat indiańskich przygód.

Kokopelli zaprasza wszystkie dzieci!
(https://www.facebook.com/pages/Kokopelli/414989095281166?fref=t)

19.06.2014
HEART & MIND 2014

HEART & MIND 2014

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

aktualizacja projektu

Już mniej niż doba dzieli nas od zakończenia projektu! A na Festiwalu w Wildze widzimy się już pojutrze wieczorem!

Tymczasem, abyśmy jak najlepiej i najprzyjemniej spędzili ten czas, nasza Rodzinna Wróżka i Felietonistka Maria Poziomska przygotowała dla Was kilka naprawdę niezbędnych wskazówek: co zabrać? czego nie brać? jak się ubrać? jak uniknąć komarów? I co jeszcze warto wiedzieć? ... o tym wszystkim przeczytacie tutaj: http://blog.pracownia-ezoteryczna.pl/2014/06/16/o-rozwoju-osobistym-w-plenerze-czyli-poradnik-uczestnika-doskonalego/

Widzimy się więc już w piątek! Przypominamy, że na teren Festiwalu będzie można wejść od godziny 18.00! Tutaj: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.662564213822966.1073741836.334389213307136&type=3 można sprawdzić, jak przygotowujemy to fantastyczne miejsce na Wasze przybycie!

I najważniejsze... mamy już 95% kwoty!!! DZIĘKUJEMY! I oczywiście trzymamy ciągle kciuki, że już wkrótce będziemy mogli głośno krzyknąć hurrraaa...
Uda się!?! po prostu musi się udać! Też tak uważacie, prawda? :)

18.06.2014
HEART & MIND 2014

HEART & MIND 2014

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

aktualizacja projektu

Festiwal Heart&Mind 2014 to wydarzenie dla naszych dusz, ale i dla ciał. A jeśli ciało, to... JEDZONKO! Będzie smacznie, świeżo i tanio. Oczywiście - wegetariańsko!

W tym roku w kuchni festiwalowej będzie działać i gotować dla nas FUNDACJA "KARMA-FREE" (https://www.facebook.com/pages/Fundacja-Karma-free/547348358622280?fref=photo). Na pewno zadbają o to, abyśmy byli zdrowo najedzeni.

Dokładne MENU i ceny festiwalowych posiłków znajdziecie tutaj: http://ge.tt/3QMG7ck1/v/0?c

A po posiłku i w przerwach festiwalowych będzie można napić się gorącej herbatki, orzeźwiającej lemoniady czy wybornego soku (oraz zagryźć ciasteczkiem) w naszej festiwalowej CZAJOWNI! :)

ZAPRASZAMY! :)

17.06.2014
HEART & MIND 2014

HEART & MIND 2014

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

aktualizacja projektu

Już tylko 3 DNI zostały, aby wesprzeć Festiwal Heart & Mind 2014!

Chcąc zachęcić Was jeszcze bardziej do wspierania projektu i jednocześnie zaprosić na to wyjątkowe spotkanie, mamy niespodziankę dla tych, którzy już zasilili nasz budżet lub zamierzają nas wesprzeć kwotą równą lub powyżej 280 zł oraz zdecydowali się na jedną z poniższych nagród:

1. Wejście na dowolne warsztaty weekendowe w ciągu roku prowadzone przez Agnieszkę Sypek lub
2. Wejściówka na dwudniowy warsztaty budowania ze słomy organizowany przez Fundację COHABITAT lub
3. Uczestnictwo - Ustawienie Własne w Ustawieniach Systemowych, prowadzonych przez Agnieszkę Sypek lub
4. Sesja fotograficzna wykona przez Renatę Koper lub
5. Karnet na dwudniowe warsztaty wokalne „Uwolnij swój głos!”, które poprowadzi Monika Łada Bieńkowska lub
6. Wyjątkowy obraz autorstwa Karoliny Dyonizy,

- do ww. nagród DODAJEMY BILET WSTĘPU NA CAŁY FESTIWAL HEART & MIND 2014 DLA 1 OSOBY!

A jeśli ciekawi Cię, co będzie się działo w trakcie Festiwalu, to zachęcamy na bieżąco śledzić stronę na Facebook: https://www.facebook.com/events/1450929941810177/?source=1, gdzie zdradzamy na czym polega chodzenie po ogniu lub dlaczego w sobotę rano warto będzie wstać na poranną Majańską Ceremonię Ognia… ZAPRASZAMY! :)

16.06.2014
HEART & MIND 2014

HEART & MIND 2014

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

aktualizacja projektu

Już tylko 7 dni pozostało do końca naszej kampanii!

Dzięki Waszemu wsparciu, próg 50% jest już w zasięgu ręki... damy radę! Z każdym dniem mocniej wierzymy w marzenia i w Was.... w końcu - wszyscy jesteśmy Dreamkeepers'ami :)

Tymczasem, my się nie lenimy i DZIEJE SIĘ DUŻO!

- już w najbliższą SOBOTĘ (14 czerwca) zapraszamy Was do Domu Fundacji OKK na ul. Szafirową 47B w Warszawie na WARSZTATY PIEŚNI INDIAŃSKICH z jednym z najpiękniejszych głosów w naszej ekipie - Agnieszką Dziedzińską! Więcej informacji na temat spotkania wokół "Pieśni Wielkich Równin" znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/events/292437500929649/

- w PONIEDZIAŁEK wieczorem (16 czerwca) ponownie zapraszamy na spotkanie w przestrzeni wirtualnej. Tym razem, jeden z naszych gości honorowych - ITZHAK BEERY opowie o oczyszczaniu energii i ochronie przed negatywnymi energiami. Więcej informacji na temat tego webinaru znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/events/1461659684075773/

- dodatkowo, opublikowaliśmy nagranie webinaru z Maestro Manuelem Rufino "SZAMAŃSKI BUDDA". Jeżeli więc nie udało Ci się obejrzeć go na żywo, to zapraszamy: https://www.youtube.com/watch?v=5diDeq6BX8Y

Na koniec, jak zwykle gorąco zapraszamy na Festiwal i do jego wsparcia! Jedni z naszych wspaniałych muzyków MALTIOX PROJECT też mają nadzieję, że się tam spotkamy: https://www.youtube.com/watch?v=2aYQhmSwQJs!

12.06.2014
HEART & MIND 2014

HEART & MIND 2014

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

aktualizacja projektu

Program Festiwalu Heart & Mind 2014 jest do pobrania tutaj (w wersji pdf):
http://ge.tt/7B8a9ij1/v/0?c

Sprawdź, co dla Ciebie zaplanowaliśmy i kup bilet już dziś (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś ;)) Do zakończenia projektu pozostało już tylko 10 dni!

09.06.2014
HEART & MIND 2014

HEART & MIND 2014

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

aktualizacja projektu

Za 2 tygodnie widzimy się na Festiwalu! :D

Natomiast już w najbliższy poniedziałek (30 czerwca br.) zapraszamy Was na spotkanie w przestrzeni wirtualnej z Maestro Manuelem Rufino, pomysłodawcą i inicjatorem Festiwalu Heart & Mind. Maestro Manuel w trakcie webinaru (seminarium internetowe) opowie o tym, co wspólnego ma szamanizm z Buddą, czyli jak wyjść poza iluzję. Udział w webinarze jest bezpłatny, a więcej informacji znajdziesz tutaj:

https://www.facebook.com/events/654697247951365/?fref=ts

Tymczasem kiedy kolejne dni kampanii mijają, my dzięki Waszemu wsparciu jesteśmy coraz bliżej naszego celu finansowego! Mamy już prawie 20% kwoty! Dziękujemy... i prosimy o więcej! ;)

Dobrego słonecznego weekendu!

06.06.2014
HEART & MIND 2014

HEART & MIND 2014

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

aktualizacja projektu

Każdy z nas ma marzenia... Jedni chcą zostać strażakami jak dorosną, inni marzą o dalekich podróżach, a jeszcze inni śnią na jawie o dłuższym weekendzie (szczególnie w poniedziałek rano... ;)).

My też jesteśmy marzycielami i idee, które chcielibyśmy widzieć w codziennym życiu pragniemy przekazać i wcielić w życie wspólnie organizując Festiwal Heart & Mind 2014! A jakie to idee? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku o nas i tym, co jest dla nas ważne:

https://www.youtube.com/watch?v=R2ZX_lrOX4s


Dobrego tygodnia wszystkim!

02.06.2014
HEART & MIND 2014

HEART & MIND 2014

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

aktualizacja projektu

Hura! Pierwsze koty za płoty, czyli dzięki Waszemu wsparciu przekroczyliśmy dzisiaj nasz pierwszy tysiąc zbieranej kwoty! Dziękujemy tym, którzy już teraz nas wsparli i zachęcamy pozostałych. Jak to mawiał Walt Disney: "Jeżeli potrafisz coś wymarzyć, potrafisz także to osiągnąć"!

... tymczasem przygotowania do festiwalu pełną parą! Do warszawskiego Domu Fundacji dotarły pierwsze obrazy, które będą stanowiły część wystawy, którą będziemy mogli podziwiać w Wildze w trakcie Festiwalu.

Autorką obrazów jest Karolina Dyonizy, malarka, artystka sztuki przebudzenia, prowadząca energetyczne sesje terapii intuicyjnej. Więcej o Karolinie i jej sztuce można przeczytać tutaj: www.sztukaprzebudzenia.pl. Przypominamy, że obrazy Karoliny to także jedna z nagród, jakie na Was czekają w podziękowaniu za wsparcie!

29.05.2014
FESTIWAL HEART & MIND 2013

FESTIWAL HEART & MIND 2013

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

aktualizacja projektu

Mamy kapitalną wiadomość!
Polski biznesman właśnie przelał dużą kwotę na rzecz Festiwalu z intencją by ufundować wszystkim tańsze bilety. W imieniu wszystkich organizatorów i uczestników dziękujemy za ten podarunek!!!
Aktualne ceny biletów to:
100 zł -jeden dzień
150 zł- bilet na cały Festiwal
250 zł- bilet na cały Festiwal dla dwóch osób

UWAGA! Wszyscy Ci, którzy zakupili już bilety, otrzymają dodatkowy bilet lub zwrot pieniędzy po zakończeniu akcji crowdfundingowej oraz specjany bonus!:) Dla Pani Kazet, Pana Szymona, Pani Sylwii, Pani Barbary, Pani Lulabum, Pani Agaty, Pani Renaty, Pani Aleksandry, Pani Marii, Pana Radka, którzy jako pierwsi zakupili bilety mamy dodatkowy prezent: indywidualną sesję Tarota oraz sesję masażu. Prosimy o kontakt mailowy pod adresem info[malpa]orzelkondorkoliber.pl aby uzgodnić termin:)

Dziękujemy też z całego serca naszym dotychczasowym darczyńcom. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, bo każda kwota, którą zechcieliście nam przekazać z Waszych własnych funduszy jest dla nas bardzo cenna. Dzięki datkom, jakie otrzymaliśmy wiemy, że są osoby, które wierzą w naszą ideę i są skłonne ją wesprzeć. Bardzo cenimy każdą, nawet symboliczną kwotę, jaką od Was otrzymujemy!

22.05.2013
FESTIWAL HEART & MIND 2013

FESTIWAL HEART & MIND 2013

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

aktualizacja projektu

Zachęcamy do obejrzenia:
http://www.youtube.com/watch?v=viDTVpvEAvY

14.05.2013
FESTIWAL HEART & MIND 2013

FESTIWAL HEART & MIND 2013

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

aktualizacja projektu

Festiwal nabiera już tempa i rozmachu. W tym roku mamy do dyspozycji Ośrodek buddyzmu Tybetańskiego CZIAMMA LING w Wildze pod Warszawą, który jedynie czeka na tłumy uczestników przybywających z pokładami pozytywnej energii! Nowe miejsce oferuje nam dużą przestrzeń, otoczoną pięknym lasem, domkami, buddyjską stupą, zapleczem gastronomicznym i wygodnymi salami. Zrobimy co w naszej mocy by aranżacja dekoracji stworzyła Wam niepowtarzalne, a wręcz magiczne wnętrza krajobrazowe. Spośród licznych niespodzianek możemy zdradzić jedynie, że otoczy Was święta geometria, mandale, kolory, liczne motywy szamańskie i roślinne! Zadbamy o Wasze dobre samopoczucie ciekawym rozplanowaniem miejsc odpoczynku, regeneracji, nauk, pracy z ciałem i duchem. Zresztą.. Przekonajcie się o tym już niebawem na miejscu! ALOHA!

10.05.2013
HEART & MIND 2014

HEART & MIND 2014

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

skomentował aktualizację

Drodzy! Odpowiadając na Wasze zapytania wyjaśniamy, że do nagrody: bilet dla 2 osób za 280 zł NIE dodajemy trzeciego gratis.
Bilet-niespodzianka jest dodawany TYLKO do ww. nagród.
ZAPRASZAMY DO WSPIERANIA!

17.06.2014
HEART & MIND 2014

HEART & MIND 2014

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

skomentował aktualizację

Najbliższy poniedziałek to oczywiście 9 czerwca! ;) ZAPRASZAMY!

06.06.2014