Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

Polska

Od 4 lat tworzymy społeczność opartą na duchowych wartościach rdzennych tradycji. Szukaliśmy alternatywnych modeli życia, które umożliwiłyby rozwijanie naszego potencjału i sprawdzenia w praktyce zasad, w które wierzymy. W 2012 roku stworzyliśmy Fundacją Promocji Rdzennych Kultur Orzeł Kondor Koliber.
Chcemy odbudować idee współdziałania i życia we wspólnocie, która jest czymś naturalnym dla człowieka. Inspiracji szukamy podróżując i studiując rdzenne kultury. Otrzymujemy duże wsparcie od przedstawicieli starszyzn wielu tradycji, których od wielu lat przywozimy do Polski. W 2012 roku stworzyliśmy ideę Festiwalu Heart&Mind, który umożliwiłby kontakt z rdzennymi i alternatywnymi modelami życia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

21714 PLN z 20000 PLN

161 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.06.2014.

HEART & MIND 2014

Pierwszy 1000 zł za nami! Dotarły do nas obrazy na wystawę...

Dodano 29.05.2014, godz. 23:08

Hura! Pierwsze koty za płoty, czyli dzięki Waszemu wsparciu przekroczyliśmy dzisiaj nasz pierwszy tysiąc zbieranej kwoty! Dziękujemy tym, którzy już teraz nas wsparli i zachęcamy pozostałych. Jak to mawiał Walt Disney: "Jeżeli potrafisz coś wymarzyć, potrafisz także to osiągnąć"!

... tymczasem przygotowania do festiwalu pełną parą! Do warszawskiego Domu Fundacji dotarły pierwsze obrazy, które będą stanowiły część wystawy, którą będziemy mogli podziwiać w Wildze w trakcie Festiwalu.

Autorką obrazów jest Karolina Dyonizy, malarka, artystka sztuki przebudzenia, prowadząca energetyczne sesje terapii intuicyjnej. Więcej o Karolinie i jej sztuce można przeczytać tutaj: www.sztukaprzebudzenia.pl. Przypominamy, że obrazy Karoliny to także jedna z nagród, jakie na Was czekają w podziękowaniu za wsparcie!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.06.2014 18:06