Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

Fundacja Orzeł Kondor Koliber i przyjaciele

Polska

Od 4 lat tworzymy społeczność opartą na duchowych wartościach rdzennych tradycji. Szukaliśmy alternatywnych modeli życia, które umożliwiłyby rozwijanie naszego potencjału i sprawdzenia w praktyce zasad, w które wierzymy. W 2012 roku stworzyliśmy Fundacją Promocji Rdzennych Kultur Orzeł Kondor Koliber.
Chcemy odbudować idee współdziałania i życia we wspólnocie, która jest czymś naturalnym dla człowieka. Inspiracji szukamy podróżując i studiując rdzenne kultury. Otrzymujemy duże wsparcie od przedstawicieli starszyzn wielu tradycji, których od wielu lat przywozimy do Polski. W 2012 roku stworzyliśmy ideę Festiwalu Heart&Mind, który umożliwiłby kontakt z rdzennymi i alternatywnymi modelami życia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

21714 PLN z 20000 PLN

161 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.06.2014.

HEART & MIND 2014

100%! HUUURRRRAAAA!!! DZIĘKUJEMY! :)

Dodano 19.06.2014, godz. 11:05

UDAŁO SIĘ! Dziękujemy z całego serca wszystkim, dzięki którym właśnie przekroczyliśmy 100% całkowitej kwoty i projekt zostanie ufundowany! :D

Do końca projektu zostało jeszcze 7h, więc kto wie co może się wydarzyć! ;) Przypominamy, że jeśli uzbieramy min. 120% naszej planowanej kwoty, czyli 24.000 PLN to jesienią zorganizujemy festiwal muzyczny, na który każdy z wpłacających będzie miał bezpłatny wstęp! Zapraszamy więc do dalszego wspierania!

FESTIWAL RUSZA JUŻ JUTRO! Jeżeli ktoś z Was jeszcze się waha, niech odrzuci wszelkie troski i przybywa do Wilgi jutro wieczorem! Jeżeli chcecie przyjechać z pociechami - również dla nich został przygotowany program festiwalowy Będzie wiele ciekawych wydarzeń, a oto jedno z nich:

W festiwalowej przestrzeni dziecięcej pojawi się Kokopelli. Jest on uosobieniem muzyki i tańca. Indianie wierzą, że wędrując od wioski do wioski przynosi ze sobą fascynujące opowieści, a jego przybycie już z daleka zapowiadają melodie magicznego fletu. Pojawienie się Kokopelliego zawsze oznacza wesołe chwile spędzone na muzyce i wspólnej zabawie. Kokopelli pojawi się z autentycznymi instrumentami etnicznymi pochodzącymi z różnych, odległych zakątków świata. Opowie legendy i za sprawą muzyki zabierze dzieci w świat indiańskich przygód.

Kokopelli zaprasza wszystkie dzieci!
(https://www.facebook.com/pages/Kokopelli/414989095281166?fref=t)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.06.2014 18:06