Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Friedrich

Michał Friedrich

Chorzów

Reżyser, scenarzysta i montażysta młodego pokolenia (rocznik 1990), założyciel Grupy Filmowej Exodus. Student Wydziału Radia i Telewizji na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Jego fabularny debiut krótkometrażowy, film „Zapomniana noc” został trzykrotnie wyróżniony na ogólnopolskich festiwalach i przeglądach filmowych. Stworzony przez niego teledysk do piosenki „Za” zespołu DREKOTY został umieszczony na liście 10 najlepszych polskich teledysków roku 2012. „Dzień wstaje. Ja upadam.” jest jego drugim autorskim projektem fabularnym.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5134 PLN z 5000 PLN

93 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.12.2013.

Dzień Wstaje. Ja Upadam. (FILM ŚREDNIOMETRAŻOWY)

RSS

BREAKING NEWS / ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ! Dodano 18.06.2016, godz. 14:14

Cześć!

Przede wszystkim dziękujemy raz jeszcze za wsparcie oraz cierpliwość, wiemy, że to strasznie długo trwa. Za długo. Wiemy także, że nie informowaliśmy Was regularnie. Nie bedziemy się tłumaczyć brakiem rąk do pracy. Po prostu i szczerze: Przepraszamy i dziękujemy, że jesteście.

Podczas kiedy finalne prace nad naszym średniometrażowym filmem (nareszcie!) dobiagają końca, w naszych głowach kiełkował pewien pomysł, który dzisiaj chcielibyśmy oficjalnie ogłosić: “DZIEŃ WSTAJE. JA UPADAM.” będzie filmem pełnometrażowym! Doszliśmy do wniosku, że trzeba pójść za ciosem i mierzyć najwyżej jak się da. Chcemy, aby film zobaczyło możliwie najszersze grono odbiorców, a ta decyzja to umożliwia. Jednak jest to słodko-gorzka wiadomość. Czeka nas jeszcze sporo pracy, a także kilka dni zdjęciowych, aby przejść ze średniego metrażu (jaki ma teraz obecnie nasz film) na wersję kinową (około 90minut). Także jeszcze kawałek drogi przed nami, ale widać już szczyt na horyzoncie! :)

Aktualnie, reżyser, Michał Friedrich kończy prace nad przebudową scenariusza. Rozwijane są wątki, a losy niektórych postaci na pewno zaskoczą. Równolegle trwają rozmowy z aktorami oraz prace przygotowujące kolejne dni zdjęciowe (ruszamy jeszcze w te wakacje!).

Dla wspierajacych nas na portalu Polak Potrafi – będziemy realizować obiecane nagrody już teraz, jednak kilka z nich będziemy mogli wysłać dopiero po ukończeniu kinowej wersji filmu. Będziemy się z Wami kontaktować.

Do zobaczenia w kinach!
A wcześniej na planie zdjęciowym, lub tutaj, na Polak Potrafi! :)

Bądźcie pozdrowieni,

Zespół
Dzień wstaje. Ja upadam.

WYŚCIG Z CZASEM Dodano 20.12.2013, godz. 12:10

30 godzin. Tyle czasu jeszcze mamy na zbiórkę, a każda złotówka wpływa jakość filmu, którego już jesteście współautorami! Polecajcie, publikujecie, promujcie! 5000zł to początek.
Dziękujemy.

Ekipa Dzień wstaje. Ja upadam.
Dodano: 20.12.2013, 12:35
  Michał Ajszel Połetek
Michał Ajszel Połetek
Mega się cieszę, że się udało i że jestem częścią tego projektu!!! Wspierajcie dalej! 100% to może być dopiero początek!!!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.12.2013 18:06