Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Michał Friedrich

Michał Friedrich

Chorzów

Reżyser, scenarzysta i montażysta młodego pokolenia (rocznik 1990), założyciel Grupy Filmowej Exodus. Student Wydziału Radia i Telewizji na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Jego fabularny debiut krótkometrażowy, film „Zapomniana noc” został trzykrotnie wyróżniony na ogólnopolskich festiwalach i przeglądach filmowych. Stworzony przez niego teledysk do piosenki „Za” zespołu DREKOTY został umieszczony na liście 10 najlepszych polskich teledysków roku 2012. „Dzień wstaje. Ja upadam.” jest jego drugim autorskim projektem fabularnym.

1

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Dzień Wstaje. Ja Upadam. (FILM ŚREDNIOMETRAŻOWY)

Wsparł zobacz wszystkie

Nowy Polski elektryczny silnik rowerowy GNOM polski kickstarter

Nowy Polski elektryczny silnik rowerowy GNOM

Police

WSK GNOM dobry Polski silnik rowerowy z lat 50 ubiegłego wieku. Obecnie chcę wskrzesić Polski dobry pomysł z przed lat w sposób nowoczeny i innowacyjny tzn. elektryczny. Potrzebuję wsparcia na dopracowanie modelu i nadanie mu odpowiedniego wyglądu (design).

1% Postęp

43 PLN z 3000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Dzień Wstaje. Ja Upadam. (FILM ŚREDNIOMETRAŻOWY)

Dzień Wstaje. Ja Upadam. (FILM ŚREDNIOMETRAŻOWY)

Michał Friedrich

aktualizacja projektu

Cześć!

Przede wszystkim dziękujemy raz jeszcze za wsparcie oraz cierpliwość, wiemy, że to strasznie długo trwa. Za długo. Wiemy także, że nie informowaliśmy Was regularnie. Nie bedziemy się tłumaczyć brakiem rąk do pracy. Po prostu i szczerze: Przepraszamy i dziękujemy, że jesteście.

Podczas kiedy finalne prace nad naszym średniometrażowym filmem (nareszcie!) dobiagają końca, w naszych głowach kiełkował pewien pomysł, który dzisiaj chcielibyśmy oficjalnie ogłosić: “DZIEŃ WSTAJE. JA UPADAM.” będzie filmem pełnometrażowym! Doszliśmy do wniosku, że trzeba pójść za ciosem i mierzyć najwyżej jak się da. Chcemy, aby film zobaczyło możliwie najszersze grono odbiorców, a ta decyzja to umożliwia. Jednak jest to słodko-gorzka wiadomość. Czeka nas jeszcze sporo pracy, a także kilka dni zdjęciowych, aby przejść ze średniego metrażu (jaki ma teraz obecnie nasz film) na wersję kinową (około 90minut). Także jeszcze kawałek drogi przed nami, ale widać już szczyt na horyzoncie! :)

Aktualnie, reżyser, Michał Friedrich kończy prace nad przebudową scenariusza. Rozwijane są wątki, a losy niektórych postaci na pewno zaskoczą. Równolegle trwają rozmowy z aktorami oraz prace przygotowujące kolejne dni zdjęciowe (ruszamy jeszcze w te wakacje!).

Dla wspierajacych nas na portalu Polak Potrafi – będziemy realizować obiecane nagrody już teraz, jednak kilka z nich będziemy mogli wysłać dopiero po ukończeniu kinowej wersji filmu. Będziemy się z Wami kontaktować.

Do zobaczenia w kinach!
A wcześniej na planie zdjęciowym, lub tutaj, na Polak Potrafi! :)

Bądźcie pozdrowieni,

Zespół
Dzień wstaje. Ja upadam.

18.06.2016
Dzień Wstaje. Ja Upadam. (FILM ŚREDNIOMETRAŻOWY)

Dzień Wstaje. Ja Upadam. (FILM ŚREDNIOMETRAŻOWY)

Michał Friedrich

aktualizacja projektu

30 godzin. Tyle czasu jeszcze mamy na zbiórkę, a każda złotówka wpływa jakość filmu, którego już jesteście współautorami! Polecajcie, publikujecie, promujcie! 5000zł to początek.
Dziękujemy.

Ekipa Dzień wstaje. Ja upadam.

20.12.2013

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty