Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

zbigniew.sciubak

zbigniew.sciubak

Lublin, Poland

53 lata, miejsce urodzenia nieważne, Polska - to akurat ważne. Ważne bo to nas jakoś kształtuje, charakteryzuje. Dowiedziałem się tego najsilniej, Polskę właśnie opuszczając. Nie na długo, bo na cztery miesiące nieustannego marszu przez Europę.

Lubię Miłosza i Herberta, zmiany pór roku i rozmowy z ludźmi. Lubię informatykę, która jest jakimś połączeniem życia ze wszystkimi jego niedoskonałościami oraz matematyki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

314 PLN z 5350 PLN

6 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.02.2020.

'Droga' - wersja audio książki o pielgrzymowaniu

Dodano: 28.12.2019, 18:36
zbigniew.sciubak
zbigniew.sciubak
@Radosław Oleksiuk: Dziękuję za dobre słowo. Dalsze rozdziały bez profesjonalnej obróbki, są udostępniane pod linkiem podanym na końcu opisu projektu: http://camino.zbyszeks.pl/droga-audiobook/

Uprzejmie proszę o jakąś próbę rozpowszechnienia informacji o nim, bo projekt od samego początku, wspierają po prostu ludzie :)
Dodano: 28.12.2019, 14:27
  Radosław Oleksiuk
Radosław Oleksiuk
Pierwszy! :) Przesłuchałem pierwsze dwa dni i jestem zachwycony. Świetna sprawa! Cierpliwe czekam na ciąg dalszy. Już teraz gratuluję Panu udanego projektu :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.02.2020 22:10