Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

zbigniew.sciubak

zbigniew.sciubak

Lublin, Poland

53 lata, miejsce urodzenia nieważne, Polska - to akurat ważne. Ważne bo to nas jakoś kształtuje, charakteryzuje. Dowiedziałem się tego najsilniej, Polskę właśnie opuszczając. Nie na długo, bo na cztery miesiące nieustannego marszu przez Europę.

Lubię Miłosza i Herberta, zmiany pór roku i rozmowy z ludźmi. Lubię informatykę, która jest jakimś połączeniem życia ze wszystkimi jego niedoskonałościami oraz matematyki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

314 PLN z 5350 PLN

6 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.02.2020.

'Droga' - wersja audio książki o pielgrzymowaniu

RSS

Koniec projektu Dodano 20.02.2020, godz. 10:04

Moi kochani, ci którzy posłuchaliście i którzy zdecydowaliście wesprzeć projekt, dziękuję serdecznie. To nic, że projekt nie zakończył się  tak zwanym sukcesem. Wszystko, co robimy z zaangażowaniem - jest sukcesem.

Projekt dokończę po amatorsku i prawdopodobnie - "wyroki opatrzności" - tak właśnie miało być :) Było mi miło mieć z wami kontakt. Mój audiobook - będący przedmiotem tego projektu, osiągnął w wyniku publikacji przez facebook, słuchalność, która mnie cieszy. 19 700 (słownie: dziewiętnaście tysięcy siedemset) odsłuchań rozdziałów. 581 odsłuchań rozdziałów dziennie poprzez serwis Whooskaa.

 

Audiobook dokończę. Opublikuję go. Myślę, że będą dwie wersje, taka "donativo", co większość, rozumie "za darmo" i taka komercyjna. Być może dołożę do tej komercyjnej jakieś dźwięki, takie bardzo charakterystyczne. Pomyślę. Może kiedyś, jakoś się uda dodatkowo uzyskać wsparcie profesjonalisty. Będzie dobrze!

Raz jeszcze dziękuję, pozdrawiam i życzę wam wszystkim dobrej drogi.

Raport z tworzenie i upowszechniania audiobooka Dodano 26.01.2020, godz. 7:10

O tym, jak tworzyłem i jak wygląda obecnie dystrybucja audiobooka "Droga" można przeczytać {TUTAJ}

Pierwsze 30 rozdziałów do pobrania Dodano 16.01.2020, godz. 19:12

Pierwsze trzydzieści rozdziałów audiobooka jest możliwe do pobrania {TUTAJ}. Oczywiście po obróbce amatorskiej, która nie jest profesjonalna.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.02.2020 22:10