Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

słoma

słoma

Dąbrówka 21 -132 Kaamionka

Słoma .Jerzy Słomiński. lat 58 .
Wytwórca bębnów , muzyk ,projektant i budowniczy -przestrzeni życiowych - Entuzjasta i propagator rzetelnych technologii.
Aktywnie koncertujący , kiedyś z: OSJAN , Brygadą Kryzys ,Orkiestrą Na Zdrowie, Bębnolubami .obecnie z J. Kleyffem, Chórem Łontanara i D'Roodts Brothers .
Wizjoner realizator. Pomysłodawca festiwalu Światowe Dni Pokoju Dąbrówka .
Od ponad 30 lat żyje we wsi Dąbrówka pod Lublinem , wraz z rodziną , otoczony gronem przyjaciół .
Student Uniwersytetu" Życia Na Ziemi\" , na wydziale"Tu i Teraz" ,..wystrzelony w Przyszłość.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

74905 PLN z 70000 PLN

569 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.05.2015.

Rodzinny Dom Kultury Pokoju

RSS

Do następnego roku Dodano 30.12.2015, godz. 18:55

Jutro będzie pierwszy Sylwester w Rodzinnym Domu Kultury Pokoju. Będziemy ubijać nogami piasek pod płytą podłogową, którą planujemy zalać na początku roku. Zapalimy ogień w żeliwnym piecu, ale jeszcze bardzo ciepło nie będzie. Budowa trwa.

Trochę Sylwestrowego bębnienie w prezencie dla was do ściągania znajdziecie poniżej Link będzie aktywny do 05/12/16

https://www.wetransfer.com/downloads/ded826d9bd65326b9605de369e625acf20151229185708/9ec91d66e668a2e71176262ce4c3f00120151229185708/655b78


To jest ostatni list, jaki piszemy do was przez pośrednictwo Portalu Polak Potrafi. Kontakt do was wpiszemy do bazy newsletteru, w którym będziemy informować bezpośrednio o tym, co dzieje się u nas i zapraszać na święta i wydarzenia przez nas organizowane.

Czujemy waszego wsparcia, tak wtedy jak i teraz. Dwa dni temu, w Chełmie została organizowana, przez Grzegorza Chwesiuka, aukcja jego zdjęć zdjęć … na rzecz naszego projektu. Wielkie dzięki.
Co raz bardziej odczuwamy potrzebę pielęgnowania w sobie otwartość i wolę Pokoju .
Tu na przykład jest komentarz Nicole do sytuacji w kraju

http://emblognicole.emformacja.pl/bialo-czerwoni/


Pozdrawiamy was bardzo serdecznie, Zapraszamy do podzielenia się z nami radością tego,że oto ; kończy się jeden cykl a kolejny zaczyna . Kontaktujcie się z nami osobiście, mailowo i telepatycznie.
Do zobaczenia .

PS, Jeżeli nie dostaliście nagrodę swoje odezwijcie się proszę Nicole piszcie do nas na adres nicolemecho@gmail.com

i jeszcze,
życzenia osobiste
https://youtu.be/YrtG6LIbUfQ

Nagrody Dodano 29.09.2015, godz. 19:32

Witajcie
Dalej budujemy, trochę zwolniło ale nie zatrzymaliśmy się :)
Obecnie chłopaki kończą dach.
Dziś wysyłaliśmy koszule , na pewno jeszcze nie wszystkie .
Prawdę mówiąc trudna jest ta logistyka z nagrodami
Tak że bardzo proszę jeżeli nie dotarło jeszcze do was odezwijcie się na face booku do Slomy https://www.facebook.com/slomaski.sloma?fref=ts lub do mnie nicolemecho@gmail.com .
Pozdrawiamy serdecznie

Przed dniami Pokoju Dodano 10.08.2015, godz. 13:38


Jeżeli już dostaliście ten mail , to przepraszamy.

Widzę jak znika stara pracownia , powstaje nowy dom kultury pokoju , solidnie ufundowane . potrwa kilka generacja . pierwszy piętro inne niż
planowaliśmy , piękniejszy :)

Z nagrodami jeszcze nie wyrabialiśmy się do końca .
Trochę już skarpetek mam , odzewajcie się skarpeczkowi wyślijcie adres do wysyłki .
Na dni Pokoju 21 i 22 sierpnia będziemy mieli sporo ceramicznych małych przedmiotów dla tych którzy wybierali rękodzieło .

Cały czas nie mamy płyt , trzeba będzie naciskać na wydawców , ale ksiązki mamy wszystkie .

Będziemy mieli stanowisko do robienie napisy na koszulach i gotowych koszuł z napisem Kultura Pokoju .

Przyznam się że sporo jeszcze jet nie wiadomych , ja osobiści liczę na cudownych zdolności improwizacji typowych dla mieszkańców tego kraju .

W wszystkich sprawach i pytanie proszę piszcie do domkulturypokoju@gmail.com

Bardzo serdecznie was zapraszamy za 2 tygodnie piątek i sobota (21-22 ) , wyślę jeszcze maila z informacjami o programie i warunki na miejscu .

Pozdrawiam

Nicole

Filmik z Dąbrówki Dodano 27.06.2015, godz. 19:09

Pozdrawiamy was serdecznie

https://youtu.be/OVesvEK8OhE

Co dalej ? Dodano 14.06.2015, godz. 16:24

Tutaj Nicole
Witam was serdecznie. Czuję że ten projekt który dzięki was uda nam się zrealyzować staje się katalyzatorem dobrych zmiań od samego początku . Tak że jeszcze raz mocno dziękuję . Na moim blogu, raz w tygodniu, będe umieszczała parę zdjęć i osobisty dzienniczek budowy. Zapraszam was przyjaciele, jak będziecie ciekawi jak dalej leci.
http://emblognicole.emformacja.pl/?p=2904
Zajmujemy się też nagrodami Na razie wysyłaliśmy nasiona . Jeżeli ktoś nie dostał swoich nasioń nich się kontaktuje z nami . Będziemy po kolej wysyłali na mailach informacji do darczyńców którzy wybierali poszczegółne nagrody, na przykład z prożbą o adres albo kontakt do ludzi z którymi należy się umówić na odebrania nagród. To pewnie potrwa trochę , ale jeżeli coś jest pilnego to proszę dzwonić do mnie 609670196 lub Słomy 506150089.
Bardzo serdecznie was pozdrawiamy .
Dodano: 15.06.2015, 23:49
  Rachela Sajko Dylik
Rachela Sajko Dylik
Ale super, cieszę się, że udało Wam się uzbierać taką kwotę :) To bardzo dobry początek.

.. koniec jest też początkiem ,.. droga jest celem .. ,...... . Dodano 25.05.2015, godz. 9:34

Kończę podróż po niektórych częściach naszego pięknego kraju. Wyraźnie widać, że nasza aktywność przyniosła pozytywny oddźwięk i właśnie dzięki dzięki Wam będziemy realizować to nasze marzenie . Cieszymy się bardzo.
Wszystko wskazuje na to, że będzie drugi etap. Więc zajedziemy tam gdzie jeszcze nie byliśmy ,.. wrócimy tam gdzie już byliśmy. Odezwały się stolice europejskie, może zajedziemy do Berlina, Kopenhagi czy Londynu ... zaś ale wkrótce budowa..
Pozdrawiamy serdecznie.
Dodano: 27.05.2015, 12:03
  Mirydion
Mirydion
Wielkie uznanie, cieszymy się, wspieramy i pozdrawiamy :-)
Dodano: 26.05.2015, 23:12
  Alicja Mojko
Alicja Mojko
suuper!!!

5 dni.. 76% Dodano 22.05.2015, godz. 10:06

Pięć dni do końca całkiem nowej podróży. Jest spokojnie, ale też jest dynamika. Jestem w drodze z Aniołami, spotykam fantastycznych, otwartych ludzi, gotowych na zmiany, Mam wiele pytań ze strony znajomych, pytań o pomoc w przejściu przez procedurę wpłacania. Chyba jednak dla nas ( ludzi wychowanych w czasach analogowych) jest to trochę zbyt skomplikowane. Młodym zajmuje to jedynie chwileczkę ...Przede mną spotkanie w Gdyni, Sopocie, Toruniu, Bydgoszczy, na krótko przejazdem w Warszawie i potem Lublin. Jeszcze audycje w TokFM , Trójce i dziś LublinTV. Robię co robię ! Nagród przybywa. Jeśli ma się udać to właśnie teraz . Dzięki za wsparcie , jestem dobrej myśli .

Kultura Pokoju - Razem Dodano 16.05.2015, godz. 21:09

Witajcie Kochani,

Garść aktualności:

Jestem teraz w Zabierzowie koło Krakowa, pięknym miejscu prowadzonym przez moich przyjaciół Marysię i Tomka. Będę tu do jutra i potem jedziemy do Katowic.
Na wtorek szykuję się wraz z Nicole do spotkania z Wami na webinarze o godzinie 20.00. Zapraszamy do oglądania na żywo lub później w sieci.
więcej informacji tutaj: https://www.facebook.com/events/101720266831529/

Jestem otwarty na Wasze propozycje przyjazdu.
Na razie ustaliła się taka trasa spotkań: http://bit.ly/KulturaPokoju_spotkania

Zbiórka Crowdfundingowa przekroczyła właśnie 62%. Wspiera nas 279 osób. DZIĘKUJEMY!! Zbliżamy się do 2000 lubiących nasz projekt na facebooku a na wydarzeniu WSPIERAM wsparcie zadeklarowało blisko 1000 osób.
https://www.facebook.com/events/1568520320095893/

Do końca akcji zostało nam 10 dni. Namówcie proszę 1 lub 2 bliskie osoby do wsparcia nas. Kontakt bezpośredni ma największa moc działania. Jeśli masz znajomych, którym ten projekt może się spodobać, porozmawiaj z nimi osobiście i zachęć ich do wsparcia projektu. Dodaliśmy nowe nagrody. Nagraliśmy kolejne audycje radiowe. Ukazują się artykuły w prasie. http://bit.ly/artykuly_wywiady

Na facebooku rośnie liczba osób mocno popierających Kulturę Pokoju swoimi zdjęciami: http://bit.ly/KulturaPokoju_wspieramy
To jest bardzo wielka, naturalna, i spontaniczna reklama. Jeśli chcesz by Twoje zdjęcie również znalazło się w tym albumie, prześlij je proszę do nas na adres: domkulturypokoju@gmail.com i napisz kilka słów od siebie.

Jeżeli chcesz zaangażować się bardziej i dołączyć do naszego zespołu napisz na adres: domkulturypokoju@gmail.com

Do usłyszenia i do zobaczenia wkrótce na webinarze.

PS. Raz Jeszcze wielkie dzięki za Wasz mocne i entuzjastyczne poparcie! Robimy to RAZEM aby wnuki naszych wnuków mogły się cieszyć pokojem z wnukami waszych wnuków. Już niebawem święto Matki. Bądźmy razem w ten dzień.

Słoma

Fala wznosi się - dziękujemy Dodano 09.05.2015, godz. 23:29

Fala wznosi się. To Wy ją wznosicie! Gorące i serdeczne podziękowania. Jesteście Oceanem i kroplami za razem .Nie próżnujemy ! Wasze zaufanie daje nam paliwo do działania na rzecz Kultury Pokoju. Szykujemy się też do webinaru w poniedziałek 11 maja o 20.00 …., kolejne spotkania , wywiady i akcje są zaplanowane i planowane wciąż. Chcę Wam pokazać to co już pojawiło się w mediach, znajdziecie to poniżej . Szykujemy nowe nagrody. Rozszerza się krąg wsparcia.
Pozostało 17 dni zbiórki, dzięki Wam udało się zebrać już 25% zadeklarowanej przez nas sumy. Podobno zwykle tak bywa, że fala rośnie w miarę zbliżania się do końca akcji…
Kultura Pokoju to życie w zgodzie. Ze sobą samym , z rodziną i sąsiadami. Z rodzicami i dziećmi.

Zapraszam Was i zachęcam do śledzenia tego jak rozwija się nasze działanie, do zapraszania znajomych. http://www.facebook.com/events/1568520320095893/
Czujemy i widzimy wielkie wsparcie i przychylność wyrażaną przez wiele osób, robi to na nas duże wrażenie !. … Jesteście zarzewiem Kultury Pokoju. Dziękuję Wam i już niebawem zapraszam do Dąbrówki do Rodzinnego Domu Kultury Pokoju gdzie będziemy świętować 7 już Światowe Dni Pokoju. I wierzymy, że wnuki naszych wnuków zaproszą tu kiedyś wnuki waszych wnuków...

http://www.polskieradio.pl/9/1363/Artykul/1438320,Bebny-talent-i-kultura-pokoju
http://przegladlubartowski.pl/informacje/9696/dom-kultury-jakiego-jeszcze-nie-bylo
http://porozmawiajmy.tv/budowa-rodzinnego-domu-kultury-pokoju-jurek-sloma/
http://rdc.pl/informacje/jerzy-sloma-slominski-czlowiek-z-wolnego-swiata-posluchaj/

Bardzo dziękuję za Wasz czas i uwagę!
Słoma
http://www.facebook.com/pages/Rodzinny-Dom-Kultury/1594967574051568

Kultura Pokonju Dodano 26.04.2015, godz. 22:22

http://rdc.pl/wp-content/uploads/2015/04/Wieczor-RDC-25-04-2015-Slominski.mp3

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.05.2015 22:10