Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

słoma

słoma

Dąbrówka 21 -132 Kaamionka

Słoma .Jerzy Słomiński. lat 58 .
Wytwórca bębnów , muzyk ,projektant i budowniczy -przestrzeni życiowych - Entuzjasta i propagator rzetelnych technologii.
Aktywnie koncertujący , kiedyś z: OSJAN , Brygadą Kryzys ,Orkiestrą Na Zdrowie, Bębnolubami .obecnie z J. Kleyffem, Chórem Łontanara i D'Roodts Brothers .
Wizjoner realizator. Pomysłodawca festiwalu Światowe Dni Pokoju Dąbrówka .
Od ponad 30 lat żyje we wsi Dąbrówka pod Lublinem , wraz z rodziną , otoczony gronem przyjaciół .
Student Uniwersytetu" Życia Na Ziemi\" , na wydziale"Tu i Teraz" ,..wystrzelony w Przyszłość.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

74905 PLN z 70000 PLN

569 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.05.2015.

Rodzinny Dom Kultury Pokoju

Kultura Pokoju - Razem

Dodano 16.05.2015, godz. 21:09

Witajcie Kochani,

Garść aktualności:

Jestem teraz w Zabierzowie koło Krakowa, pięknym miejscu prowadzonym przez moich przyjaciół Marysię i Tomka. Będę tu do jutra i potem jedziemy do Katowic.
Na wtorek szykuję się wraz z Nicole do spotkania z Wami na webinarze o godzinie 20.00. Zapraszamy do oglądania na żywo lub później w sieci.
więcej informacji tutaj: https://www.facebook.com/events/101720266831529/

Jestem otwarty na Wasze propozycje przyjazdu.
Na razie ustaliła się taka trasa spotkań: http://bit.ly/KulturaPokoju_spotkania

Zbiórka Crowdfundingowa przekroczyła właśnie 62%. Wspiera nas 279 osób. DZIĘKUJEMY!! Zbliżamy się do 2000 lubiących nasz projekt na facebooku a na wydarzeniu WSPIERAM wsparcie zadeklarowało blisko 1000 osób.
https://www.facebook.com/events/1568520320095893/

Do końca akcji zostało nam 10 dni. Namówcie proszę 1 lub 2 bliskie osoby do wsparcia nas. Kontakt bezpośredni ma największa moc działania. Jeśli masz znajomych, którym ten projekt może się spodobać, porozmawiaj z nimi osobiście i zachęć ich do wsparcia projektu. Dodaliśmy nowe nagrody. Nagraliśmy kolejne audycje radiowe. Ukazują się artykuły w prasie. http://bit.ly/artykuly_wywiady

Na facebooku rośnie liczba osób mocno popierających Kulturę Pokoju swoimi zdjęciami: http://bit.ly/KulturaPokoju_wspieramy
To jest bardzo wielka, naturalna, i spontaniczna reklama. Jeśli chcesz by Twoje zdjęcie również znalazło się w tym albumie, prześlij je proszę do nas na adres: domkulturypokoju@gmail.com i napisz kilka słów od siebie.

Jeżeli chcesz zaangażować się bardziej i dołączyć do naszego zespołu napisz na adres: domkulturypokoju@gmail.com

Do usłyszenia i do zobaczenia wkrótce na webinarze.

PS. Raz Jeszcze wielkie dzięki za Wasz mocne i entuzjastyczne poparcie! Robimy to RAZEM aby wnuki naszych wnuków mogły się cieszyć pokojem z wnukami waszych wnuków. Już niebawem święto Matki. Bądźmy razem w ten dzień.

Słoma

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.05.2015 22:10