Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

słoma

słoma

Dąbrówka 21 -132 Kaamionka

Słoma .Jerzy Słomiński. lat 58 .
Wytwórca bębnów , muzyk ,projektant i budowniczy -przestrzeni życiowych - Entuzjasta i propagator rzetelnych technologii.
Aktywnie koncertujący , kiedyś z: OSJAN , Brygadą Kryzys ,Orkiestrą Na Zdrowie, Bębnolubami .obecnie z J. Kleyffem, Chórem Łontanara i D'Roodts Brothers .
Wizjoner realizator. Pomysłodawca festiwalu Światowe Dni Pokoju Dąbrówka .
Od ponad 30 lat żyje we wsi Dąbrówka pod Lublinem , wraz z rodziną , otoczony gronem przyjaciół .
Student Uniwersytetu" Życia Na Ziemi\" , na wydziale"Tu i Teraz" ,..wystrzelony w Przyszłość.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

74905 PLN z 70000 PLN

569 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.05.2015.

Rodzinny Dom Kultury Pokoju

5 dni.. 76%

Dodano 22.05.2015, godz. 10:06

Pięć dni do końca całkiem nowej podróży. Jest spokojnie, ale też jest dynamika. Jestem w drodze z Aniołami, spotykam fantastycznych, otwartych ludzi, gotowych na zmiany, Mam wiele pytań ze strony znajomych, pytań o pomoc w przejściu przez procedurę wpłacania. Chyba jednak dla nas ( ludzi wychowanych w czasach analogowych) jest to trochę zbyt skomplikowane. Młodym zajmuje to jedynie chwileczkę ...Przede mną spotkanie w Gdyni, Sopocie, Toruniu, Bydgoszczy, na krótko przejazdem w Warszawie i potem Lublin. Jeszcze audycje w TokFM , Trójce i dziś LublinTV. Robię co robię ! Nagród przybywa. Jeśli ma się udać to właśnie teraz . Dzięki za wsparcie , jestem dobrej myśli .

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.05.2015 22:10