Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Barnim Saga

Barnim Saga

Poznań, Polska

Barnim to trochę awanturnik, trochę idealista. Los pchnął go w nierówną walkę przeciw siłom, które po upadku wszelkich systemów wartości i norm społecznych starają się przejąć kontrolę nad ludzkością.
W realiach przypominających XIX wiek wola walki, zdolność przetrwania, ale także humor i dystans często decydują o życiu i śmierci.

Saga o Barnimie to unikalny koncept. W ciągu kilku lat chcemy stworzyć kompletne uniwersum otwarte na nowych bohaterów i nowe przygody.

Zapraszamy do zabawy!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

23197 PLN z 20000 PLN

36 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

115%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.12.2016.

BARNIM Ogień

Dodano: 14.10.2016, 7:31
dawidmtrela
dawidmtrela
Bernardzie, Józefie i Piotrze, często wspieram na polakpotrafi projekty związane z wydaniem książki (nie z tego konta). Największą dla mnie nagrodą, prócz oczywiście satysfakcji, jest fizyczna kopia książki. W waszym projekcie, żeby dostać fizyczny egzemplarz książki trzeba wpłacić aż 100 zł (nie mówię że to zła cena bo zdarza się że wesprę i większą kwotą), problem w tym że nie ma większej alternatywy. Proszę zastanówcie się czy nie warto dodać tańszej nagrody z książka (np. za 50 zł). Sądzę, że wsparłoby was znacznie więcej osób.
Pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.12.2016 12:12