Quantcast
47 tys.

Szpiedzy króla Jagiełły i Grunwald 1410

Krzysztof Jan Derda, 89-510 Bysław Byslawek 35a  
Historia Polski w pełnej okazałości. Opis bitwy pod Grunwaldem jest pokazany inaczej i pełniej niż u Sienkiewicza czy Kraszewskiego, a wartka akcja opatrzona kilkoma fikcyjnymi postaciami dopełnia znakomitej zabawy.

1%

Postęp

210 zł

Mamy już

40 dni

Do końca

Dzieci odkrywają śląskie

Basia Salamon-Szympruch, Rybnik  
Książka, która sprawi, że pokochacie wyjazdy z waszymi dziećmi. Do tego odkryjecie województwo śląskie, krainę kopalni i przemysłu, ale też zieleni, gór, skałek, czy interaktywnych muzeów, w których i dorośli czują się jak dzieci.

51%

Postęp

2295 zł

Mamy już

34 dni

Do końca

Książka 'Obok'

Anna Kolut, Warszawa, Polska  
Obok - mimo licznych, rozmytych banieczek na okładce i smukłej pani o czerwonych paznokciach - nie jest romansem, nic z tych rzeczy. Ta książka jest przede wszystkim dowodem na to, że nigdy nie należy tracić poczucia humoru.

0%

Postęp

50 zł

Mamy już

37 dni

Do końca

Niezwyczajna modlitwa

Damian Stanisławski, Śródmieście, Warsaw  
Zbieram pieniądze na wydanie autorskiej książki, będącej niezwykłym opisem doświadczeń osób niepełnosprawnych oraz ich bliskich. Dyskryminacja jest realnym problemem, a jej przyczyną jest niewielka świadomość społeczna. Polecam!

3%

Postęp

482 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Gaming House

dominika.smolen, Zawiercie, Polska  
Lubisz ciekawe pomysły? Masz dosyć nudnych, schematowych książek, które zalewają rynek wydawniczy? Mam nadzieję! Jeśli odpowiedziałeś tak, to jestem pewna, że zainteresuje Cię moja książka! Wejdź i sprawdź sam - będzie warto!

3%

Postęp

25 zł

Mamy już

31 dni

Do końca

Malowane słowa

Ryszard Drzazga Graszyd, Bytom, Polska, Świat  
Wyjść z szufladki. Pokazać, że starszy człowiek może dobrze żyć. Popularyzować modę na niepalenie. Opowiedzieć o chorobie alkoholowej, miłości do ludzi, do życia i natury. Ukazać pokorę dla cierpienia i to jak z nim żyć dalej.

44%

Postęp

2677 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Wszystko mam w sobie

Dorota Barczak-Perfikowska, Polska  
Wszystko mam w sobie - to szczere rozmowy z dziewięcioma kobietami w wieku od 32 do 70 lat o ich drodze do szczęścia i spełniena. To podróż, w którą wyruszyłam w poszukiwaniu siebie i własnego szczęścia. Zbieram na druk książki.

92%

Postęp

9041 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

Archiwum Polskiego Rocka 1961 - 2016

PolskiRock, Gdańsk, Polska  
Archiwum Polskiego Rocka 1961 - 2016 to efekt 18 lat pracy przy katalogowaniu polskich singli i płyt z gatunku rocka ale także popu, metalu, bluesa czy jazzu. Premiera książki odbędzie się 9 VII 2016 na Festiwalu Jarocinie.

25%

Postęp

775 zł

Mamy już

33 dni

Do końca

AMERICAN dayDREAM - studencki rok w USA - reportaż

Justyna Gaworska, Łódź, Polska  
Kręcą Cię Stany i marzy Ci się prawdziwy amerykański road trip? Lubisz ludzi z pasją i podróże?Jesteś studentem i interesują Cię wyjazdy do USA na Camp America, Work&Travel, Au Pair, na staż, studia? Ta książka jest dla Ciebie.

64%

Postęp

7051 zł

Mamy już

17 dni

Do końca

Książka 'Usypiając ojca'

Studio Furia – Agencja Literacka Furia, Ustanów, Polska  
Książka powstawała przez 14 lat – tyle autorka potrzebowała, by odreagować czas spędzony z umierającym i znikającym w oparach niepamięci, ojcem; opisuje, jak w Polsce XX wieku trzeba było walczyć o godność chorego człowieka.

49%

Postęp

4806 zł

Mamy już

32 dni

Do końca