Quantcast
48 tys.

Archiwum Polskiego Rocka 1961 - 2016

PolskiRock, Gdańsk, Polska  
Archiwum Polskiego Rocka 1961 - 2016 to efekt 18 lat pracy przy katalogowaniu polskich singli i płyt z gatunku rocka ale także popu, metalu, bluesa czy jazzu. Premiera książki odbędzie się 9 VII 2016 na Festiwalu Jarocinie.

196%

Postęp

5900 zł

Mamy już

2 dni

Do końca

Czasopismo Magna Polonia

Przemysław Holocher, Mysłowice, Polska  
Prasa w Polsce w dużej mierze nie znajduje się w rękach Polskich, a nawet jeżeli, to niejednokrotnie jest powiązana z licznymi układami panującymi w III RP(...) Czy możemy to zmienić?

71%

Postęp

10792 zł

Mamy już

28 dni

Do końca

Gaming House

dominika.smolen, Zawiercie, Polska  
Lubisz ciekawe pomysły? Masz dosyć nudnych, schematowych książek, które zalewają rynek wydawniczy? Mam nadzieję! Jeśli odpowiedziałeś tak, to jestem pewna, że zainteresuje Cię moja książka! Wejdź i sprawdź sam - będzie warto!

13%

Postęp

85 zł

Mamy już

9 h

Do końca

Rysunkowa opowieść z Ameryki Południowej

Barbara Grzegorzewska, Kraków, Polska  
Album z historiami rysunkowymi z rodzinnej podróży kamperem od Równika do Ziemi Ognistej, czyli Ameryka Południowa w 8 miesięcy.

15%

Postęp

460 zł

Mamy już

17 dni

Do końca

Z rękawa.

ewa.2403, Zgorzelec, Polska  
Trudno rozmawiać o uczuciach, bo dziś są uważane za oznakę słabości. Ale to nie prawda. Trzeba mieć odwagę, aby wyrażać głośno własne myśli. Ja przelałam je na papier, bo nie miałam odwagi ich wypowiedzieć.

0%

Postęp

1 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

Książka 'Obok'

Anna Kolut, Warszawa, Polska  
Obok - mimo licznych, rozmytych banieczek na okładce i smukłej pani o czerwonych paznokciach - nie jest romansem, nic z tych rzeczy. Ta książka jest przede wszystkim dowodem na to, że nigdy nie należy tracić poczucia humoru.

14%

Postęp

1207 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

Publikacja debiutanckiej powieści historycznej cz.1

Artur Wasążnik, Byczyna-Ciecierzyn  
Kto czytał ostatnio dobrą powieść historyczną? Bez nadęcia, za to z przygodą, humorem i odważnymi hipotezami? Coś między H. Sienkiewiczem, U. Eco i… G.R.R. Martinem? Taka powieść właśnie czeka na państwa wsparcie przy jej wydaniu.

2%

Postęp

375 zł

Mamy już

43 dni

Do końca

Matka Polka Feministka - O Bohaterach Trójkowej audycji

Joanna Mielewczyk, Monachium, Niemcy  
Moi Drodzy - ocalmy Matkę Polkę Feministkę od zapomnienia! Przygotowałam 200 rozmów przez prawie 4 lata trwania cyklu na antenie radiowej Trójki. Teraz z wybranych pomóżcie mi wydać książkę.

88%

Postęp

14697 zł

Mamy już

35 dni

Do końca

Dzieci odkrywają śląskie

Basia Salamon-Szympruch, Rybnik  
Książka, która sprawi, że pokochacie wyjazdy z waszymi dziećmi. Do tego odkryjecie województwo śląskie, krainę kopalń i przemysłu, ale też zieleni, gór, skałek, czy interaktywnych muzeów, w których i dorośli czują się jak dzieci.

134%

Postęp

6045 zł

Mamy już

3 dni

Do końca

Szpiedzy króla Jagiełły i Grunwald 1410

Krzysztof Jan Derda, 89-510 Bysław Byslawek 35a  
Historia Polski w pełnej okazałości. Opis bitwy pod Grunwaldem jest pokazany inaczej i pełniej niż u Sienkiewicza czy Kraszewskiego, a wartka akcja opatrzona kilkoma fikcyjnymi postaciami dopełnia znakomitej zabawy.

2%

Postęp

252 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

Książka 'Usypiając ojca'

Studio Furia – Agencja Literacka Furia, Ustanów, Polska  
Książka powstawała przez 14 lat – tyle autorka potrzebowała, by odreagować czas spędzony z umierającym i znikającym w oparach niepamięci, ojcem; opisuje, jak w Polsce XX wieku trzeba było walczyć o godność chorego człowieka.

106%

Postęp

10481 zł

Mamy już

33 h

Do końca