Quantcast
47 tys.

RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

Cisza Jak Ta, Cała Polska  
Piosenki magiczne. Raz zasłyszane na zawsze pozostające w serduchu. Szerzej nieznane, zapomniane przez Autorów, nieśpiewane. Chcemy wyjąć je ze starej szuflady zapomnienia i przywrócić radość wspólnego ich śpiewania. Pomożecie...?

75%

Postęp

18019 zł

Mamy już

42 dni

Do końca

TELEDYSK | Weather Conditions - Makes Sense

Weather Conditions, Warszawa, Polska  
Nazywamy się Weather Conditions. Naszym marzeniem jest stworzenie teledysku do utworu „Makes Sense” z naszej debiutanckiej płyty. Chcielibyśmy poprzez ten wideoklip móc jeszcze pełniej ukazać klimat i genezę naszej muzyki.

55%

Postęp

1380 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

MUSIC EVERYWHERE

Chór Music Everywhere, Gdańsk, Poland  
Następny przystanek-Hiszpania! Chór Music Everywhere to grupa przyjaciół,których łączy miłość do współczesnej chóralistyki. Po wielu sukcesach w Polsce podnosimy poprzeczkę. Niech nasza muzyka będzie wszędzie. Music Everywhere!

42%

Postęp

8401 zł

Mamy już

16 dni

Do końca

PIELGRZYM - 4000 km pieszo

Pawel Jozwiak-Rodan, Łódź, Poland  
4000 km pieszo na Wschód - tyle chce przejść bohater tego filmu. Opowieść o byłym przemytniku, pracowniku korporacji i więźniu, który postanowił zerwać ze swoim życiem i pielgrzymować po świecie. Wesprzyj nas w wydaniu tego filmu!

89%

Postęp

4458 zł

Mamy już

13 dni

Do końca

Polska Ekspedycja Amazońska

Polska Ekspedycja Amazońska, Poznań, Polska  
Jaguary, jadowite węże, pająki, piranie... czy da się w takich warunkach prowadzić badania archeologiczne? Nam się to udało już 4 razy! Pomóż nam odkryć nieznane oraz zdobyć skarb, jakim jest poznanie prawdy o przeszłości! :)

3%

Postęp

2251 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

Na Nordkapp i jeszcze dalej!

Bestadventures, Bielsko-Biała  
Zdobyć Nordkapp i okrążyć Bałtyk w rekordowym czasie - 16 dni. Wszystko po to, by dokończyć nasz przewodnik pt. Jak w 5 lat niskim kosztem zwiedzić całą Europę. 7800 km to dla nas nie lada wyzwanie, dlatego prosimy Was o wsparcie.

4%

Postęp

41 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

Rudawska Kraina Łagodności

sgsm, Janowice Wielkie, Polska  
W Rudawach spotkasz ludzi zakochanych w muzyce z Krainy Łagodności, chętnych do współdziałania, tworzenia, dzielenia się radością i przekazywania tego szczęścia innym ludziom. Dołącz do naszych muzycznych spotkań :) Wesprzyj nas!

14%

Postęp

577 zł

Mamy już

44 dni

Do końca

V2 W AKCJI! Wyjazd na MISTRZOSTWA ŚWIATA na Sardynię

v2egurroladancestudio, Warszawa, Poland  
Zespół taneczny V2 w marcu obronił tytuł Mistrza Polski. Teraz czas na kolejny krok - Mistrzostwa Świata odbywające się we wrześniu na Sardynii. Pomóż nam zrealizować nasze marzenie!!!

22%

Postęp

3425 zł

Mamy już

43 dni

Do końca

Studenci UAM bez Granic - BALI 2016

Studenci UAM Bez Granic, Poznań, Polska  
Przedstawiamy Wam projekt studentów Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM, którzy pomagają dzieciom i młodzieży z najuboższych części świata w pokonywaniu problemów w zakresie edukacji wynikających głównie z powodów finansowych.

16%

Postęp

489 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

Człowiek Wielkiej Polski

Krzysztof Wójtowicz, Kraków  
Kim jest Marian Kowalski? Jakie było jego dzieciństwo? Kto za nim stoi i za kim stoi?Chcemy przedstawić Mariana Kowalskiego nie tylko takiego, jakiego znacie z wieców czy TV, ale również takiego jakim jest, gdy już zgasną światła.

42%

Postęp

5144 zł

Mamy już

39 dni

Do końca

Manewry Ratownicze

Maltańska Służba Medyczna oddział Kęty, Szczyrk Polska  
Dobrze wyszkoleni ratownicy? Ludzie potrafiący uratować drugiemu życie? Zespoły potrafiące wspólnie działać i ratować? My dajemy taką szansę. Dajemy szansę na sprawdzenie swoich umiejętności. Trzy dni nauki, praktyki i integracji!

10%

Postęp

1611 zł

Mamy już

34 dni

Do końca

Operacja 'Tunguska' - Michał Pater

Autostopem Na Koniec Świata, Wrocław  
Widziałeś Tunguskę na żywo? A może chcesz zobaczyć poszukiwania Yeti na przełęczy Diatłowa? Najdziksze rejony rosji, syberyjska tajga, życie ludzi w osadach do których dzisiejsza cywilizacja praktycznie nie dotarła. Zapraszamy!

21%

Postęp

6304 zł

Mamy już

33 dni

Do końca

'Zuzanna' Słuchowisko radiowe Fundacji Medium#Publiczne

Fundacja Dziennikarska Medium Publiczne, Warszawa, Polska  
Fundacja Dziennikarska Medium Publiczne wraz z Jarosławem Mikołajewskim, Tomaszem Cyzem oraz artystami polskiej sceny teatralnej zapraszają do wsparcia pierwszej zbiórki społecznego Radia #MP na słuchowisko o Zuzannie Gińczance.

4%

Postęp

657 zł

Mamy już

32 dni

Do końca

Dowódco, potrzebne wsparcie dla Oddziału Złotów!

Mateusz Gappa, Złotow, Pila, Poland  
Dowódco, meldujemy, że Oddział Złotów potrzebuje Twojego wsparcia! Liczą się każde posiłki. Dzielnie wypełniają swoją misję, ale pomoc na pewno się nam się przyda. Robimy to dla Polski, dla Twojego bezpieczeństwa.

5%

Postęp

681 zł

Mamy już

35 dni

Do końca

Uczymy dzieci w slumsach w Indiach i na Filipinach!

Patrycja Jachna, Warszawa, Poland  
Chcemy wesprzeć edukację dzieci na Filipinach i w Indiach, które mają bardzo trudny dostęp do nauki! Będziemy prowadziły zajęcia edukacyjne i animacyjne dla dzieci w slumsach, żeby wyrównywać ich braki edukacyjne.

100%

Postęp

8002 zł

Mamy już

8 h

Do końca

SuperSmoczek - portal kreatywnych rodziców

kacper2kurowski, Kalisz, Polska  
Tworzymy wspólnie, pierwszy w polskim internecie portal poświęcony młodemu, kreatywnemu rodzicielstwu, bez strachu i obaw - u nas liczy się tylko dobra zabawa i mile spędzony czas.

2%

Postęp

510 zł

Mamy już

38 dni

Do końca

DGD AKADEMIA ZDROWIA

DrGrace, Goczałkowice-Zdrój, Polska  
DLACZEGO AKADEMIA ZDROWIA DGD ? Stworzyliśmy projekt AKADEMIA ZDROWIA DGD (DRGRACEDIET), która pomoże Ci wybrać najlepszy sposób na rozpoczęcie zmiany stylu życia w kierunku zdrowia i dobrego samopoczucia. To TY tu rządzisz !

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

44 dni

Do końca

FELINS E-MAGAZYN

felinsemagazyn, Łódź, Polska  
FELINS E-MAGAZYN to portal stworzony z myślą dla kociarzy pasjonatów, ale też dla profesjonalnych hodowców. Każdy znajdzie tu dla siebie coś ciekawego! Zapraszamy do zapoznania się z projektem!

6%

Postęp

310 zł

Mamy już

38 dni

Do końca

Klasa na przerwę!

Wtorkowe Blogowanie, Katowice, Polska  
Czy w szkole miałeś gdzie odpocząć, usiąść, porozmawiać, w zimne dni poczekać na autobus? Zjeść, napić się herbaty? Uczniowie VI LO nie mają takiego miejsca. Razem z nami tchnij życie w pustą salę - stwórz KLASĘ NA PRZERWĘ!

19%

Postęp

347 zł

Mamy już

16 dni

Do końca

Buriacja

Agnieszka Matkowska, Buriacja  
Ekspedycja naukowa do Buriacji w celu dokumentacji buriackiego folkloru i tradycji ustnej podczas konkursu uligerszynów (śpiewaków) na festiwalu Ałtargana w Ułan-Ude oraz podczas badań terenowych w buriackich wioskach.

22%

Postęp

1947 zł

Mamy już

12 dni

Do końca

IV Ogólnopolski Festiwal Konstelacje Teatralne

Stowarzyszenie Teatru Planeta M, Szamocin  
IV Ogólnopolski Festiwal Konstelacje Teatralne odbędzie się w Ośrodku Edukacyjno-Teatralnym Stacja Szamocin od 3 do 5 czerwca 2016 r. Konstelacje to przegląd teatralny skupiający artystów teatrów niezależnych z całej Polski.

8%

Postęp

176 zł

Mamy już

16 dni

Do końca

Kino na Filipinach

Kino na Filipinach, Filipiny, Siquijor  
Projekt ‘Kino na Filipinach’ to próba dotarcia z uniwersalną kinematografią dziecięcą na filipińską prowincję, tam, gdzie dzieci znają kino jedynie z opowiadań. Akcja ma być w zamyśle projektem rozrywkowo-oświatowym.

141%

Postęp

8492 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

OSTATNIA SZANSA - krótkometrażowy dramat

Jakub Grad, Jędrzejów, Polska  
OSTATNIA SZANSA to krótkometrażowy film pokazujący dwóch nastolatków stojących nad przepaścią własnego losu. Ania jest chora na białaczkę, a Piotr jest załamany po śmierci ojca. Czy dostaną od losu Ostatnią Szansę ? Dowiedz się!

19%

Postęp

5739 zł

Mamy już

26 dni

Do końca

CBB ENSEMBLE - DEBIUTANCKI ALBUM / DEBUT ALBUM

City Bum Bum School Of West African Percussion & Dance, Łódź  
CBB Ensemble ma zaszczyt zaprosić Was do projektu wspierającego wydanie debiutanckiej płyty „Doni Doni”. Bądźcie częścią wyjątkowego w skali kraju albumu łączącego muzykę zachodnioafrykańską, jazz i world music. Radość! One Love!

9%

Postęp

1625 zł

Mamy już

34 dni

Do końca

Razem dla Klubu 'Bez Granic'

Fundacja Usłyszeć Afrykę, Warszawa  
Od 2014 roku Bez granic to bezpieczny kawałek świata dla dzieci z warszawskiej Woli. Brak finansowania zmusza nas do zamknięcia tego miejsca z końcem maja. Dzięki Wam nasza pracaz dziećmi będzie dalej możliwa.

16%

Postęp

2005 zł

Mamy już

18 dni

Do końca

Młodzi żeglarze w natarciu

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek, Barlinek  
Być żeglarzem! - To marzenie niejednego dziecka. Młodych adeptów żeglarstwa przybywa w naszym Klubie z roku na rok. Aż miło patrzeć! Pomóż nam zrealizować ich marzenia, rozwijać ich pasję. Potrzebują kolejnej żaglówki - cadeta!

102%

Postęp

4116 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

PERŁA BAROKU 2016

Anna Szarek, Kobyłka  
Perła Baroku - Festiwal znakomitych artystów. Grywają tu m.in. zdobywcy GRAMMY i zwycięzcy najważniejszych konkursów świata. Dotąd koncerty odwiedziło ponad 35 tys osób. Ale nie sprzedajemy biletów. Stwórz z nami edycję 2016.

33%

Postęp

2678 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

Archiwum Polskiego Rocka 1961 - 2016

PolskiRock, Gdańsk, Polska  
Archiwum Polskiego Rocka 1961 - 2016 to efekt 18 lat pracy przy katalogowaniu polskich singli i płyt z gatunku rocka ale także popu, metalu, bluesa czy jazzu. Premiera książki odbędzie się 9 VII 2016 na Festiwalu Jarocinie.

24%

Postęp

725 zł

Mamy już

33 dni

Do końca

Białe fartuchy na Czarnym Lądzie

adaiwo, Białystok  
Czy miałeś kiedyś marzenie, na wieść o którym wszyscy pukali się w czoło? My właśnie takie mamy! Chcemy wyjechać na wolontariat misyjny do Tanzanii.

107%

Postęp

7509 zł

Mamy już

13 dni

Do końca

Szpiedzy króla Jagiełły i Grunwald 1410

Krzysztof Jan Derda, 89-510 Bysław Byslawek 35a  
Historia Polski w pełnej okazałości. Opis bitwy pod Grunwaldem jest pokazany inaczej i pełniej niż u Sienkiewicza czy Kraszewskiego, a wartka akcja opatrzona kilkoma fikcyjnymi postaciami dopełnia znakomitej zabawy.

1%

Postęp

210 zł

Mamy już

41 dni

Do końca

Tchoukball Ursus Rybnik na Mistrzostwach Europy.

Tchoukball Ursus Rybnik, Rybnik, Polska  
Udział w Mistrzostwach Europy dla młodego sportowca to urzeczywistnienie marzeń, możliwość reprezentowania swojego kraju. Piętnaście młodych ludzi spełniających swe marzenia! To jest to!

1%

Postęp

100 zł

Mamy już

43 dni

Do końca

Forum dobre praktyki trenerskie / Warszawa lipiec

Sandra Kalinowska, Warszawa, Polska  
Szkolenie inne niż wszystkie? Panel warsztatowy z psychologiem sportu. Dobre praktyki trenerskie. Spotkajmy się, by na forum trenerskim podzielić się swoimi doświadczeniami i dobrymi praktykami. 28 lipca godz. 16-20 Warszawa.

2%

Postęp

86 zł

Mamy już

36 dni

Do końca

Epicka muzyka recytacjami psalmów zdobiona

Tomasz Zborek, Bielsko-Biała, Polska  
Wyjątkowa i poruszająca muzyka inspirowana recytacjami psalmów w uwspółcześnionych przekładach. Muzyczno-literacka impresja - (nie)tylko dla pięknoduchów.

3%

Postęp

110 zł

Mamy już

40 dni

Do końca

VegeTable - hydroponiczny ogródek w Twoim domu.

Łukasz Jakubowski, Izdebnik, Polska  
Nie musicie mieć swojego „kawałka ziemi”, by mieć dostęp do świeżych i zdrowych warzyw przez cały rok. Wystarczą chęci i odrobina nowych technologii. Vegetable to urządzenie do hydroponicznej uprawy ziół, sałat, czy nawet warzyw!

88%

Postęp

8818 zł

Mamy już

33 dni

Do końca

Dorigami na Przystanku Woodstock

Dorigami, Poznań, Polska  
Dorigami wybiera się na Akademię Sztuk Przepięknych podczas 22 festiwalu Przystanek Woodstock! Dzięki Twojej pomocy, nasze stoisko stanie się świetnym miejscem na nauczenie się japońskiej sztuki składania papieru!

7%

Postęp

70 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

Nagranie filmu szkoleniowego - Serowarstwo

Szkoła w Necie, Zielona Góra, Polska  
Produkcja filmów szkoleniowych pt. WYRÓB SERÓW SPOSOBEM DOMOWYM. Cały cykl szkoleń serowarskich umożliwi naukę wyrobu m.in.: goudy, cheddara, mozarelli, a'la oscypka, parmezanu, mascarpone, twarogu, camemberta i wielu innych.

6%

Postęp

431 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

Alternative Fashion Show 2016

Stowarzyszenie Twórców Alternatywnych UniCat, Toruń, Polska  
Celem projektu jest zdobycie środków na organizację III edycji pokazu Alternative Fashion Show, który odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2016 r. w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Przygotowaliśmy ciekawe nagrody. Zapraszamy

17%

Postęp

710 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

TRAF piłkarska gra planszowa

ilustradorka, Dąbrówka  
Radocha TRAFia mnie za każdym razem, kiedy widzę emocje u graczy w TRAF, czyli gry planszowej w piłkę nożną. Ich uśmiech to moja wygrana! Może być też Twoja!

22%

Postęp

2740 zł

Mamy już

3 dni

Do końca

Duchy i Kredki - trochę inne spojrzenie na muzykę rockową

duchyikredki, Gdynia Polska  
Naszym celem jest nagranie oraz wydanie pierwszej płyty naszego zespołu - Duchy i Kredki. Płyty, która podbije Wasze serca!

6%

Postęp

387 zł

Mamy już

30 dni

Do końca

ReAnimacja Stołówki - Karmimy Kulturą

Spełniamy Dziecięce Marzenia, Bytom, Polska  
Urzeczywistnij z nami marzenia dzieci o ożywieniu szkolnej stołówki. To dzieci są sprawcami planu ReAnimacyjnego. Chcemy, inspirowani ich sugestiami, zmodernizować jadalnię szkolną i wybudzić ją z uśpienia po godzinach pracy.

12%

Postęp

12742 zł

Mamy już

15 dni

Do końca

Wszystko mam w sobie

Dorota Barczak-Perfikowska, Polska  
Wszystko mam w sobie - to szczere rozmowy z dziewięcioma kobietami w wieku od 32 do 70 lat o ich drodze do szczęścia i spełniena. To podróż, w którą wyruszyłam w poszukiwaniu siebie i własnego szczęścia. Zbieram na druk książki.

91%

Postęp

8991 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

Pierwszy w Olsztynie hotelik dla kotów

Małgorzata Ostrowska-Księżak, Olsztyn, Polska  
Pomóż stworzyć pierwszy w Olsztynie domowy hotelik dla kotów. Gwarantujemy, że będzie to miejsce bezpieczne, z rodzinną atmosferą, gdzie spokojnie będzie można zostawić kota na czas np. urlopu, gdy nie możesz go zabrać ze sobą.

26%

Postęp

1513 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

Niech żyje Emma - film krótkometrażowy

Aleksandra Aleksander, Katowice  
Emma przychodzi na dancing seniorów, by pożegnać się z życiem. Nie zgadza się na to właścicielka restauracji, która uruchamia szereg intryg, by ją powstrzymać. Przed Wami dzika historia studentów katowickiej filmówki.

25%

Postęp

2295 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

Wystawa trójwymiarowej sztuki i fotografii 3D

Marek Saenderski, Warszawa, Polska  
Rok temu - wiosną 2015-ego roku w Berlinie odbyła się wielka polska wystawa trójwymiarowej sztuki i fotografii 3D. Przez dwa i pół miesiąca tą wystawę zobaczyło 66 tysięcy widzów. Zbieramy fundusze aby tą wystawę pokazać w Polsce.

4%

Postęp

490 zł

Mamy już

40 dni

Do końca

Etiu na torebki i nie tylko

ewelina.bandzul, Olsztyn  
Cztery studentki i jedno marzenie, które może stać się rzeczywistością i to dzięki Waszemu wsparciu. Chcemy projektować i tworzyć etui na różne przedmioty m.in torebki, kubki, portfele, tablety itp. Prosimy o wsparcie :)

31%

Postęp

1254 zł

Mamy już

17 dni

Do końca

Żagle na granicy lodu

Piotr Puk, Rybnik, Polska  
14 niezapomnianych dni w lodach Spitsbergenu, do przepłynięcia blisko 1000 mil morskich na 14 metrowym jachcie, spotkania z polarnikami w polskich stacjach badawczych, widoki zapierające dech w piersiach i zimno.

64%

Postęp

7141 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

Udział piłkarzy w Międzynarodowym Turnieju IberCup 2016

OKS Odra Opole / MKS MOSiR Opole, Estoril, Portugalia  
Wierzymy, że razem uda nam się spełnić marzenia młodych piłkarzy o udziale w Turnieju IberCup 2016 w Portugalii, bo 'kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie' (P. Coelho)

54%

Postęp

8215 zł

Mamy już

15 dni

Do końca

NARODOWA ZBIÓRKA NA LALKĘ JAROSŁAWA

Klaudia Jachira, Wrocław, Polska  
Zapraszam do wsparcia wielkiej akcji: Narodowej zbiórki na lalkę prezesa Jarosława. Dzięki Waszej dotacji już niedługo będziecie mogli spotykać się z Prezesem na jego cotygodniowych konferencjach prasowych!

61%

Postęp

3403 zł

Mamy już

8 dni

Do końca

Książka 'Usypiając ojca'

Studio Furia – Agencja Literacka Furia, Ustanów, Polska  
Książka powstawała przez 14 lat – tyle autorka potrzebowała, by odreagować czas spędzony z umierającym i znikającym w oparach niepamięci, ojcem; opisuje, jak w Polsce XX wieku trzeba było walczyć o godność chorego człowieka.

49%

Postęp

4806 zł

Mamy już

33 dni

Do końca

Lamokrady - gra karciana

Lamokrady, Kraków  
Lamokrady to prosta i dynamiczna gra karciana dla 2 do 6 osób. Kim jesteś? Jesteś Hodowcą! Wciel się w opiekuna Lam, Alpak i Gwanako – dobieraj zwierzęta według wspólnych cech i zaganiaj w stadka by zgarniać punkty!

33%

Postęp

10096 zł

Mamy już

24 dni

Do końca

Dzieci odkrywają śląskie

Basia Salamon-Szympruch, Rybnik  
Książka, która sprawi, że pokochacie wyjazdy z waszymi dziećmi. Do tego odkryjecie województwo śląskie, krainę kopalni i przemysłu, ale też zieleni, gór, skałek, czy interaktywnych muzeów, w których i dorośli czują się jak dzieci.

51%

Postęp

2295 zł

Mamy już

35 dni

Do końca

Wydaj album z Django's Trip i bądź w drodze...

Djangos Trip, Polska. Bielsko - Biała. Kozy  
Django's Trip. Dziewięcioro pasjonatów pragnie Cię zabrać w pewną przygodę w której możesz uczestniczyć, wspomagając nas w wydaniu debiutanckiego albumu o nazwie Hot & Fire, kontynuując pewną filozofie, czyli One Love :)

4%

Postęp

590 zł

Mamy już

39 dni

Do końca

Książka 'Obok'

Anna Kolut, Warszawa, Polska  
Obok - mimo licznych, rozmytych banieczek na okładce i smukłej pani o czerwonych paznokciach - nie jest romansem, nic z tych rzeczy. Ta książka jest przede wszystkim dowodem na to, że nigdy nie należy tracić poczucia humoru.

0%

Postęp

50 zł

Mamy już

37 dni

Do końca

Piotr Stefaniuk Reprezentant Polski w Trójboju Siłowym

piotrstefaniuk91, Białystok, Polska  
Witam Wszystkich zbieram fundusze na wyjazd na zawody które odbędą się na Ukrainie - Puchar Świata oraz na Węgrzech - Mistrzostwa Europy z góry dziękuję za pomoc :)

5%

Postęp

221 zł

Mamy już

20 dni

Do końca

Pierwszy Międzynarodowy Mecz Roller Derby w Polsce!

BAD TO THE BONE Roller Derby Poznań, Poznań, Polska  
Zapraszamy na pierwsze takie wydarzenie w Polsce! AMERICAN DREAM czyli Pierwszy Międzynarodowy Mecz Roller Derby w Polsce, koncerty oraz jedzenie uliczne! Wszstko w jednym miejscu! 28.05.2016, Poznań - musisz tam być!

100%

Postęp

3500 zł

Mamy już

43 h

Do końca

'I, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci'

Teatr Kontrabanda, Kraków, Poland  
"Miłość to światło życia, a małżeństwo to rachunek za prąd" - ktoś kiedyś zażartował... A może wcale to nie był żart? Ona i On. Woda i ogień. Czy to w ogóle ma prawo się udać?Spektakl, który chcemy wystawić jest próbą znalezienia odpowiedzi na to pytanie.

21%

Postęp

210 zł

Mamy już

4 dni

Do końca

BUDUJEMY POMNIK KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W WIEDNIU

Komitet Budowy Pomnika Jana III Sobieskiego w Wiedniu, Kraków  
Wspólnie budujemy pomnik Jana III Sobieskiego w Wiedniu. Bitwa pod Wiedniem to przełomowe wydarzenie, o dziejowych konsekwencjach, które do tej pory nie zostało godnie upamiętnione. Najwyższy czas, by łącząc siły, to zmienić!

2%

Postęp

10628 zł

Mamy już

58 dni

Do końca

Debiutancka Płyta- HUBAS Humorystyczny Projekt Muzyczny

HUBAS Humorystyczny Projekt Muzyczny - Debiutancka płyta, Goleniów, Polska  
Po kilku latach grania w energetycznym zespole Specyficzni zapragnąłem uspokojenia emocji scenicznych i narodził się HUBAS. Wspomagając projekt spełnisz moje i chyba swoje :) marzenia. Zróbmy to razem!!! To może się udać!!!

17%

Postęp

3331 zł

Mamy już

39 dni

Do końca

Szok Family 2016

Klaudia Krzywda, Jastrzębie-Zdrój, Polska  
Gala Studia Ruchu i Tańca Szok to wielkie wydarzenie finalizujące całoroczną prace wszystkich tancerzy i instruktorów. Każdy może poczuć się jak gwiazda i pokazać licznej publiczności to co kocha. Dołącz do naszej rodziny!

14%

Postęp

2260 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Gaming House

dominika.smolen, Zawiercie, Polska  
Lubisz ciekawe pomysły? Masz dosyć nudnych, schematowych książek, które zalewają rynek wydawniczy? Mam nadzieję! Jeśli odpowiedziałeś tak, to jestem pewna, że zainteresuje Cię moja książka! Wejdź i sprawdź sam - będzie warto!

3%

Postęp

25 zł

Mamy już

32 dni

Do końca

Wsparcie w rozwoju kolarza U-23

Grzegorz Kozielec, Kraków, Poland  
Jestem licencjonowanym zawodnikiem trenującym kolarstwo szosowe, jeżdżącym w WLKS Krakus Swoszowice. Celem projektu jest zebranie kwoty pieniężnej, która umożliwiłaby mi start w wyścigu kolarskim rangi UCI: "Przyjaźni Polsko - Ukraińskiej".

2%

Postęp

56 zł

Mamy już

18 dni

Do końca

Nakręcenie teledysku ¨Wasze zdrowie¨

Michał Kowalczyk, Polska  
Jestem debiutantem w muzyce Disco Polo zbieram fundusze na mój pierwszy teledysk do piosenki ''Wasze zdrowie To będzie taki videolip jakiego jeszcze nie było w tym gatunku pomożecie ???;)

0%

Postęp

1 zł

Mamy już

3 dni

Do końca

ZOSTAŃ WIRTUALNYM COACHEM

Instytut Ekonomii Społecznej, Rzeszów, Polska  
Projekt mający na celu organizację serii profesjonalnych sesji coachingowych dla utalentowanych osób z terenu Podkarpacia, które z przyczyn niezależnych od siebie pozostają wykluczone społecznie i/lub bezrobotne.

16%

Postęp

1622 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

Porwać Andrzeja

Weronika Kozłowska, Wrocław  
Twórcy niedoszłego (jeszcze) hitu polskiego internetu Retrospekcja zapraszają do współtworzenia ich najnowszego projektu filmowego z udziałem Andrzeja Grabowskiego.

14%

Postęp

2451 zł

Mamy już

44 dni

Do końca

You can sing it!

domwschodni, Łódź, Polska  
You can sing it! jest konkursem polskiej piosenki dla cudzoziemców. Chcemy po przyjacielsku powiedzieć każdemu, kto decyduje się zostać wśród nas na dłużej, ale drży słysząc nasz język: Dasz radę to zaśpiewać!

1%

Postęp

415 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

Latawce nad Liberią - Obóz wakacyjny dla dzieci

Robert Weber, Monrovia, Liberia  
W lipcu tego roku pragniemy wyjechać na 3 miesiące na misje do Liberii, żeby współorganizować obóz wakacyjny dla dzieci w stolicy tego kraju - Monrovii.

15%

Postęp

1188 zł

Mamy już

18 dni

Do końca

W cztery pory roku przez Skandynawię

Grzegorz Dzik, Norwegia  
Samotne przejście Półwyspu Skandynawskiego - 5000 kilometrów w 4 pory roku czyli około 10 miesięcy. Celem projektu jest stworzenie filmu z wyprawy, wraz z ekipą filmową i pokazanie najpiękniejszych dzikich miejsc Skandynawii.

5%

Postęp

1911 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

Syn Dozorcy- spektakl teatralno-muzyczny dla dzieci

Justyna Gumienna, Warszawa  
Spektakl dla młodego widza inspirowany baśnią H. Ch. Andersena. „Syn dozorcy” to spektakl o marzeniach i wytrwałej pracy koniecznej do ich spełnienia. To również opowieść, w której miłość łączy wszelkie podziały.

46%

Postęp

2764 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

Aloha Festiwal Polska

Aloha Festiwal Polska, Warszawa, Poland  
Połączyliśmy siły, abyście mogli dotknąć etnicznej kultury i sztuki Hawajów. Odetchnąć klimatem gorącym i wilgotnym. Zakochać się w muzyce, tańcu, sztuce, opowieściach i smakach z odległych o tysiące kilometrów, egzotycznych wysp.

34%

Postęp

3477 zł

Mamy już

24 dni

Do końca

World Championship Powerlifting Texas Killeen 2016

Michał Skonieczny, Kobyłka  
Celem projektu jest uzyskanie pieniędzy na wyjazd do Teksasu na Mistrzostwa Świata w Trójboju Siłowym klasycznym które odbędą się 19-25 czerwca.

1%

Postęp

35 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

KULTURALNE MOSTY

Fundacja Plac Teatralny, Warszawa, Sankt Petersburg  
Projekt Kulturalne Mosty jest prezentacją polskiej i rosyjskiej dramaturgii, która będąc przetłumaczoną, nie była prezentowana jeszcze na scenach Polski i Rosji. Biorą w nim udział najlepsi artyści dramatu i teatru z obu krajów.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

44 dni

Do końca

Mistrzostwa Polski Bolidów

Fundacja Instytut Mikromakro, Warszawa, Polska  
Mistrzostwa Polski Bolidów będą pochwałą ludzkiej kreatywności i ambicji, a zarazem okazją by poczuć sportowe emocje na najwyższym poziomie. Przyłącz się - wsłuchaj w melodię silników - daj się ponieść!

0%

Postęp

100 zł

Mamy już

20 dni

Do końca

Woodu Bike - rower z drewna

Bartosz Lesman, Chojnice  
Stwórz ze mną polski rower dla ludzi ceniących niepowtarzalny styl i wyjątkowe wykonanie. Ręcznie wykonana rama i małe customowe serie przyczynią się do powstania wyjątkowego produktu, który będzie wizytówką Polski na całym świeci

1%

Postęp

205 zł

Mamy już

39 dni

Do końca

Malowane słowa

Ryszard Drzazga Graszyd, Bytom, Polska, Świat  
Wyjść z szufladki. Pokazać, że starszy człowiek może dobrze żyć. Popularyzować modę na niepalenie. Opowiedzieć o chorobie alkoholowej, miłości do ludzi, do życia i natury. Ukazać pokorę dla cierpienia i to jak z nim żyć dalej.

44%

Postęp

2677 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Gangsters of Freeride FunJam Tomaszowice vol.3

Mateusz Legan, Tomaszowice k.Krakowa  
Rowery, Gigantyczne hopy, Tricki nie z tej ziemi!? Pomóż nam stworzyć Pierwsze takie miejsce w Polsce gdzie to wszystko będzie możliwe, pomóż Polskiej scenie MTB dogonić światową czołówke!

89%

Postęp

3225 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

GROSZE NA 'PROSZĘ': pierwszy teledysk Smutnych Piosenek

Paulina Ferno Frąckowiak, Poznań, Poland  
Smutne Piosenki nagrały pierwszy singiel, pt. Proszę. Pod jego wpływem ludzie płaczą, drętwieją, wpadają w depresję i/lub zachwyt. Mamy już plan, jak nakręcić do tej piosenki godny jej teledysk! Jedyne, czego nie mamy, to kasa.

19%

Postęp

480 zł

Mamy już

3 dni

Do końca

Metamorfozy miasta

Fundacja Pasaże Pamięci, Tomaszów Mazowiecki, Polska  
Metamorfozy miasta to pierwszy projekt artystyczno-edukacyjny Fundacji Pasaże Pamięci. Chcemy stworzyć spektakl lalkowy oparty na historii Tomaszowa Mazowieckiego. Zostań mecenasem, twórcą lub widzem naszego lalkowego szaleństwa!

10%

Postęp

1035 zł

Mamy już

30 dni

Do końca

WORKCAMP - o. Łódzki - Edycja II

Mateusz Dankowski, Łódź, Polska  
Workcamp - czyli grupa zapalonych do pracy studentów budownictwa, która zbiera fundusze na remont placówki Domu Dziecka, aby móc ją wyremontować i odświeżyć. Zajrzyj do nas aby dowiedzieć się więcej! #WspieramWorkcampLodz

20%

Postęp

1676 zł

Mamy już

37 dni

Do końca

Niezwyczajna modlitwa

Damian Stanisławski, Śródmieście, Warsaw  
Zbieram pieniądze na wydanie autorskiej książki, będącej niezwykłym opisem doświadczeń osób niepełnosprawnych oraz ich bliskich. Dyskryminacja jest realnym problemem, a jej przyczyną jest niewielka świadomość społeczna. Polecam!

3%

Postęp

482 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Dźwięki z Korzenia 2016 - Festiwal Didjeridoo

Didjeridoo.pl, Kazimierz Dolny, Polska  
DŹWIĘKI Z KORZENIA II – POLSKI FESTIWAL DIDJERIDOO, PRZYSTANEK KORZENIOWA – KAZIMIERZ DOLNY 14 – 17 LIPCA 2016, TO CO NAJCIEKAWSZE NA POLSKIEJ SCENIE DIDJERIDOO - KONCERTY, WARSZTATY, POKAZY INSTRUMENTÓW ...

14%

Postęp

510 zł

Mamy już

35 dni

Do końca

Czy pomożesz Pannie Monroe nagrać debiutancki album?

pannamonroeofficial, Rzeszów, Polska  
Z tej strony trójka dwudziestoparolatków, dla których marzenia nie ulegają przedawnieniu. Każdy w życiu chciałby robić to, co kocha - my kochamy grać. Ta płyta ma być pierwszym krokiem w tym kierunku. Pomożecie?

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

45 dni

Do końca

proAmator - UCI Gran Fondo World Final w Perth (AUS)

Dawid Budziński, Warsaw, Poland  
Dzięki Twojej pomocy powalczę o tytuł Mistrza Świata Amatorów UCI. Start w Finale Gran Fondo World Series mam już zapewniony, plan treningowy wdrożony i realizowany w 100%. Brakuje tylko funduszy. Wspomóż mnie w drodze do celu!

28%

Postęp

3460 zł

Mamy już

18 dni

Do końca

Flyhigh na Światowym Finale Kreatywności w USA

pawel-ander, Giżycko, Polska  
Młodzież z Giżycka, drużyna Flyhigh wywalczyła przepustkę na Światowe Finały Kreatywności w Knoxville (USA). Z lutym z Kataru przywieźli ZŁOTO, czas podbić Amerykę. Potrzebują Waszego wsparcia.

11%

Postęp

550 zł

Mamy już

3 dni

Do końca

Razem tworzymy Chatę NUMINOSUM!

Fundacja NUMINOSUM, Warszawa, Polska  
Urocza drewniana chata z ogrodem w centrum Warszawy jest miejscem wyjątkowym- chcemy je wykorzystać na DZIAŁALNOŚĆ KULTUROWĄ Fundacji Numinosum. Ponownie możemy STWORZYĆ MIEJSCE SPOTKAŃ I WARSZTATÓW! Trzeba je tylko wyremontować.

24%

Postęp

2926 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

KOBIETA GÓROM – KORONA ZIEMI

dariasieracka, Poznań, Polska  
Projekt ma na celu ukazanie wspinaczki górskiej stricte z kobiecego punktu widzenia, przedstawienie kobiecych granic wytrzymałości, przełamywania barier psychicznych i zwyczajowych. Będę walczyć ze stereotypami kobiet w górach!

6%

Postęp

275 zł

Mamy już

34 dni

Do końca

Bądź mężczyzną - badaj się!

Agnieszka Sawczyńska, Wrocław, Polska  
Wielu mężczyzn nie widzi potrzeby badania lub nie ma do tego głowy. Pomóż im podjąć decyzję o badaniu i przekonaj, że naprawdę warto. Bezpłatnie do czerwca 2017 przebadamy 1000 mężczyzn!

5%

Postęp

502 zł

Mamy już

36 dni

Do końca

PROJEKT BAB@!

mkruszynska / bona fides, Urszulin/Lublin, woj. lubelskie  
Z Waszą pomocą chcemy zrealizować VIII Forum Kobiet Aktywnych. Jest to święto kobiet aktywnych, miejsce spotkań i inspiracji. Forum promuje postawy kobiet kreatywnych, otwartych i energicznych, którym na sercu leży dobro świata.

17%

Postęp

2609 zł

Mamy już

28 dni

Do końca

Udział AZS UW w Europejskich Igrzyskach Studenckich

basketuw, Warszawa, Polska  
Koszykarki grające w barwach Uniwersytetu Warszawskiego mają szansę powalczyć o złoty medal na Europejskich Igrzyskach Studenckich. Brakuje nam jednak części środków na pokrycie kosztów wyjazdu na turniej w Chorwacji.

34%

Postęp

2952 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

Pomóżmy dzieciom z Afryki zaśpiewać dla Papieża

Ivan Komarenko, Warszawa, Polska  
Czy chcesz, aby dzieci z RPA przyjechały na „Światowe Dni Młodzieży” do Krakowa i zaśpiewały That's what Papa said razem ze mną dla Papieża? Jeśli tak, to wesprzyj ten projekt!

8%

Postęp

1700 zł

Mamy już

30 dni

Do końca

Ostoja na Jaworzynie

Janusz Ciski, Jeleśnia, Polska  
Baza na Jaworzynie to realizacja mojego największego marzenia. Chcę stworzyć miejsce, które będzie ostoją dla wszystkich pasjonatów górskich wędrówek oraz miejsce gdzie młode pokolenie będzie mogło odkrywać uroki dzikiej przyrody.

25%

Postęp

2005 zł

Mamy już

32 dni

Do końca

Farma Ogórków - Film Dokumentalny

Farma Ogórków, Polska, Europa, Świat  
W celu przeżycia podróży życia nie potrzebujesz samolotów i 5-gwiazdkowych hoteli. Wystarczy samochód-dom i wyobraźnia. Farma Ogórków promuje Vanlife i ideologię związaną z tym zjawiskiem. Celem jest realizacja filmu-dokumentu.

13%

Postęp

2032 zł

Mamy już

16 dni

Do końca

Ułatw nam życie - dorzuć się do maszynki

Ancik, Toruń, Polska  
Nietypowy romans z nożyczkami i kartką. Chcemy obdarować Was czymś niezwykłym, zrobionym przez nas własnoręcznie - Wy możecie nam w tym pomóc! ;)

48%

Postęp

365 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

No Mercy - Marathon po marzenia

No Mercy - Marathon po Marzenia, Warszawa, Polska  
Przyczyń się do zwycięstwa Oficjalnej Kardy Polski w zespołowej akrobacji spadochronowej FS4 na Mistrzostwach Świata w Chicago! Dzięki Wam mamy szansę na solidne przygotowanie i zmierzenie się z najlepszymi drużynami na świecie!

22%

Postęp

11059 zł

Mamy już

35 dni

Do końca

Pierwszy teledysk zespołu Jóga!

Jóga, Katowice, Poland  
Katowicki zespół Jóga to jeden z najciekawszych polskich zespołów młodego pokolenia, czego potwierdzeniem jest m.in. obecność w line-upach największych letnich festiwali, jak Open`er czy OFF. Pomóż zrealizować im pierwszy klip!

52%

Postęp

5228 zł

Mamy już

17 dni

Do końca

AMERICAN dayDREAM - studencki rok w USA - reportaż

Justyna Gaworska, Łódź, Polska  
Kręcą Cię Stany i marzy Ci się prawdziwy amerykański road trip? Lubisz ludzi z pasją i podróże?Jesteś studentem i interesują Cię wyjazdy do USA na Camp America, Work&Travel, Au Pair, na staż, studia? Ta książka jest dla Ciebie.

59%

Postęp

6551 zł

Mamy już

17 dni

Do końca

'ZDROWIEPL' - AKTYWACJA

ZDROWIEPL, Warszawa, Polska  
Dzięki Państwu chcemy wyprodukować film RZYCHODZI POLSKA DO LEKARZA oraz stworzyć struktury portalu ZDROWIEPL, którego działaność będzie wspierać holistycznie rozumiane zdrowie, oraz poprawę polskiego systemu opieki zdrowotnej.

0%

Postęp

99 zł

Mamy już

12 dni

Do końca