Quantcast
48 tys.

RATUJEMY PIĘKNE PIOSENKI OD ZAPOMNIENIA

Cisza Jak Ta, Cała Polska  
Piosenki magiczne. Raz zasłyszane na zawsze pozostające w serduchu. Szerzej nieznane, zapomniane przez Autorów, nieśpiewane. Chcemy wyjąć je ze starej szuflady zapomnienia i przywrócić radość wspólnego ich śpiewania. Pomożecie...?

166%

Postęp

40000 zł

Mamy już

12 dni

Do końca

Porwać Andrzeja

Weronika Kozłowska, Wrocław  
Twórcy niedoszłego (jeszcze) hitu polskiego internetu Retrospekcja zapraszają do współtworzenia ich najnowszego projektu filmowego z udziałem Andrzeja Grabowskiego.

74%

Postęp

13114 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Operacja 'Tunguska' - Michał Pater

Autostopem Na Koniec Świata, Wrocław  
Streaming z Przełęczy Diatłowa, Narodnaja, Tunguski i jeszcze paru niezwykle trudno dostępnych miejsc. Chcesz to zobaczyć na własne oczy? Przyłącz się!

186%

Postęp

54215 zł

Mamy już

3 dni

Do końca

No Mercy - Marathon po marzenia

No Mercy - Marathon po Marzenia, Warszawa, Polska  
Przyczyń się do zwycięstwa Oficjalnej Kardy Polski w zespołowej akrobacji spadochronowej FS4 na Mistrzostwach Świata w Chicago! Dzięki Wam mamy szansę na solidne przygotowanie i zmierzenie się z najlepszymi drużynami na świecie!

100%

Postęp

50056 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

440 km po zmianę - V edycja 2016

Fundacja Machina Fotografika, Kraków  
Idąc 440 km brzegiem Bałtyku, wspieramy kobiety z niepełnosprawnością ruchu, zmieniamy polskie plaże tak, aby były dostępne dla wszystkich, spełniamy podróżnicze marzenia, inspirujemy do zmiany.

8%

Postęp

414 zł

Mamy już

26 dni

Do końca

Kurs na Marzenia - transatlantyckie regaty żaglowców

Kurs na Marzenia, Warszawa, Polska  
Zbieramy fundusze na wysposażenie żaglowca, niezbędne aby 100 młodych ludzi, uczestników projektu Kurs na Marzenia, spełniło marzenie, nauczyło się przedsiębiorczości i popłynęło w transatlanyckich regatach wielkich żaglowców.

0%

Postęp

30 zł

Mamy już

39 dni

Do końca

V2 W AKCJI! Wyjazd na MISTRZOSTWA ŚWIATA na Sardynię

v2egurroladancestudio, Warszawa, Poland  
Zespół taneczny V2 w marcu obronił tytuł Mistrza Polski. Teraz czas na kolejny krok - Mistrzostwa Świata odbywające się we wrześniu na Sardynii. Pomóż nam zrealizować nasze marzenie!!!

44%

Postęp

6736 zł

Mamy już

13 dni

Do końca

VegeTable - hydroponiczny ogródek w Twoim domu.

Łukasz Jakubowski, Izdebnik, Polska  
Nie musicie mieć swojego „kawałka ziemi”, by mieć dostęp do świeżych i zdrowych warzyw przez cały rok. Wystarczą chęci i odrobina nowych technologii. Vegetable to urządzenie do hydroponicznej uprawy ziół, sałat, czy nawet warzyw!

135%

Postęp

13583 zł

Mamy już

3 dni

Do końca

DGD AKADEMIA ZDROWIA

DrGrace, Goczałkowice-Zdrój, Polska  
DLACZEGO AKADEMIA ZDROWIA DGD ? Stworzyliśmy projekt AKADEMIA ZDROWIA DGD (DRGRACEDIET), która pomoże Ci wybrać najlepszy sposób na rozpoczęcie zmiany stylu życia w kierunku zdrowia i dobrego samopoczucia. To TY tu rządzisz !

2%

Postęp

1425 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Czaty Zamkowe 2016 - Festiwal Piosenki Literackiej

Michał Szczypek, Bolków  
Pomóż nam zorganizować kolejną edycję unikatowego Festiwalu. Średniowieczny Zamek? Poezja? Muzyka? Ognisko? Wspólne Śpiewy? Zapraszamy na Czaty Zamkowe 2016

84%

Postęp

2520 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

Kołysanka dla Ofelii - spektakl teatralny

wkusmider, Warszawa, Polska  
Shakespeare, Wyspiański i polskie pieśni tradycyjne. Opowieść o samotności, miłości, ukochaniu wszystkich krzywd, na jakie przyzwalamy w życiu. Spektakl muzyczny o tym, że jeszcze się wszystko naprawi. Tylko cierpliwości.

34%

Postęp

2260 zł

Mamy już

24 dni

Do końca

Epicka muzyka recytacjami psalmów zdobiona

Tomasz Zborek, Bielsko-Biała, Polska  
Wyjątkowa i poruszająca muzyka inspirowana recytacjami psalmów w uwspółcześnionych przekładach. Muzyczno-literacka impresja - (nie)tylko dla pięknoduchów.

28%

Postęp

860 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

Odkrywaj z nami Świat

jacektrenkner, Tolkmicko, Polska  
Wesprzyj teraz, dołącz później. Odkrywaj z nami Świat. Wspólnie dotrzyjmy tam gdzie inni nie dotarli, zobaczmy i pokażmy to. Niech Polacy znów pokażą innym...

0%

Postęp

260 zł

Mamy już

22 dni

Do końca

#DopalamyWiedzę

Studencka Inicjatywa Narkopolityki, Polska  
Studencka Inicjatywa Narkopolityki dzieli się informacjami i materiałami dt. środków psychoaktywnych oraz dba o to, aby uczynić imprezę bezpieczniejszym środowiskiem. Takie podejście już ratuje życia w innych krajach na świecie!

37%

Postęp

1861 zł

Mamy już

17 dni

Do końca

Tchoukball Ursus Rybnik na Mistrzostwach Europy.

Tchoukball Ursus Rybnik, Rybnik, Polska  
Udział w Mistrzostwach Europy dla młodego sportowca to urzeczywistnienie marzeń, możliwość reprezentowania swojego kraju. Piętnaście młodych ludzi spełniających swe marzenia! To jest to!

36%

Postęp

2883 zł

Mamy już

13 dni

Do końca

SuperSmoczek - portal kreatywnych rodziców

kacper2kurowski, Kalisz, Polska  
Tworzymy wspólnie, pierwszy w polskim internecie portal poświęcony młodemu, kreatywnemu rodzicielstwu, bez strachu i obaw - u nas liczy się tylko dobra zabawa i mile spędzony czas.

2%

Postęp

510 zł

Mamy już

8 dni

Do końca

Busem Podróże Małe i Duże - Europa Zachodnia

Busem Podróże Małe i Duże, Poznań, Polska  
Okrążyć Europę Zachodnią w 30 letnim kultowym Volkswagenie Busie! Oto nasz cel! Postanowiliśmy zawalczyć o marzenia i ruszyć w szaloną podróż. Oprócz towarzyszenia nam w naszej przygodzie poznacie z nami naszą gwarę poznańską :)

15%

Postęp

456 zł

Mamy już

35 dni

Do końca

'Przygody Kogla i Mogla'

Teatr Quadro, Kielce  
Przygody Kogla i Mogla to seria spektakli przygotowanych z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszej planety. Sympatyczne krasnale wraz z przyjaciółmi wprowadzają naszych milusińskich w niezwykły świat przyrody i ekologii.

7%

Postęp

616 zł

Mamy już

24 dni

Do końca

Boski Fest 2016

Boski Fest, Bydgoszcz  
Stwórzmy razem Boski Fest! Trzy dni wypełnione muzyką, warsztatami, DIY i dyskusjami! Każda wpłata to bilet! A Ty co robisz w drugi weekend lipca?:)

40%

Postęp

6053 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

Polski pojazd przyszłości

Damian Strzelczyk, Paradyż  
Chcemy zbudować Polski Pojazd Przyszłości w formie elektrycznego, poziomego quadbike'a! Podróżowanie za grosze dzięki ekologicznemu silnikowi elektrycznemu jest w pełni możliwe już dziś. Potrzebujemy tylko Waszej pomocy!

0%

Postęp

80 zł

Mamy już

40 dni

Do końca

Dołącz do drużyny pierścienia - gra miejska

Fundacja Na Warsztacie, Bochnia  
Bocheńskie Soliwood rozpoczęło ekranizację historii miłosnej św. Kingi i Bolesława, ale zaginął główny rekwizyt - pierścień zaręczynowy. Poszukują go górnicy, Han z Solą, duch kopalni Skarbnik, szewc Sutor i Jaś Fa Sola.

15%

Postęp

305 zł

Mamy już

15 dni

Do końca

'Zuzanna' Słuchowisko radiowe Fundacji Medium#Publiczne

Fundacja Dziennikarska Medium Publiczne, Warszawa, Polska  
Fundacja Dziennikarska Medium Publiczne wraz z Jarosławem Mikołajewskim, Tomaszem Cyzem oraz artystami polskiej sceny teatralnej zapraszają do wsparcia pierwszej zbiórki społecznego Radia #MP na słuchowisko o Zuzannie Gińczance.

8%

Postęp

1254 zł

Mamy już

2 dni

Do końca

Robinsonada rowerowa po Bałkanach - Vol. 2 (ALBANIA)

Bart, Warszawa, Polska  
Jednoosobowa podróż rowerem dookoła Albanii, w której aktywny udział biorą osoby wspierające projekt. W trakcie wyprawy, w formie udokumentowanej, podejmę próbę zaspokojenia ich ciekawości i odpowiedzi na nurtujące pytania.

62%

Postęp

1120 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

Bądź mężczyzną - badaj się!

Agnieszka Sawczyńska, Wrocław, Polska  
Wielu mężczyzn nie widzi potrzeby badania lub nie ma do tego głowy. Pomóż im podjąć decyzję o badaniu i przekonaj, że naprawdę warto. Bezpłatnie do czerwca 2017 przebadamy 1000 mężczyzn!

8%

Postęp

807 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

Nagranie płyty z muzyką chrześcijańską

Monika Karandziej, Kudowa Zdrój  
Nagranie płyty z muzyką chrześcijańską, zagraniczne utwory gwiazd muzyki worship w wykonaniu polskim.

0%

Postęp

10 zł

Mamy już

42 dni

Do końca

Człowiek Wielkiej Polski

Krzysztof Wójtowicz, Kraków  
Kim jest Marian Kowalski? Jakie było jego dzieciństwo? Kto za nim stoi i za kim stoi?Chcemy przedstawić Mariana Kowalskiego nie tylko takiego, jakiego znacie z wieców czy TV, ale również takiego jakim jest, gdy już zgasną światła.

63%

Postęp

7574 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

Książka 'Obok'

Anna Kolut, Warszawa, Polska  
Obok - mimo licznych, rozmytych banieczek na okładce i smukłej pani o czerwonych paznokciach - nie jest romansem, nic z tych rzeczy. Ta książka jest przede wszystkim dowodem na to, że nigdy nie należy tracić poczucia humoru.

14%

Postęp

1207 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

BloGÓRsfera - I spotkanie polskiej blogosfery górskiej

Małgorzata Nowakowska, Radom, Polska  
Pierwsze na skalę Polski spotkanie autorów blogów górskich. Konferencje, eventy, spotkania od wielu już lat z powodzeniem integrują polską blogosferę, owocując licznymi projektami, współpracami, czy po prostu znajomościami i przyjaźniami - zorganizuj ze mną BloGÓRsferę!

37%

Postęp

605 zł

Mamy już

26 dni

Do końca

Prawie jak nowi - płyta Domu o Zielonych Progach

dozp, Wrocław  
Prawie jak nowi to tytuł najnowszego materiału muzycznego naszego zespołu. Zwracamy się do Was o wsparcie przy wydaniu tego materiału w formie płyty CD.

11%

Postęp

1350 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

Dzieci odkrywają śląskie

Basia Salamon-Szympruch, Rybnik  
Książka, która sprawi, że pokochacie wyjazdy z waszymi dziećmi. Do tego odkryjecie województwo śląskie, krainę kopalń i przemysłu, ale też zieleni, gór, skałek, czy interaktywnych muzeów, w których i dorośli czują się jak dzieci.

133%

Postęp

5985 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

Debiutancka Płyta- HUBAS Humorystyczny Projekt Muzyczny

HUBAS Humorystyczny Projekt Muzyczny - Debiutancka płyta, Goleniów, Polska  
Po kilku latach grania w energetycznym zespole Specyficzni zapragnąłem uspokojenia emocji scenicznych i narodził się HUBAS. Wspomagając projekt spełnisz moje i chyba swoje :) marzenia. Zróbmy to razem!!! To może się udać!!!

53%

Postęp

10226 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

WORKCAMP - o. Łódzki - Edycja II

Mateusz Dankowski, Łódź, Polska  
Workcamp - czyli grupa zapalonych do pracy studentów budownictwa, która zbiera fundusze na remont placówki Domu Dziecka, aby móc ją wyremontować i odświeżyć. Zajrzyj do nas aby dowiedzieć się więcej! #WspieramWorkcampLodz

94%

Postęp

7521 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

Aplikacja treningowa - SqueezePump

Patryk Szczygło, Kętrzyn, Poland  
Twój przenośny dziennik treningowy. Stworzony z myślą o miłośnikach wylewania potu. Twórz i edytuj swoje zapiski w dowolny sposób. Przenieś swój trening na wyższy poziom.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

16 dni

Do końca

Małe Mi w małym Czempiniu

Volodymyr Vorobiov, Czempiń, Polska  
Każdy Polak to potrafi czy ten duży czy też mały tworzyć teatr,sztukę piękną, gdy z pomocą nam przybędą wędrowcy z Teatru Lalek Małe Mi. Liczymy na Waszą pomoc byśmy mogli od najmłodszych lat nauczyć dzieci obcowania ze sztuką.

46%

Postęp

1850 zł

Mamy już

20 dni

Do końca

Gaming House

dominika.smolen, Zawiercie, Polska  
Lubisz ciekawe pomysły? Masz dosyć nudnych, schematowych książek, które zalewają rynek wydawniczy? Mam nadzieję! Jeśli odpowiedziałeś tak, to jestem pewna, że zainteresuje Cię moja książka! Wejdź i sprawdź sam - będzie warto!

13%

Postęp

85 zł

Mamy już

37 h

Do końca

TetroTrip Europa

Artur Wachowicz, Radom  
W Europe z tetrusem czerwonym tetrobusem! 2-3 miesiące pokonując bariery fizyczne i mentalne ze sparaliżowanym od barków w dół będziemy sprawdzać jak otwarta i świadoma o niepełnosprawnych jest Europa. A ty jakie pokonasz schody?

14%

Postęp

4367 zł

Mamy już

35 dni

Do końca

ECHO - Debiutancka płyta EP

Echo, Myślenice, Polska  
Płyta 00:01 to podsumowanie ponad dwuletniej pracy alter-rockowego zespołu ECHO. Z waszą pomocą chcemy pokazać naszą twórczość całemu światu. Dzięki za wsparcie! :)

16%

Postęp

1000 zł

Mamy już

38 dni

Do końca

KreAzja - kreuj z nami pasję w ludziach!

Patrycja Mackiel, Opole  
Jesteśmy grupą młodych, zakręconych na punkcie podróżowania ludzi. Wyjeżdżamy do Azji na 9 miesięcy, naszym celem są Indie, Nepal, Sri Lanka oraz Birma. W tych miejscach będziemy się dzielić tym co potrafimy najlepiej...

40%

Postęp

1601 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

BUDUJEMY POMNIK KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W WIEDNIU

Komitet Budowy Pomnika Jana III Sobieskiego w Wiedniu, Kraków  
Wspólnie budujemy pomnik Jana III Sobieskiego w Wiedniu. Bitwa pod Wiedniem to przełomowe wydarzenie, o dziejowych konsekwencjach, które do tej pory nie zostało godnie upamiętnione. Najwyższy czas, by łącząc siły, to zmienić!

3%

Postęp

13866 zł

Mamy już

28 dni

Do końca

Manewry Ratownicze

Maltańska Służba Medyczna oddział Kęty, Szczyrk Polska  
Dobrze wyszkoleni ratownicy? Ludzie potrafiący uratować drugiemu życie? Zespoły potrafiące wspólnie działać i ratować? My dajemy taką szansę. Dajemy szansę na sprawdzenie swoich umiejętności. Trzy dni nauki, praktyki i integracji!

13%

Postęp

2046 zł

Mamy już

4 dni

Do końca

Poza Historią

Poza Historią, Kraków, Polska  
Schodzimy za kulisy polskiej historii! Wolnościowcy, ekstremiści, zapomniani opozycjoniści, walka z systemem i życie nad przepaścią komunizmu. Obalamy mit, że opozycja w PRL-u to tylko Solidarność. W roli głównej wystąpi PRAWDA.

11%

Postęp

2805 zł

Mamy już

43 dni

Do końca

Man & Dog Play Cat Music

Tomasz Wiracki, Warszawa  
Wychodzimy z przyjaciółmi, zawodowymi muzykami na ulice Warszawy i gramy muzykę, bardzo dobrą muzykę :) Bądź z nami!

3%

Postęp

242 zł

Mamy już

20 h

Do końca

Wesprzyj naszą jubileuszową płytę!

Towarzystwo Muzyczne Schola Cantorum Posnaniensis, Poznań, Polska  
W tym roku obchodzimy jubileusz 20-lecia istnienia Towarzystwa Muzycznego Schola Cantorum Posnaniensis. Pomóż nam wydać płytę, na której zaśpiewamy kompozycje napisane specjalnie dla nas!

16%

Postęp

805 zł

Mamy już

30 dni

Do końca

Metamorfozy miasta

Fundacja Pasaże Pamięci, Tomaszów Mazowiecki, Polska  
Metamorfozy miasta to pierwszy projekt artystyczno-edukacyjny Fundacji Pasaże Pamięci. Chcemy stworzyć spektakl lalkowy oparty na historii Tomaszowa Mazowieckiego. Zostań mecenasem, twórcą lub widzem naszego lalkowego szaleństwa!

25%

Postęp

2501 zł

Mamy już

10 h

Do końca

Czasopismo Magna Polonia

Przemysław Holocher, Mysłowice, Polska  
Prasa w Polsce w dużej mierze nie znajduje się w rękach Polskich, a nawet jeżeli, to niejednokrotnie jest powiązana z licznymi układami panującymi w III RP(...) Czy możemy to zmienić?

71%

Postęp

10717 zł

Mamy już

30 dni

Do końca

Dźwięki z Korzenia 2016 - Festiwal Didjeridoo

Didjeridoo.pl, Kazimierz Dolny, Polska  
DŹWIĘKI Z KORZENIA II – POLSKI FESTIWAL DIDJERIDOO, PRZYSTANEK KORZENIOWA – KAZIMIERZ DOLNY 14 – 17 LIPCA 2016, TO CO NAJCIEKAWSZE NA POLSKIEJ SCENIE DIDJERIDOO - KONCERTY, WARSZTATY, POKAZY INSTRUMENTÓW ...

18%

Postęp

654 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

Paintballowa Reprezentacja Polski na World Cup 2016

szymon_wierzbicki, Warszawa  
Celem projektu jest wyjazd Paintballowej Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata, które odbędą się na początku lipca tego roku w Londynie. Tym razem będziemy mogli zmierzyć się z drużynami nie tylko z naszego kontynentu.

13%

Postęp

811 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

MISS - film krótkometrażowy

Mateusz Znaniecki, Katowice, Polska  
Czy można opowiedzieć historię znaną od ponad 150 lat inaczej? Można. Historia oparta na motywach powieści Madame Bovary Gustave Flauberta.

22%

Postęp

2270 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

Wystawa trójwymiarowej sztuki i fotografii 3D

Marek Saenderski, Warszawa, Polska  
Rok temu - wiosną 2015-ego roku w Berlinie odbyła się wielka polska wystawa trójwymiarowej sztuki i fotografii 3D. Przez dwa i pół miesiąca tą wystawę zobaczyło 66 tysięcy widzów. Zbieramy fundusze aby tą wystawę pokazać w Polsce.

5%

Postęp

584 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

FOSFOR - From Ashes. ZOSTAŃ MECENASEM SZTUKI!

Fosfor, Wejherowo  
Czy muzyka gitarowa w Polsce umiera? Na pewno nie umrze jeśli pomożecie nam wydać nasza kolejną płytę! FOSFOR - FROM ASHES ! Czekamy na waszą pomoc! Połączmy siły i pokażmy na co nas stać, a w nagrodę ... zresztą sami zobaczcie

11%

Postęp

1177 zł

Mamy już

26 dni

Do końca

Polak Radę Da (PRD)

Adrian Zubrzycki, Gdańsk, Polska  
PRD to serwis społecznościowy dla Polaków na emigracji wspierający rozwój wolnych zawodów i mikroprzedsiębiorstw. Serwis ma pomagać w docieraniu do klientów oraz tworzeniu siatki kontaktów zawodowych.

2%

Postęp

452 zł

Mamy już

30 dni

Do końca

Workcamp Kraków - II edycja 'Bo razem zbudujemy więcej'

Workcamp Krakow, Tarnów, Polska  
Workcamp to projekt non-profit, którego głównym celem jest poprawianie warunków bytowych w placówkach pomocy społecznej. Naszym jedynym marzeniem jest by dzieciakom z tych miejsc było w nich lepiej i przytulniej !!!

67%

Postęp

1687 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Forum dobre praktyki trenerskie / Warszawa lipiec

Sandra Kalinowska, Warszawa, Polska  
Szkolenie inne niż wszystkie? Panel warsztatowy z psychologiem sportu. Dobre praktyki trenerskie. Spotkajmy się, by na forum trenerskim podzielić się swoimi doświadczeniami i dobrymi praktykami. 28 lipca godz. 16-20 Warszawa.

2%

Postęp

86 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

Ponad Poziomem Morza - Korona Europy w 46 miesięcy

Ponad poziomem morza/Above sea level, Warszawa, Polska  
Dwójka Polaków na najwyższych szczytach Europy z biało-czerwoną flagą czyli 46/46/46 - Korona Europy 46 państw, 46 szczytów w 46 miesięcy. Pomóż przybliżyć nas do realizacji kolejnego etapu naszego projektu :)

17%

Postęp

1322 zł

Mamy już

34 dni

Do końca

Archiwum Polskiego Rocka 1961 - 2016

PolskiRock, Gdańsk, Polska  
Archiwum Polskiego Rocka 1961 - 2016 to efekt 18 lat pracy przy katalogowaniu polskich singli i płyt z gatunku rocka ale także popu, metalu, bluesa czy jazzu. Premiera książki odbędzie się 9 VII 2016 na Festiwalu Jarocinie.

196%

Postęp

5900 zł

Mamy już

3 dni

Do końca

Bloki i familoki

bloki.i.familoki,  
bloki i familoki to projekt-hybryda na styku instalacji muzycznej / choreografii / kabaretu społecznego / imprezy elektronicznej. to intermedialny reportaż-esej o dynamice zmian centrum aglomeracji śląskiej.

3%

Postęp

151 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

Rekordem Guinnessa po sukces! - OGARsystem

Krzysztof Kuich, Warszawa, Poland  
Ustanowienie rekordu Guinnessa! Szaleńcze wyzwanie w zapamiętaniu całej talii kart pod wodą na jednym wdechu i odtworzenie jej na czas. Inspirująca historia walki o marzenia i pokonywania lęków! Dołącz do akcji już dziś.

22%

Postęp

570 zł

Mamy już

28 dni

Do końca

FELINS E-MAGAZYN

felinsemagazyn, Łódź, Polska  
FELINS E-MAGAZYN to portal stworzony z myślą dla kociarzy pasjonatów, ale też dla profesjonalnych hodowców. Każdy znajdzie tu dla siebie coś ciekawego! Zapraszamy do zapoznania się z projektem!

6%

Postęp

325 zł

Mamy już

8 dni

Do końca

KOBIETA GÓROM – KORONA ZIEMI

dariasieracka, Poznań, Polska  
Projekt ma na celu ukazanie wspinaczki górskiej stricte z kobiecego punktu widzenia, przedstawienie kobiecych granic wytrzymałości, przełamywania barier psychicznych i zwyczajowych. Będę walczyć ze stereotypami kobiet w górach!

64%

Postęp

2893 zł

Mamy już

4 dni

Do końca

Rudawska Kraina Łagodności

sgsm, Janowice Wielkie, Polska  
W Rudawach spotkasz ludzi zakochanych w muzyce z Krainy Łagodności, chętnych do współdziałania, tworzenia, dzielenia się radością i przekazywania dobrych emocji innym ludziom. Dołącz do naszych muzycznych spotkań :) Wesprzyj nas!

73%

Postęp

2952 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Warsztaty dla dzieci: 'Jak zważyć psa linijką?'

Brygada Miar, Łódź  
Ważyłeś kiedyś psa linijką? Dzieci też nie, i tego właśnie chcemy je nauczyć! Warsztaty 'Jak zważyć psa linijką?', to zajęcia ze statystyki dla dzieci spakowane w przenośną Stat Tubę, gotową do wysyłki do każdej polskiej szkoły!

3%

Postęp

351 zł

Mamy już

37 dni

Do końca

Paloma

Aleksandra Grącka, Śląsk, Polska  
Życie i twórczość Fridy Kahlo; kobiety o silnym charakterze i niezwykłych umiejętnościach malarskich, ukazane przez studentkę Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu w performance'ie stanowiącym symbiozę ruchu,obrazu i dźwięku.

43%

Postęp

1306 zł

Mamy już

8 dni

Do końca

Karate Dream

Karate Dream, Gdańsk, Polska  
Naszym marzeniem jest wyjazd na zawody KARATE KYOKUSHIN do TOKIO i walka na japońskich matach! Dzięki Wam będzie się ono mogło w pełni zrealizować :) ..Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.. André Malraux

109%

Postęp

4387 zł

Mamy już

30 dni

Do końca

Ostoja na Jaworzynie

Janusz Ciski, Jeleśnia, Polska  
Baza na Jaworzynie to realizacja mojego największego marzenia. Chcę stworzyć miejsce, które będzie ostoją dla wszystkich pasjonatów górskich wędrówek oraz miejsce gdzie młode pokolenie będzie mogło odkrywać uroki dzikiej przyrody.

108%

Postęp

8662 zł

Mamy już

2 dni

Do końca

Publikacja debiutanckiej powieści historycznej cz.1

Artur Wasążnik, Byczyna-Ciecierzyn  
Kto czytał ostatnio dobrą powieść historyczną? Bez nadęcia, za to z przygodą, humorem i odważnymi hipotezami? Coś między H. Sienkiewiczem, U. Eco i… G.R.R. Martinem? Taka powieść właśnie czeka na państwa wsparcie przy jej wydaniu.

2%

Postęp

335 zł

Mamy już

45 dni

Do końca

Dom polskiej sztuki podczas festiwalu w Remscheid

Fundacja Otwarta, Zakopane, Polska  
Grupa twórców z Zakopanego wybiera się na międzynarodowy festiwal sztuki do Niemiec! STREETS odbywa się w lipcu i gości około 70 artystów z całego świata. Wesprzyj DOM POLSKI w którym zaprezentujemy polską sztukę!

1%

Postęp

155 zł

Mamy już

22 dni

Do końca

Czy pomożesz Pannie Monroe nagrać debiutancki album?

pannamonroeofficial, Rzeszów, Polska  
Z tej strony trójka dwudziestoparolatków, dla których marzenia nie ulegają przedawnieniu. Każdy w życiu chciałby robić to, co kocha - my kochamy grać. Ta płyta ma być pierwszym krokiem w tym kierunku. Pomożecie?

7%

Postęp

391 zł

Mamy już

15 dni

Do końca

Strażnicy Puszczy Białowieskiej

Strażnicy Puszczy Białowieskiej, Białowieża, Polska  
Strażnicy Puszczy to inicjatywa społeczności wolontariuszy z całej Polski, których połączyła miłość do Puszczy Białowieskiej. Naszym celem jest wzmocnienie ochrony tego bezcennego lasu przed zapowiadanymi wycinkami.

140%

Postęp

13324 zł

Mamy już

13 dni

Do końca

Książka 'Usypiając ojca'

Studio Furia – Agencja Literacka Furia, Ustanów, Polska  
Książka powstawała przez 14 lat – tyle autorka potrzebowała, by odreagować czas spędzony z umierającym i znikającym w oparach niepamięci, ojcem; opisuje, jak w Polsce XX wieku trzeba było walczyć o godność chorego człowieka.

106%

Postęp

10431 zł

Mamy już

3 dni

Do końca

O tolerancję i demokrację w sporcie

Alternatywny Klub Sportowy "ZŁY", Warszawa, Polska  
Społeczna kontrola, tolerancyjne trybuny, warszawska otwartość i piłka nożna. Czegoś takiego jeszcze nie było. Rusza pierwszy w Polsce klub demokratyczny i nienastawiony na zysk. Jeden przeciwko wszystkim. W słusznej sprawie.

3%

Postęp

780 zł

Mamy już

44 dni

Do końca

Z rękawa.

ewa.2403, Zgorzelec, Polska  
Trudno rozmawiać o uczuciach, bo dziś są uważane za oznakę słabości. Ale to nie prawda. Trzeba mieć odwagę, aby wyrażać głośno własne myśli. Ja przelałam je na papier, bo nie miałam odwagi ich wypowiedzieć.

0%

Postęp

1 zł

Mamy już

23 dni

Do końca

TRIATHLON Mistrzostwa Świata 2016

Łukasz Lis, Lublin, Polska  
Triathlon to piękna i wymagająca dyscyplina sportu. Bądź częścią projektu, który pozwoli wziąć udział w Mistrzostwach Świata w triathlonie.

1%

Postęp

179 zł

Mamy już

45 dni

Do końca

CBB ENSEMBLE - DEBIUTANCKI ALBUM / DEBUT ALBUM

City Bum Bum School Of West African Percussion & Dance, Łódź  
CBB Ensemble ma zaszczyt zaprosić Was do projektu wspierającego wydanie debiutanckiej płyty „Doni Doni”. Bądźcie częścią wyjątkowego w skali kraju albumu łączącego muzykę zachodnioafrykańską, jazz i world music. Radość! One Love!

60%

Postęp

10254 zł

Mamy już

4 dni

Do końca

Debiutancki album MEEOW - na kasecie!

Michał Warmusz, Kraków, Poland  
Od dwóch miesięcy nagrywamy materiał na naszą kasetę magnetofonową. Pomóż nam zebrać środki na jej wydanie. Każda kaseta będzie małym dziełem sztuki. Będzie zawierać własnoręcznie wykonane przez nas grafiki i rysunki.

67%

Postęp

6791 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

Szpiedzy króla Jagiełły i Grunwald 1410

Krzysztof Jan Derda, 89-510 Bysław Byslawek 35a  
Historia Polski w pełnej okazałości. Opis bitwy pod Grunwaldem jest pokazany inaczej i pełniej niż u Sienkiewicza czy Kraszewskiego, a wartka akcja opatrzona kilkoma fikcyjnymi postaciami dopełnia znakomitej zabawy.

2%

Postęp

252 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

AKTYWNE WAKACJE DLA DZIECI Z POGOTOWIA OPIEKUŃCZEGO

monika.skiba, Bukowina Tatrzańska, Poland  
AKTYWNE WAKACJE dla dzieciaków z Pogotowia Opiekuńczego i Domu Dziecka z Zamościa pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Zamość, Pana Andrzeja Wnuka. Znajdziesz nas: www.facebook.com/AktywneWakacjeDlaDzieci

3%

Postęp

987 zł

Mamy już

24 dni

Do końca

Dowódco, potrzebne wsparcie dla Oddziału Złotów!

Mateusz Gappa, Złotow, Pila, Poland  
Dowódco, meldujemy, że Oddział Złotów potrzebuje Twojego wsparcia! Liczą się każde posiłki. Dzielnie wypełniają swoją misję, ale pomoc na pewno się nam się przyda. Robimy to dla Polski, dla Twojego bezpieczeństwa.

52%

Postęp

6321 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

Dystrybutor Dobra

Stowarzyszenie MONAR, Warszawa, Polska  
Pragniemy stworzyć innowacyjny automat vendingowy, który wygeneruje „dobro społeczne” na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem. Pomóżcie nam pomagać innym!

11%

Postęp

2970 zł

Mamy już

12 dni

Do końca

KULTURALNE MOSTY

Fundacja Plac Teatralny, Warszawa, Sankt Petersburg  
Projekt Kulturalne Mosty jest prezentacją polskiej i rosyjskiej dramaturgii, która będąc przetłumaczoną, nie była prezentowana jeszcze na scenach Polski i Rosji. Biorą w nim udział najlepsi artyści dramatu i teatru z obu krajów.

4%

Postęp

640 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Space in 180° | Amatorska sonda badawcza

Karol Wojsław, Poznań  
Stratosfera to pierwszy krok w stronę eksploracji kosmosu. Pomóż gimnazjaliście wysłać amatorską sondę, która wykona badania i nagra panoramiczny film przedstawiający Ziemię z bliskiego kosmosu. :)

110%

Postęp

5533 zł

Mamy już

16 dni

Do końca

Udział AXEL CHEER TEAM w Mistrzostwach Europy

UKS Jagiellonka, Warszawa, Polska  
Czy oglądaliście kiedyś film z amerykańskimi cheerleaderkami - widzieliście co one robią na macie gimnastycznej? My też tak potrafimy i jako wicemistrzowie Polski chcemy spróbować swoich sił na Mistrzostwach Europy w Wiedniu.

49%

Postęp

2986 zł

Mamy już

4 dni

Do końca

Projekt kOFFta

Aneta Todorczuk-Perchuć, Warszawa, Polska  
Projekt „kOFFta” to płyta z premierowymi aranżacjami wierszy Jonasza Kofty w całkowicie nowych elektronicznych ...

14%

Postęp

4312 zł

Mamy już

24 dni

Do końca

Rysunkowa opowieść z Ameryki Południowej

Barbara Grzegorzewska, Kraków, Polska  
Album z historiami rysunkowymi z rodzinnej podróży kamperem od Równika do Ziemi Ognistej, czyli Ameryka Południowa w 8 miesięcy.

13%

Postęp

390 zł

Mamy już

19 dni

Do końca

Wydaj album z Django's Trip i bądź w drodze...

Djangos Trip, Polska. Bielsko - Biała. Kozy  
Django's Trip. Dziewięcioro pasjonatów pragnie Cię zabrać w pewną przygodę w której możesz uczestniczyć, wspomagając nas w wydaniu debiutanckiego albumu o nazwie Hot & Fire, kontynuując pewną filozofie, czyli One Love :)

33%

Postęp

3998 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

NIEMOŻLIWI Wszystko jest możliwe

NIEMOŻLIWI,  
13 młodych ludzi stworzy MIĘDZYNARODOWĄ KSIĘGĘ KREATYWNOŚCI z pomysłami z całej Europy, którą wykorzystasz zawsze i wszędzie. Nakręcą również FILM, w który spróbują odpowiedzieć na pytanie czy... Wszystko jest możliwe. Do dzieła!

23%

Postęp

1895 zł

Mamy już

19 dni

Do końca

Woodu Bike - rower z drewna

Bartosz Lesman, Chojnice  
Stwórz ze mną polski rower dla ludzi ceniących niepowtarzalny styl i wyjątkowe wykonanie. Ręcznie wykonana rama i małe customowe serie przyczynią się do powstania wyjątkowego produktu, który będzie wizytówką Polski na całym świeci

3%

Postęp

479 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

Teatr Tańca TEST jedzie na konkurs do Pragi Czeskiej!

Teatr Tańca TEST, Warszawa, Polska  
Teatr Tańca TEST wybiera się na międzynarodowy festiwal taneczny New Praque Dance Festival! To już XX edycja NPDF :) Wesprzyj nas abyśmy mogli tanecznie reprezentować Polskę i zmierzyć się z najlepszymi tancerzami z całego świata!

31%

Postęp

1420 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

Reklama społeczna 'TORBY'

Kolektyw Mamy to - Fundacja Nasza Ziemia, Warszawa, Polska  
Reklamą społeczną „Torby” chcemy uświadomić to, że każdy z nas może zminimalizować zużycie szkodliwych plastików, na przykład korzystając z toreb wielokrotnego użytku.

9%

Postęp

845 zł

Mamy już

17 dni

Do końca

Matka Polka Feministka - O Bohaterach Trójkowej audycji

Joanna Mielewczyk, Monachium, Niemcy  
Moi Drodzy - ocalmy Matkę Polkę Feministkę od zapomnienia! Przygotowałam 200 rozmów przez prawie 4 lata trwania cyklu na antenie radiowej Trójki. Teraz z wybranych pomóżcie mi wydać książkę.

85%

Postęp

14297 zł

Mamy już

36 dni

Do końca

Hvannadalshnúkur - stopem na dach Islandii

Radosław Jaroszek, Nieborowice, Polska  
Student i uczennica liceum na najwyższym szczycie Islandii! 18 dni, 20km lodowca i 2100 metrów przewyższenia ,1500 km autostopowania, jeden namiot, Islandzkie warunki pogodowe... Wesprzyj młodych zdobywców Hvannadalshnúkur :)

30%

Postęp

910 zł

Mamy już

17 dni

Do końca