Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Paweł Starczewski

Paweł Starczewski

Jastrzębie-Zdrój, Polska

Miłośnik dobrej literatury, muzyki, filmów i seriali. Uczeń technikum aspirujący na pisarza-amatora i studenta Politechniki Wrocławskiej. Pierwszą swoją powieść po ukończeniu wyrzuciłem do kosza i postanowiłem poczekać aż dojrzeję, bowiem nie chciałem debiutować z czymś, do czego sam miałem zastrzeżenia. Tę powieść pisałem z przerwami dwa lata, wielokrotnie przepisując ją na nowo, dopóki nie byłem usatysfakcjonowany efektem. Mam nadzieję iż Ty także będziesz. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania lub z Tobą porozmawiam, zapraszam do kontaktu na facebooku lub mailowo!

pa.starczewski@gmail.com

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6446 PLN z 10000 PLN

82 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

64%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.10.2016.

Bogowie też popełniają samobójstwa

O projekcie

W związku z obowiązkiem zamieszczenia na witrynie materiału wideo, ulokowałem w jego miejscu utwór, który dla urozmaicenia można przesłuchać w trakcie czytania poniższego opisu. Nie jest to materiał w żaden sposób powiązany z projektem oraz nie służy działaniom promocyjnym. W myśl Warunków Korzystania serwisu YouTube materiał wideo udostępniony jest poprzez Odtwarzacz YouTube, tantiemy z odtworzeń trafiają do autora, a samo odtworzenie możliwe jest tylko i wyłącznie na życzenie odwiedzającego. Powyższe wideo nie jest wykorzystywane w celach komercyjnych, a autor projektu nie czerpie z tytułu jego udostępnienia żadnych korzyści materialnych. Jedyną zaletę powyższego zabiegu stanowi fakt, iż autor nie musi prezentować szerszemu gronu swych miernych umiejętności muzyczno-oratorskich.

Później jednak nagrałem film video i tym sposobem znajdują się tu one aż dwa.

 

A jeśli książka Ci się spodobała i nadal masz na koncie parę luźnych złotówek, lub też nie spodobała i nie wiesz co zrobić z kwotą którą miałeś przeznaczyć na książkę, to możesz pomóc Krzyśkowi zostać lekarzem. Ponoć karma wraca, mam nadzieję że w jego przypadku również tak będzie i to między innymi Ty będziesz jej częścią. Ja już jestem.


Caritas: Pomóżmy Krzysztofowi zostać lekarzem

 

Celem projektu jest wydanie powieści "Bogowie też popełniają samobójstwa" w wersji fizycznej. Jest to powieść fantastyczna z elementami mitologii greckiej, przeplatana charakterystycznymi  elementami XXI wieku: alkoholem, seksem, wulgarnymi dialogami, ciętym humorem, rozwiązłością, cynizmem i nawiązaniami do kultury i sztuki od okresu starożytności, aż do wszechobecnej dziś popkultury. Ciężko jest tę książkę zamknąć w jednej kategorii, jeśli jednak musiałbym, sklasyfikowałbym to jako fantastykę egzystencjalną. Nowy, wykreowany od podstaw fantastyczny świat, w którym postacie poruszają przyziemne kwestie celowości życia, sensu istnienia czy prób wpisania się w kanony obecnego, pełnego wad społeczeństwa. Wszystko to doprawione czarnym humorem i filozoficznymi wywodami sprawia, że w trakcie czytania przewraca się kartki z zapartym tchem, aby po odłożeniu położyć się w łóżku z głową pełną przemyśleń nad własnym życiem i wyborami podejmowanymi każdego dnia. Głębia profili psychologicznych oraz motywów bohaterów, a jednocześnie celowa ubogość ich cech fizycznych sprawia, że pewne zachowania i sytuacje można utożsamić z samym sobą i własnym życiem, a co za tym idzie, rozważyć możliwość zmian na lepsze. Zarówno dla innych, jak i dla samego siebie. Zachęcam do sięgnięcia po ten tytuł i prześledzenia losów Śmierci, próbującej odnaleźć się w brutalnym, pełnym intryg i manipulacji świecie. Powinno Ci się spodobać, jednak aby na obietnicach nie poprzestać, poniżej znajdziesz odnośnik do pierwszego rozdziału. Zapraszam do zapoznania się z tym fragmentem, dzięki któremu sam zadecydujesz, czy warto kontynuować przygodę u boku Śmierci. Zawsze podziwiałem pisarzy i chciałem dołączyć do ich grona, głównie przez wzgląd na emocje jakie wzbudzały we mnie ich dzieła. Wierzę, że w przypadku tej lektury będzie podobnie. Ufam, iż wzbudzi w Tobie emocje, które towarzyszyły mi podczas pisania.

Link do pobrania: Rozdział I

 

Patroni medialni:

 Zachęcam do odwiedzenia ich profili społecznościowych, witryn internetowych oraz placówek!

Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka

Grajcarnia

WujekRadaCustoms

High Society

The Leak

Za projekt okładki odpowiedzialny jest Szejku, z którego pracami możecie zapoznać się tutaj:

Szejku

 

Budżet:

Budżet projektu przeznaczony zostanie na dokonanie redakcji, adiustacji oraz korekty tekstu, wydrukowanie książki w wersji fizycznej oraz dostarczenie zamówionych egzemplarzy kurierem pod wskazany przez Was adres! Dodatkowe środki natomiast przeznaczone zostaną na wydruk większej ilości egzemplarzy, wystarczającej na zrealizowanie zamówień dla wszystkich zainteresowanych.

 

Dlaczego crowdfunding?

W procesie wydawniczym postawiłem na formę crowdfundingu, ponieważ jestem debiutującym i nieznanym Autorem, który dopiero próbuje zaistnieć na rynku. Zdaniem zarówno moim jak i moich promotorów jest to najlepsza forma zaprezentowania siebie, jak i swojego projektu, szerszemu gronu odbiorców. Niemniej jednak aktualnie trwają rozmowy z wydawnictwem, mające na celu ukazanie się powieści w księgarniach. Będzie się ona różniła formą od tej prezentowanej tutaj, zachęcam więc do nabycia tego jedynego w swoim rodzaju egzemplarza!

 

Kontakt z autorem:

Adres mailowy: pa.starczewski@gmail.com

Link do profilu: Paweł Starczewski

Napisz! Chętnie zamienię z Tobą kilka słów :)

 

Termin realizacji:

Przez wzgląd na długi okres trwania korekty jak i druku, przewidywany czas realizacji nagród to około 30 dni od momentu zakończenia projektu. Informacje będziecie dostawali na bieżąco na swój adres mailowy!

 

Uwaga! Wspierać można także w placówce sklepu "Grajcarnia". Czas realizacji nagród jest niezmienny niezależnie od formy wsparcia.

Adres:

ul. Wielkopolska 1j,

Jastrzębie-Zdrój

 

 

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania i ukończenia powieści, motywując mnie w chwilach zwątpienia i dopingując na każdym kroku. Moi patroni medialni to nie tylko ludzie, którzy to promują, to także ludzie, dzięki którym ten tekst został ukończony. Nazwisk, którym jestem winien podziękowania jest wiele i niewątpliwie znajdą się one w wersji fizycznej, w tym miejscu natomiast chciałbym serdecznie podziękować Panu Arturowi Kawie, koordrynatorowi kampanii "Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka." za ogromne wsparcie które mi okazał i wiarę w powodzenie tego przedsięwzięcia.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.10.2016 18:06