Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Zmieleni.pl

Zmieleni.pl

Wrocław

Ruch Obywatelski na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, zapoczątkowany przez śp. profesora Jerzego Przystawę, to niesformalizowany, ogólnopolski ruch społeczny.
Jednoczy osoby, środowiska i organizacje popierające zmianę systemu wyborczego w naszym kraju.

Domagamy się wprowadzenia 460 jednomandatowych okręgów wyborczych (JOW) w wyborach do Sejmu RP z równym prawem do kandydowania dla wszystkich obywateli, niezależnie, czy są popierani przez partie polityczne czy startują samodzielnie. Wzorem dla nas jest model brytyjski jako najbardziej prosty i przejrzysty.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5056 PLN z 3850 PLN

149 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

131%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2013.

Zbieramy na wpinki zmieleni.pl

RSS

Wpinki dotarły Dodano 23.09.2013, godz. 15:49

Witajcie,

Z przyczyn niezależnych od nas proces realizacji zamówienia trochę się przeciągnął. Ale dziś rano wpinki ostatecznie dotarły do naszego biura. Na dniach rozpoczynamy ich wysyłkę. Prosimy o jeszcze trochę cierpliwości, wkrótce do Was dotrą! Pozdrawiamy!
Dodano: 03.10.2013, 21:59
  BOX Team PL
BOX Team PL
Kochani, zaczyna towarzyszyć mi poczucie "zmielenia" czasem realizacji pomysłu.
Proszę przyśpieszcie :-)

Prace trwają, prosimy o odrobinę cierpliwości :) Dodano 19.08.2013, godz. 13:11

Witajcie!
OGROMNIE DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE! W tej chwili trwają rozmowy dotyczące finalizacji zamówienia, niebawem otrzymamy pierwsze próbki, które po zatwierdzeniu trafią do produkcji, a w konsekwencji do Was :) Cały proces powinien potrwać około 2 tygodni, dlatego prosimy Was o cierpliwość i pozdrawiamy!

Już tylko 1 dzień do końca akcji! Dodano 13.08.2013, godz. 18:21

Pomimo, że udało nam już się zebrać kwotę wymaganą do produkcji wpinek, wciąż potrzebujemy wsparcia finansowego na inne działania prowadzące do zrealizowania naszego marzenia o JOWach w Polsce.

Wpinki mają charakter symboliczny, z czasem nabiorą wartości historycznej.
Wspierając nas masz niepowtarzalną okazję uczestniczyć w dziele ich tworzenia i wejść w posiadanie pamiątki naszych czasów, świadectwa ważnych zmian w historii naszego kraju.

Działamy dla Polski, dla Ciebie, ale bez Twojej pomocy nie damy rady.

Powiedz swoim znajomym, że warto nas wesprzeć - szybciutko, jeszcze zdążą! :)

Jeszcze tylko 950 zł :) Dodano 10.07.2013, godz. 12:11

Witajcie sympatycy akcji! :) Chcieliśmy tylko zauważyć, że możemy zacząć odliczanie do końca, ponieważ zostało już tylko 950 zł do zebrania :) Niemniej jednak cała akcja musi trwać jeszcze 35 dni, a osiągnięcie pułapu nie oznacza braku możliwości wsparcia! Możecie być pewni, że każdą złotówkę ponad ustalony poziom wydamy roztropnie i z korzyścią dla idei JOW :) Pozdrawiamy i zachęcamy do wspierania, jeszcze raz dziękując za dotychczasowe zaangażowanie!

Kolejny dzień zbiórki :) Dodano 05.07.2013, godz. 12:01

Cześć! Niestety nie udało nam się uzbierać w jedną dobę całości kwoty, ale wynik ponad 60% i tak jest powalający, za co dziękujemy z całego serca! Dzięki Waszemu wsparciu utwierdzamy się w przekonaniu, że nasza praca ma sens. Jesteśmy całkiem spokojni o wynik końcowy akcji :) W międzyczasie pracujemy nad kolejnymi pomysłami. Bądźcie z nami!

Cóż za tempo! Dodano 04.07.2013, godz. 15:24

To, co się dzieje, przerasta nasze najśmielsze oczekiwania - minęło raptem 2,5 godziny od publikacji pierwszego wpisu, a już mamy 25% całkowitej kwoty potrzebnej do realizacji pomysłu! Pojawia się w głowie szalone pytanie... czy zdążymy do wieczora zebrać całą kwotę? To mogłaby być historia bez precedensu w dziejach polskiego crowdfundingu (chociaż żeby się upewnić, musimy jeszcze zrobić wywiad środowiskowy ;))

DZIĘKUJEMY!

Wystartowaliśmy! (z grubej rury) Dodano 04.07.2013, godz. 12:55

Witajcie!

Po kilku dniach przygotowań udało nam się odpalić akcję :) Szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się tak szybkiej reakcji z Waszej strony - już mamy prawie 500 zł :) Serdecznie dziękujemy i prosimy o więcej! Przekazujcie informację o akcji swoim znajomym - z mediów głównego nurtu raczej się nie dowiedzą ;)
Pamiętajcie, że zbiórka będzie zakończona sukcesem tylko w przypadku zebrania całej kwoty.

Liczymy na Was, a Wy możecie liczyć na nas! Przypomnijmy Polakom-"śpiochom" na czym polega efekt synergii ;-)

Do następnego!
Dodano: 15.07.2013, 6:43
dyskolot
dyskolot
Chce wplacic 10zl ?

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2013 00:12