Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Zmieleni.pl

Zmieleni.pl

Wrocław

Ruch Obywatelski na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, zapoczątkowany przez śp. profesora Jerzego Przystawę, to niesformalizowany, ogólnopolski ruch społeczny.
Jednoczy osoby, środowiska i organizacje popierające zmianę systemu wyborczego w naszym kraju.

Domagamy się wprowadzenia 460 jednomandatowych okręgów wyborczych (JOW) w wyborach do Sejmu RP z równym prawem do kandydowania dla wszystkich obywateli, niezależnie, czy są popierani przez partie polityczne czy startują samodzielnie. Wzorem dla nas jest model brytyjski jako najbardziej prosty i przejrzysty.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5056 PLN z 3850 PLN

149 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

131%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2013.

Zbieramy na wpinki zmieleni.pl

Cóż za tempo!

Dodano 04.07.2013, godz. 15:24

To, co się dzieje, przerasta nasze najśmielsze oczekiwania - minęło raptem 2,5 godziny od publikacji pierwszego wpisu, a już mamy 25% całkowitej kwoty potrzebnej do realizacji pomysłu! Pojawia się w głowie szalone pytanie... czy zdążymy do wieczora zebrać całą kwotę? To mogłaby być historia bez precedensu w dziejach polskiego crowdfundingu (chociaż żeby się upewnić, musimy jeszcze zrobić wywiad środowiskowy ;))

DZIĘKUJEMY!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2013 00:12