Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Zmieleni.pl

Zmieleni.pl

Wrocław

Ruch Obywatelski na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, zapoczątkowany przez śp. profesora Jerzego Przystawę, to niesformalizowany, ogólnopolski ruch społeczny.
Jednoczy osoby, środowiska i organizacje popierające zmianę systemu wyborczego w naszym kraju.

Domagamy się wprowadzenia 460 jednomandatowych okręgów wyborczych (JOW) w wyborach do Sejmu RP z równym prawem do kandydowania dla wszystkich obywateli, niezależnie, czy są popierani przez partie polityczne czy startują samodzielnie. Wzorem dla nas jest model brytyjski jako najbardziej prosty i przejrzysty.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5056 PLN z 3850 PLN

149 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

131%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2013.

Zbieramy na wpinki zmieleni.pl

O projekcie

Wesprzyj akcję Zmieleni.pl i dodaj sobie elegancji! Zbieramy na stylowe wpinki, dzięki którym będziemy mogli (a Ty razem z nami) promować Jednomandatowe Okręgi Wyborcze, pozostając dżentelmenem (albo dżentelłomen)

Zmieleni.pl to ruch zainicjowany przez Pawła Kukiza w celu promowania idei Jednomandatowych Okręgów Wyborczych. Chcemy posłów odpowiedzialnych przed wyborcami, a nie przed szefem partii! To da się zrobić i nie jest to trudne! Wystarczy czynnie wspierać naszą akcję, a politycy w końcu "pękną" ;) Ordynacja wyborcza to naprawdę bardzo istotna sprawa.

To tyle propagandy, bo nie po to tu przyszliśmy ;) Zainteresowanych zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę internetową zmieleni.pl

Potrzebujeny Twojego Wsparcia!

Każda, nawet najszlachetniejsza idea potrzebuje propagowania, żeby dotarła do jak najszerszego grona odbiorców. Dotychczas naszą "bronią" do pozainternetowej walki ze złą ordynacją były plakaty, banery, broszury i ulotki. Jeden z nas wpadł na pomysł, aby wzbogacić ten arsenał o coś bardziej dystyngowanego i tak właśnie zrodził się pomysł na stworzenie wpinek do marynarki. Początkowo wszystko szło łatwo, przygotowaliśmy projekt, znaleźliśmy wykonawcę i nagle okazało się, że jest to przedsięwzięcie znacznie przewyższające nasze możliwości finansowe. I w tym momencie pojawiacie się Wy :)

Postanowiliśmy zaprosić społeczność portalu polakpotrafi.pl do wsparcia naszej inicjatywy poprzez współfinansowanie projektu stworzenia wpinek. Przygotowaliśmy dwa projekty, ale mamy problem z dokonaniem wyboru który z nich jest lepszy, dlatego zachęcamy do udziału w sondzie rozstrzygającej tą kwestię na stronie zmieleni.pl. Jeśli któraś z opcji uzyska większość 2/3, zostanie zrealizowana jako jedyna. W przeciwnym wypadku złożymy zamówienie na realizację obu projektów.

Projekt Pierwszy:Projekt Drugi

Projekt Drugi:Projekt Pierwszy

Chcemy wykonać łącznie 500 sztuk (po 250 z każdego wzoru lub 500 jednego z nich - rozstrzygnięcie nastąpi po ogłoszeniu wyników sondy).

Aby wziąć udział w ankiecie, kliknij >>TUTAJ<< !

Najbardziej "zaangażowani" otrzymają imienne podziękowanie od Pawła Kukiza! Razem możemy tworzyć chlubną historię naszego kraju :)

Wesprzyj 1 zł lub więcejWspierając nas w kwocie powyżej 1 zł otrzymasz od nas oficjalne podziękowania na adres email oraz podziękowanie na stronie zmieleni.pl!

Wesprzyj nas kwotą 15 zł lub więcejWspierając nas kwotą 20 PLN lub większą otrzymasz od nas wpinkę oraz oficjalne podziękowania na piśmie plus podziękowanie za wsparcie na stronie internetowej zmieleni.pl!

Wesprzyj nas kwotą 25 złWspierając nas kwotą 30 PLN lub większą otrzymasz od nas dwie wpinki oraz oficjalne podziękowania na piśmie plus podziękowanie za wsparcie na stronie internetowej zmieleni.pl!

Wesprzyj nas kwotą 75 złWesprzyj nas kwotą 80 PLN lub większą, a otrzymasz od nas 2 wpinki, podziękowanie na stronie zmieleni.pl oraz zdjęcie z imiennym podziękowaniem od Pawła Kukiza!

Jesteśmy ruchem społecznym, działamy z myślą o wszystkich Polakach.

WSPIERAJMY SIĘ WZAJEMNIE! :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.08.2013 00:12