Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Instytut Ludwiga von Misesa

Fundacja Instytut Ludwiga von Misesa

Wrocław

Fundacja Instytut Ludwiga von Misesa jest niezależnym, apolitycznym i utrzymywanym z dobrowolnych darowizn ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii i dorobku klasycznego liberalizmu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

69355 PLN z 60000 PLN

666 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

115%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.01.2015.

Wolna przedsiębiorczość

Kontakt w sprawie nagród

Dodano 18.02.2015, godz. 11:51

Szanowni Państwo,

W trakcie kontaktowania się z Darczyńcami, którzy wsparli projekt, pojawił się pewien problem techniczny, który skutecznie storpedował nasze zamiary. Nasze IP trafiło na czarną listę spamerską w efekcie czego większość wiadomości, które wysyłamy do Państwa, jest automatycznie blokowana lub trafia do spamu w Państwa skrzynkach. Dlatego prosimy o kontakt z nami każda osobę, która dotychczas nie otrzymała od nas wiadomości na temat sposobu i terminu dostawy nagród.

Adres do kontaktu: piotr.kot@mises.pl. Prosimy w treści wiadomości podać adres do wysłania nagród rzeczowych, zadeklarować jaki ebook lub ebooki chcą Państwo otrzymać oraz czy chcą być Państwo wymienieni na liście Mecenasów pod własnym imieniem i nazwiskiem czy tez pod pseudonimem. Przepraszamy za utrudnienia.

Z poważaniem
Piotr Kot, koordynator projektu

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.01.2015 12:12