Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Instytut Ludwiga von Misesa

Fundacja Instytut Ludwiga von Misesa

Wrocław

Fundacja Instytut Ludwiga von Misesa jest niezależnym, apolitycznym i utrzymywanym z dobrowolnych darowizn ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii i dorobku klasycznego liberalizmu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

69355 PLN z 60000 PLN

666 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

115%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.01.2015.

Wolna przedsiębiorczość

Konsultacje i wizualizacja nagrody

Dodano 08.12.2014, godz. 12:04

Serdecznie dziękujemy Darczyńcom, którzy dotychczas wsparli nas projekt! Jesteśmy również bardzo wdzięczni za dziesiątki pomysłów i sugestii na to, jak uczynić zestaw jeszcze lepszym. Wasz entuzjazm jest niesamowity! Postanowiliśmy publikować rozdziały podręcznika, dzięki czemu każdy będzie mógł wyrazić swoją opinię na ich temat. O szczegółach napiszemy niebawem.

W sekcji "Nagrody" zamieściliśmy wizualizację pierwszej z nich - kart do gry z wizerunkami najwybitniejszych ekonomistów. Zachęcamy do ich obejrzenia.

Dodano: 13.01.2015, 11:05
Fundacja Instytut Ludwiga von Misesa
Fundacja Instytut Ludwiga von Misesa
Regulamin serwisu Polak potrafi zakłada, że Darczyńcy otrzymują nagrody gdy projekt który wsparli zakończył się sukcesem tzn zebrał wymaganą kwotę pieniędzy w określonym czasie. Jeżeli tak się stanie w naszym przypadku to w ciągu kilku tygodni od zakończenia zbiórki (27. I) wyślemy nagrody do wszystkich Darczyńców.
Dodano: 22.12.2014, 20:52
  Karvalsky
Karvalsky
Przepraszam za głupie pytanie, ale nie do końca rozumiem kiedy te nagrody otrzymamy? :D Karty mi się niesamowicie podobają, a i ebooka chętnie przeczytam :) Pozdrawiam i życzę udanego projektu!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.01.2015 12:12