Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

Barlinek

Stowarzyszenie Klub Żeglarski SZTORM Barlinek istnieje w Barlinku od 1967 roku. Przystań żeglarska przy ulicy Sportowej 1, usytuowana w północnej części Jeziora Barlineckiego, jest bazą rekreacyjno-sportową dla członków Klubu i ich rodzin, jak również wszystkich żeglarzy, którym Barlinek jest drugim domem. Od lat zajmujemy się szkoleniem dzieci i młodzieży na nowych adeptów żeglarstwa, szerzymy ideę żeglarstwa i zarażamy miłością do tego pięknego sportu.
Mamy do dyspozycji jachty żaglowe różnych klas, łodzie wiosłowe, deski windsurfingowe, kajaki oraz rowery wodne. Cudownie czyste wody Jeziora Barlineckiego, wspaniale rozwinięta linia brzegowa opasana buczynami Puszczy Barlineckiej, cztery wyspy pełne ptactwa, słońce i wiatr - to obliguje nas do chwalenia się miejscem, w którym żyjemy...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2139 PLN z 2000 PLN

37 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.12.2015.

'WłóczyKijki' festiwal podróżniczy

RSS

Nagrody Dodano 28.01.2016, godz. 9:41

Dzień dobry,
dziękujemy wszystkim osobom, które się do nas odezwały w celu przekazania nagród. Większość osób otrzymała już swoje "gadżety". Niektórzy zrobili to podczas festiwalu, innym wysłaliśmy pocztą.
Nadal jest kilka osób, które się do nas nie zgłosiły. Zachęcamy do kontaktu na maila festiwalwloczykijki@gmail.com

z festiwalowym pozdrowieniem
Włóczykijki

Włóczykijki już za nami.... Dodano 26.01.2016, godz. 22:05

Dzień dobry,
festiwal już za nami.... wszystko co dobre szybko się kończy. Dziękujemy Wam za wsparcie, udział w festiwalu i zapraszamy za rok, na kolejną edycję. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście.
Kto nie mógł być, może poczytać i zobaczyć krótki film/relację z festiwalu na www.barlinek24.pl:
http://www.barlinek24.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=8321&Itemid=35

pozdrowienia z pięknego Barlinka
Włóczykijki

sprostowanie Dodano 19.01.2016, godz. 22:22

Witajcie, nastąpiła pomyłka w adresie mailowym, właściwy adres, pod którym czekamy na informacje od Was to festiwalwloczykijki@gmail.com
za pomyłkę przepraszamy

do zobaczenia na festiwalu

Festiwal już w tą sobotę Dodano 18.01.2016, godz. 14:54

Witajcie, czas festiwalu zbliża się wielkimi krokami. Zapraszamy Was serdecznie do udziału. Program znajdziecie na stronie www.wloczykijki.com
Przypominamy jednocześnie, by osoby, które jeszcze nie udostępniły nam informacji związanych z przekazaniem nagrody, uczyniły to.
Tak, jak informowaliśmy Was poprzednim razem, dysponujemy jedynie Waszymi adresami mailowymi. Planujemy rozdać nagrody podczas festiwalu. Odzywajcie się.... Jeśli ktoś z Was woli otrzymać nagrodę pocztą - potrzebujemy adres na który mamy ją przesać, jeśli ktoś chce być anonimowy - chcielibyśmy to wiedzieć.
Pozdrawiamy i czekamy na maile od Was (festiwal.wloczykijki@gmail.com)

Włóczykijki

Festiwal tuż tuż....nagrody czas rozdać Dodano 10.01.2016, godz. 12:16

Witajcie Drodzy Darczyńcy,
do festiwalu zostało już niewiele czasu. Włóczykijki będą mógły się odbyć między innym dzięki Waszemu wsparciu. Za to jesteśmy Wam wdzięczni.
Zgodnie z zasadami portalu polapotrafi.pl za udzielone wsparcie każdy z Was mógł wybrać określoną nagrodę. Nagrody będą do odebrania podczas Festiwalu:
1. Jeśli toś z Was nie będzie mógł być obecny i chciałby, by wysłać mu nagrodę pocztą, prosimy o informację zwrotną.
2. Chcielibyśmy wręczyć Wam nagrody "oficjalnie" dlatego prosimy wszystkie osoby, których nazwa użytkownika nie zwiera imienia i nazwiska by się nam ujawniły :) przekazując informację na adres mailowy.
3. Jeśli ktoś woli pozostać anonimowy i nie chce zostać wyczytany :) to także czekamy na taką informację.

Informacje prosimy przekazać na adres: festiwalwloczykijki.gmail.com

Włóczykijki
Dodano: 19.01.2016, 22:17
Klub Żeglarski Sztorm Barlinek
Klub Żeglarski Sztorm Barlinek
oczywiście adres mailowy: festiwalwloczykijki@gmail.com

Zakończenie zbiórki! Dodano 06.12.2015, godz. 11:59

Wspaniale, zbiórka funduszy zakończyła się ogromnym sukcesem, baaardzo Wam dziękujemy za wpłaty, za upowszechnianie informacji o Festiwalu i za ciepłe słowa. Wkrótce skontaktujemy się z Darczyńcami w kwestii nagród.

pozdrawiamy
WłóczyKijki

SUKCES Dodano 01.12.2015, godz. 18:53

Fantastyczna wiadomość, dziś zebraliśmy 2000 zł co oznacza, że nasz projekt zostanie ufundowany......
Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, dzięki Wam będziemy mogli cieszyć się ze spotkań z podróżnikami.....

Jesteśmy na półmetku Dodano 20.11.2015, godz. 13:01

Połowa czasu przeznaczonego na zbiórkę za nami.... dziękujemy za wsparcie wszystkim osobom, które zdecydowały się pomóc w realizacji festiwalu. Dobrym prognostykiem powodzenia akcji może być fakt, że została nam połowa czasu a do zebrania minimum 604 zł :) Damy radę....... polecajcie nas, linkujcie i czekamy na Was wszystkich 23. stycznia..... :)

Wystartowaliśmy..... Dodano 10.11.2015, godz. 8:47

Projekt ruszył kilka dni temu i już mamy pierwsze wpłaty..... dziękujemy serdecznie i zachęcamy do promowania naszego projektu wśród Waszych znajomych, liczy się każdy grosz :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.12.2015 18:06