Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

Barlinek

Stowarzyszenie Klub Żeglarski SZTORM Barlinek istnieje w Barlinku od 1967 roku. Przystań żeglarska przy ulicy Sportowej 1, usytuowana w północnej części Jeziora Barlineckiego, jest bazą rekreacyjno-sportową dla członków Klubu i ich rodzin, jak również wszystkich żeglarzy, którym Barlinek jest drugim domem. Od lat zajmujemy się szkoleniem dzieci i młodzieży na nowych adeptów żeglarstwa, szerzymy ideę żeglarstwa i zarażamy miłością do tego pięknego sportu.
Mamy do dyspozycji jachty żaglowe różnych klas, łodzie wiosłowe, deski windsurfingowe, kajaki oraz rowery wodne. Cudownie czyste wody Jeziora Barlineckiego, wspaniale rozwinięta linia brzegowa opasana buczynami Puszczy Barlineckiej, cztery wyspy pełne ptactwa, słońce i wiatr - to obliguje nas do chwalenia się miejscem, w którym żyjemy...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2139 PLN z 2000 PLN

37 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 04.12.2015 18:06

'WłóczyKijki' festiwal podróżniczy

Festiwal już w tą sobotę

Dodano 18.01.2016, godz. 14:54

Witajcie, czas festiwalu zbliża się wielkimi krokami. Zapraszamy Was serdecznie do udziału. Program znajdziecie na stronie www.wloczykijki.com
Przypominamy jednocześnie, by osoby, które jeszcze nie udostępniły nam informacji związanych z przekazaniem nagrody, uczyniły to.
Tak, jak informowaliśmy Was poprzednim razem, dysponujemy jedynie Waszymi adresami mailowymi. Planujemy rozdać nagrody podczas festiwalu. Odzywajcie się.... Jeśli ktoś z Was woli otrzymać nagrodę pocztą - potrzebujemy adres na który mamy ją przesać, jeśli ktoś chce być anonimowy - chcielibyśmy to wiedzieć.
Pozdrawiamy i czekamy na maile od Was (festiwal.wloczykijki@gmail.com)

Włóczykijki