Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

Klub Żeglarski Sztorm Barlinek

Barlinek

Stowarzyszenie Klub Żeglarski SZTORM Barlinek istnieje w Barlinku od 1967 roku. Przystań żeglarska przy ulicy Sportowej 1, usytuowana w północnej części Jeziora Barlineckiego, jest bazą rekreacyjno-sportową dla członków Klubu i ich rodzin, jak również wszystkich żeglarzy, którym Barlinek jest drugim domem. Od lat zajmujemy się szkoleniem dzieci i młodzieży na nowych adeptów żeglarstwa, szerzymy ideę żeglarstwa i zarażamy miłością do tego pięknego sportu.
Mamy do dyspozycji jachty żaglowe różnych klas, łodzie wiosłowe, deski windsurfingowe, kajaki oraz rowery wodne. Cudownie czyste wody Jeziora Barlineckiego, wspaniale rozwinięta linia brzegowa opasana buczynami Puszczy Barlineckiej, cztery wyspy pełne ptactwa, słońce i wiatr - to obliguje nas do chwalenia się miejscem, w którym żyjemy...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2139 PLN z 2000 PLN

37 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.12.2015.

'WłóczyKijki' festiwal podróżniczy

O projekcie

 Witajcie,

celem naszego projektu jest zorganizowanie  pierwszego w Barlinku festiwalu podróżniczego "WłóczyKijki".
Festiwal, czyli spotkania z podróżnikami, którzy przedstawią prezentacje i opowiedzą o podróżach jakie odbyli. Przewidywane jest zaproszenie znanych i nieznanych podróżników z naszego regionu min. pana Aleksandra Dobę który został podróżnikiem roku 2015 amerykańskiej edycji National Geographic, kajakiem przepłynął Atlantyk (mieszkaniec Polic).


Chcemy pokazać, że podróże wzbogacają, pozwalają poszerzać horyzonty i że każdy, przy odrobinie starań, może odbywać podróże dalekie i bliskie. Z tego powodu odbędą się także spotkania z podróżnikami, którzy mieszkają w Barlinku i regionie. Nasza okolica obfituje w takie osoby, które bardzo chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami i przygodami.

23 stycznia to będzie  dzień pełen wrażeń, spotkań towarzyskich w gościnnym  miejscu  z pysznym jedzonkiem, oprócz słuchania, oglądania i smakowania potraw, będziecie mogli wziąć udział w rajdzie nordick walking po Puszczy Barlineckiej. Najmłodszych zapraszamy na warsztaty podróżnicze. Smakosze domowego jedzenia w barku festiwalowym znajdą pyszności przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich.

 


Festiwal zostanie w całości zorganizowany i obsłużony przez wolontariuszy. Impreza ma charakter niekomercyjny, organizatorzy zrzekają się wynagrodzenia finansowego. Impreza nie będzie biletowana, jednakże każdy kto zechce, będzie miał możliwość wykupienia „cegiełki”/biletu z których dochód w całości zostanie przeznaczony na dofinansowanie działalności szkółki żeglarskiej dla dzieci i młodzieży działającej przy KŻ Sztorm Barlinek (pamiętacie nasz poprzedni projekt? https://polakpotrafi.pl/projekt/optimistrz)
Kim jesteśmy?
Włóczykijkami:)

Aga -
zawodowa włóczykijka, organizuje i pilotuje wycieczki turystyczne.Prywatnie włóczy się najchętniej z mężem Arkiem, po bezdrożach i światowych stolicach.Włóczą się na piechotę, rowerami, samolotami, jak się da.....


Justyna
włóczy się najczęściej po podwórku między domem a warsztatem ceramicznym , gdzie pracuje; po godzinach pracy włóczy się z po okolicznych łąkach, polach i lasach; włóczy się na piechotę i na rowerze, środkami transportu publicznego na dalsze odległości również się włóczy...włóczy się bo musi:)


Na co przeznaczymy zebrane fundusze?

Całość wpłaconych przez Was pieniędzy przeznaczymy na sfinansowanie zaproszenia podróżników.Jesli przekroczymy zakładany budżet, gości będzie więcej:):):)
Planujemy koncert muzyczny na zakończenie festiwalu.Im więcej funduszy zbierzemy, tym większego formatu będzie gwiazda:)

Decydując się na akcję finansowania społecznościowego liczymy na wsparcie potencjalnych odwiedzających, ciekawych posłuchania pięknych opowieści i poznania naszej okolicy.Wasze wsparcie przyczyni sie do tego, ze impreza będzie niebiletowana.

Więcej informacji o festiwalu znajdziecie na naszej stronie FB:
Włóczykijki


Do tej pory naszymi Partnerami są:

  • miasto Barlinek, Barlinecki Dom Kultury i Centrum Informacji Turystycznej w Barlinku - pomoc organizacyjna, udostępnienie sali i organizacja rajdu nordic walking po Puszczy Barlineckiej
  • festiwal podróżniczy Włóczykij z Gryfina - wsparcie organizacyjne, promocyjne, nasz "starszy brat"
  • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gorzowie Wlkp.

Nagrody:

Takie koszulki z logo Festiwalu możecie wybrać w sekcji z nagrodami :) 

                     

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.12.2015 18:06