Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Nikodem Wojciechowski

Nikodem Wojciechowski

Kraków

Nazywam się Nikodem Wojciechowski. Urodziłem się w 1984 roku. Mieszkam i pracuję w Krakowie. Jestem niezależnym twórcą filmowym. Piszę, reżyseruję, montuję, zajmuję się też efektami wizualnymi.

vimeo.com/nikodem

Ważniejsze filmy:

'Wirujący keks (2017 - w produkcji) - ok. 0:30'
'Żelazny obłok' (2014) - 0:42'
‘Krawędź ziemi’ (2012) - 0:29’
‘Równonoc’ (2011) - 0:17’
‘Rola’ (2010) - 0:10’
‘Daj popatrzeć!’ (2009) - 0:16’

Napisz wiadomość do Projektodawcy

14086 PLN z 12500 PLN

92 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 17.02.2017 22:10

Wirujący keks - krótkometrażowa komedia science fiction

Są wśród nas łowcy achievementów?

Dodano 27.02.2017, godz. 16:25

Drodzy Keksowicze,

Powoli dochodzimy do siebie po emocjonującej końcówce naszej kampanii - dlatego czas na garść podsumowań.

W trakcie zbiórki swoje miejsce w naszych szeregach zajęli: TOBIURO, ANETA BOBKO, JOANNA ZIELIŃSKA, BPB ARKADA, ELORA I PITER IMBIEROWICZ, VERDE ARCH, BOHUNEZ, ROKICCY.CO, KOCZI, ANDRZEJ JASIŃSKI, ANNA JAŚKANIEC, GOSIA I ADAM, I DO THINGS MY WAY, KAMILA P., OLA I JACEK WOJCIECHOWSCY, TERESA WOJCIECHOWSKA, ADRIAN RATAJCZAK, KAMIL IWANOWICZ, RAFAŁ MAŁECKI, MARIA O., KAMIL MACHNICKI, SLIMCZY SLIM, RAFAŁ JĘDRYSIAK, ANETA I MICHAŁ MARZEC, KRZYSZKI, DEZOLACJA, ANNA HELG, MAGDA I WOJTEK GRUCHALSCY, BARTEK HŁAWKA - LONIEK, MARTA ANDRE, MATEUSZ LEŚNIAK, ARTURM11, ZIBILACOSTE, KRYSTYNA GOLUSZKO, MARIA ROMASZKAN, JULIALP, MARTENIUSZ, ZAPOR, GRZYB, DANUTA I LESZEK WERBIŃSCY, PAULINA PAWLAK, ANDRZEJ HUCZEK, KAJA PIAŚCIK, AGNIESZKA BODYCH, PROCESKAFKA, DARIUSZ DAMIAN JAKUBOWSKI, MACIEK WÓJTOWICZ, JAKUB SOBCZAK, JOANKA2, LP42, DOMI RYDEL, JACEK PAWŁOWSKI, JOANNA BOCHENEK, DAWID ORLOF, KOT KOTOWSKI, DANUTA PYREK, ROBERT JR. ANDRE, KOLESZKA ŚNIEGOWY, HATEOM, ARATASHI, MICHAŁ AJSZEL POŁETEK, KAT3KALA, A.CISOWSKA, KACPER WAWRZAK, KAROLINA HYZAK, SALOMEA CYPISEK, PIOTREK, JAKUB GOLIS, DUDERSKI, JEDIGATER, ROBERT ANDRE, AGNIESZKA PERYGA, SHINING HIPPIE BIKINI, MAL MAL GOS, KATARZYNA KRÓL, AŚKA STASZEWSKA, PPLCANFLY, NDXNN, GIM913PP, DAMIAN NIERODA, ANIA KANIA, JACEK RUSIN, PATRYK ANDRE, EMILIA ŁUKOWICZ, ROLAND RZĄSA, MAREK SZ., MONANA, MANIFEST KINIA, -LS3-, ARISTO.

Bez Was nie byłoby Keksu! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w zabawie. Nagrody, które zaoferowaliśmy Wam w ramach podziękowania za wsparcie będziemy przygotowywać równolegle z pracą nad filmem (a o tym więcej już wkrótce!). Śledźcie dalsze losy naszego projektu w aktualnościach i na Facebooku (https://www.facebook.com/wirujacykeks/) i sprawdzajcie maile - tą drogą będziemy się z Wami kontaktować w sprawie nagród.

Jak sami wiecie nasza kampania miała formę gry. Pamiętacie pewnie, że biorąc w niej udział, oprócz nagród mogliście zdobyć wirtualne odznaki: https://goo.gl/wByctu Szczegółową rozpiskę, kto i jaką odznakę zdobył znajdziecie tutaj: http://imgur.com/a/Gz2Wo Wszelkie uwagi do listy proszę zgłaszać w wiadomościach do nas :) (tu lub na FB). Mogło się zdarzyć, że nie przyznaliśmy komuś odznaki za wielokrotne wsparcie - bo wspierał z dwóch różnych kont - albo za aktywne udostępnianie informacji o projekcie - bo zrobił to niepublicznie. Wśród zdobywców przynajmniej dwóch odznak za jakiś czas rozlosujemy obiecaną nagrodę - rekwizyt filmowy :) A dla tych, którzy chcą napawać się i chwalić swoimi odznakami w ruchomej, obracającej się wersji wklejamy linki do gifów:

Pierwsza krew: http://gph.is/2lMmJSv
Podwójne uderzenie: http://gph.is/2lO8QRV
Hit Combo!: http://gph.is/2lMorTI
Aktywny komentator: http://gph.is/2lMexlc
Bohater dnia: http://gph.is/2mvQ7ue
Wirujący ninja: http://gph.is/2mvS1et

Do usłyszenia!
Ekipa 'Wirującego keksu'