Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Nikodem Wojciechowski

Nikodem Wojciechowski

Kraków

Nazywam się Nikodem Wojciechowski. Urodziłem się w 1984 roku. Mieszkam i pracuję w Krakowie. Jestem niezależnym twórcą filmowym. Piszę, reżyseruję, montuję, zajmuję się też efektami wizualnymi.

vimeo.com/nikodem

Ważniejsze filmy:

'Wirujący keks (2017 - w produkcji) - ok. 0:30'
'Żelazny obłok' (2014) - 0:42'
‘Krawędź ziemi’ (2012) - 0:29’
‘Równonoc’ (2011) - 0:17’
‘Rola’ (2010) - 0:10’
‘Daj popatrzeć!’ (2009) - 0:16’

Napisz wiadomość do Projektodawcy

14086 PLN z 12500 PLN

92 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 17.02.2017 22:10

Wirujący keks - krótkometrażowa komedia science fiction

Wsparliście udany projekt :)

Dodano 20.02.2017, godz. 18:09

Z niezwykłym wynikiem 112% kończy się akcja finansowania filmu Wirujący keks. Przebiliście pierwszy z pasków postępu i dotarliście do pierwszego progu na kolejnym :) Wielkie brawa!

W ostatnich minutach wsparli nas: rusinjacek, Patryk Andre, Roland Rząsa, MarekSz (który został naszym nowym koproducentem!), monana, manifest kinia, -ls3-. Dziękujemy!

Nasza retrostacja graficzna zamknęła się (w sobie) na cały weekend żądając tylko od czasu do czasu kolejnego wiadra kawy. I wreszcie jest efekt: http://gph.is/2kEGxYX Brakuje nam jeszcze tylko awatara Joanki2 (Joanko2 - nie daj się dłużej prosić, odbierz maila :)) oraz dwóch awatarów z konkursu, który ogłosiliśmy ostatniego dnia zbiórki. Wciąż księgowane są ostatnie wpłaty więc z rozwiązaniem jeszcze chwilkę poczekamy (napięcie rośnie, oddech przyspiesza...). A takim rzutem na taśmę, zaksięgowanym dopiero dziś, wsparł nas właśnie użytkownik Aristo – również bardzo dziękujemy!

I jeszcze raz: jedno ogromne DZIĘKI dla wszystkich ludzi dobrej woli - tych, którzy o naszym projekcie pisali i mówili i oczywiście tych, którzy go wsparli! Jak się okazało, mieliśmy wokół siebie mnóstwo przyjaciół a teraz mamy ich jeszcze więcej :)
Wszyscy bandyci leżą słodko chrapiąc ze zmęczenia (http://gph.is/2l0gt6M), ale my nie przestaniemy wirować. Czas zająć się nagrodami a przede wszystkim... czas zrobić FILM :)

Ekipa Wirującego Keksu

PS. Nieustatnnie zapraszamy do kontaktu z nami przez naszą stronę na FB: https://www.facebook.com/wirujacykeks/