Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Nikodem Wojciechowski

Nikodem Wojciechowski

Kraków

Nazywam się Nikodem Wojciechowski. Urodziłem się w 1984 roku. Mieszkam i pracuję w Krakowie. Jestem niezależnym twórcą filmowym. Piszę, reżyseruję, montuję, zajmuję się też efektami wizualnymi.

vimeo.com/nikodem

Ważniejsze filmy:

'Wirujący keks (2017 - w produkcji) - ok. 0:30'
'Żelazny obłok' (2014) - 0:42'
‘Krawędź ziemi’ (2012) - 0:29’
‘Równonoc’ (2011) - 0:17’
‘Rola’ (2010) - 0:10’
‘Daj popatrzeć!’ (2009) - 0:16’

Napisz wiadomość do Projektodawcy

14086 PLN z 12500 PLN

92 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 17.02.2017 22:10

Wirujący keks - krótkometrażowa komedia science fiction

Życie po "setce"?

Dodano 17.02.2017, godz. 18:29

Szanowni Widzowie!

Jeśli nie zaglądacie na stronę naszej zbiórki i naszego facebooka pewnie nie wiecie jeszcze, że wczoraj działy się tu rzeczy niezwykłe:

"Na tarasie nagle, zupełnie znikąd, pojawia się kilku nowych graczy a kilku dotychczasowych dokłada do pieca jeszcze więcej! Tańczycie razem pięknie. Wszystko toczy się błyskawicznie, ale my Wasze synchroniczne, eleganckie i majestatyczne ruchy obserwujemy w zwolnionym tempie a pasek postępu w tym czasie przebija magiczny próg 100%! Tak jest! Jesteśmy już bezpieczni a to dzięki wszystkim tym, którzy wsparli nas do tej pory."

W ostatniej dobie bohatersko dołączają do nas: jedigater, Robert Andre, Agnieszka Peryga, Leszek Smyrski - Shining Hippie Bikini, KatarzynaKr, Mal Mal Gos, Aśka Staszewska, pplcanfly, ndxnn, gim913pp, dnieroda i Ania Kania. Kolejne wsparcie "zaliczają" nasi dobrzy znajomi - Kamila P i Wojtek Gruchalski, który wyskakując na środek i wirując na głowie (jak lata temu, pamiętam!) przeprowadza całą naszą grupę przez symboliczną "setkę"! :) Brawo, co za energia, co za ekspresja! Dzięki!!!

Nawet postrach dzielnicy, znany sadysta i były tancerz baletowy, Dorian 'Wielebny' O'Connor nie wytrzymuje tego naporu i pada nieprzytomny z wysiłku: https://youtu.be/d7OmuCfngv8

Udało się, film ma już zagwarantowane finansowanie na 23 godziny przed końcem zbiórki! :)

Więcej podsumowań, gdy ochłoniemy. Nasza potężna retromaszyna obliczeniowa poci się już nad awatarami i wizualizacją tarasu a tymczasem zostały już tylko 3,5 godziny by wesprzeć nasz projekt i zgarnąć atrakcyjne nagrody :)

Życie po zbiórce? Gra o pietruszkę? Ależ skąd! Popatrzcie na nasze dodatkowe cele: https://goo.gl/zBRXBK

Pierwszy rozszerzony cel? 110% - zgromadzone ponadplanowo pieniądze przeznaczymy na realizację klipu do muzyki LukHasha - zmontujemy go z fragmentów filmu, ale również kupimy dodatkowe ujęcia z tzw. 'stocków' albo zrealizujemy je sami.

Warto dołożyć swoją cegiełkę i zapisać się w napisach końcowych filmu: https://polakpotrafi.pl/projekt/wirujacy-keks-polska-krotkometrazowa-komedia-sf

Konkurs: ostatnią zaksięgowaną wpłatę na nasz projekt (niezależnie od jej wysokości) nagrodzimy dodatkowym awatarem, którego stworzycie razem z nami. Żeby nie był to konkurs wyłącznie dla najszybszych rewolwerowców, identyczną nagrodą uhonorujemy losowo wybraną osobę, która wsparła lub jeszcze wesprze nas w ostatniej dobie zbiórki. Dwa awatary - dla tych szybkich i tych szczęśliwych :) Rzućcie dowolną kwotę i powalczcie o swojego keksoludzika :) Jest się o co bić... o pardon... o co tańczyć :)

Ukłony i uściski
Ekipa Wirującego Keksu