Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Nikodem Wojciechowski

Nikodem Wojciechowski

Kraków

Nazywam się Nikodem Wojciechowski. Urodziłem się w 1984 roku. Mieszkam i pracuję w Krakowie. Jestem niezależnym twórcą filmowym. Piszę, reżyseruję, montuję, zajmuję się też efektami wizualnymi.

vimeo.com/nikodem

Ważniejsze filmy:

'Wirujący keks (2017 - w produkcji) - ok. 0:30'
'Żelazny obłok' (2014) - 0:42'
‘Krawędź ziemi’ (2012) - 0:29’
‘Równonoc’ (2011) - 0:17’
‘Rola’ (2010) - 0:10’
‘Daj popatrzeć!’ (2009) - 0:16’

Napisz wiadomość do Projektodawcy

14086 PLN z 12500 PLN

92 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 17.02.2017 22:10

Wirujący keks - krótkometrażowa komedia science fiction

Patroni, nowa nagroda i lektor

Dodano 03.02.2017, godz. 17:43

Witajcie miłośnicy Wirującego Keksu. Nasza kampania trwa a my mamy dla Was garść podsumowań i nowości :)


//Podziękowania

Przede wszystkim dziękujemy osobom, które już wsparły nasz projekt. W ostatnich dniach byli to:

Rafał Małecki, Maria O. (http://gph.is/2j455JX), Kamil Machnicki, Elora i Piter (http://gph.is/2jhXMJU), Slimczy Slim (http://gph.is/2k9UZGH), Anetomix (http://gph.is/2jlYqv5), Krzyszki, Dezolacja, Rafał Jędrysiak, Anna Helg, Magda i Wojtek Gruchalscy (http://gph.is/2jqvLF4), Bartek Hławka - Loniek, Marta Andre (http://gph.is/2kqVBbn) i Mateusz Leśniak (awatar w trakcie renderowania :)). Kłaniamy się Wam i pozdrawiamy - jesteście już z nami na tarasie: http://lunatico.pl/keks/images/keks_game.gif


//Nowa nagroda

Mamy nową nagrodę - KURIER DANYCH!

Wybierając ją otrzymacie:
- podziękowania mailem i na FB,
- pełny cyfrowy dostęp do gotowego filmu po premierze ,
- cyfrową wersję folderu ze storyboardem, konceptami, fotosami,
- przypinkę z logo filmu,
- płytę DVD do kolekcji.

Przede wszystkim jednak będziecie mogli dać odpocząć swoim mózgom i wszelkie ważne dane przenieść na nośnik zewnętrzny, który Wam podarujemy - DYSKIETKĘ 3,5 calową o przepastnej pojemności 1,44 MB! Tak, nie przesłyszeliście się - na takim nośniku bez problemu zmieścicie praktycznie wszystko!

Dyskietkę z wypisanym podziękowaniem, autografem wybranego aktora lub dowolną wiadomością gustownie oprawimy w sztywną ramkę z nadrukiem. Można będzie powiesić ją na ścianie poważnego gabinetu i chwalić się wszystkim.

Nasz retro-komputer rozpoczął dopiero opracowanie graficzne ramki a na razie - BING - wizualizacja próbna: https://goo.gl/RjkTGf


//Następna nagroda i próg 60%

Po osiągnięciu 50% odblokujemy następną nagrodę. Twoja twarz w filmie... czy ktoś jest chętny?

Przypominamy - nasza zbiórka jest formą zabawy - walki z bandytami: https://www.youtube.com/watch?v=3-yyQWSLN2I Po osiągnięciu magicznego progu 60% zdejmujemy z tarasu kolejnego bandytę (tak, będzie animacja), dajcie im wycisk!


//Patron i PH

https://goo.gl/smzZYg

Z wielką przyjemnością informujemy, że patronem medialnym filmu Wirujący keks został magazyn PIXEL (http://pixel-magazine.com/) - czasopismo poruszające tematy szeroko rozumianej kultury gier wideo. Pixel jest również organizatorem branżowej imprezy Pixel Heaven (http://pixelheavenfest.com/), na której prawdopodobnie zostanie pokazany nasz film - rozmowy trwają :)


//Partnerzy

https://goo.gl/NpmoEe

Prowadzisz firmę związaną z nowoczesnymi technologiami, informatyką, elektroniczną rozrywką lub filmem? Chcesz dołączyć do grona Partnerów WIRUJĄCEGO KEKSU? Więcej informacji o ofercie: https://goo.gl/zVb4R5 Skontaktuj się z nami i poznaj możliwości: kontakt@wirujacykeks.pl


//Media

Dla wszystkich, którzy chcieliby napisać lub powiedzieć o naszym projekcie - blogerów, youtuberów, dziennikarzy przyszykowaliśmy pakiet prasowy, który możecie pobrać tu: https://goo.gl/AUxMvA Zapraszamy - jesteśmy tu wszyscy - reżyser, autor zdjęć, aktorzy i inni, rozmawiajmy! :)


//Teaser VHS

Na koniec aktualności przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Dla kogo wersja teasera filmu Wirujący Keks z ulubionym lektorem z epoki VHS? :) KLIK: https://youtu.be/BDUhiJWnWCI Włączajcie głośniki, oglądajcie, lajkujcie i udostępniajcie. Tylko dzięki Wam możemy zebrać kwotę niezbędną do skończenia produkcji.


Dziękujemy za to, że jesteście z nami i walczymy dalej :) Przypomnijmy - jeśli za 14 dni nie zbierzemy 100% kwoty to wszystkie środki wracają do Was i mogą być ponownie zagospodarowane. My jednak musimy pogodzić się z niepowodzeniem i środków na ukończenie filmu poszukać gdzie indziej. Dlatego to tak ważne, by dotrzeć do kolejnych osób, które chciałyby wesprzeć nasz projekt, by Wasze zaangażowanie miało swój szczęśliwy finał i efekt w postaci gotowego filmu.


https://polakpotrafi.pl/projekt/wirujacy-keks-polska-krotkometrazowa-komedia-sf
https://www.facebook.com/wirujacykeks


Zapraszamy do wspierania i udostępniania!

Ekipa Wirującego Keksu