Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Nikodem Wojciechowski

Nikodem Wojciechowski

Kraków

Nazywam się Nikodem Wojciechowski. Urodziłem się w 1984 roku. Mieszkam i pracuję w Krakowie. Jestem niezależnym twórcą filmowym. Piszę, reżyseruję, montuję, zajmuję się też efektami wizualnymi.

vimeo.com/nikodem

Ważniejsze filmy:

'Wirujący keks (2017 - w produkcji) - ok. 0:30'
'Żelazny obłok' (2014) - 0:42'
‘Krawędź ziemi’ (2012) - 0:29’
‘Równonoc’ (2011) - 0:17’
‘Rola’ (2010) - 0:10’
‘Daj popatrzeć!’ (2009) - 0:16’

Napisz wiadomość do Projektodawcy

14086 PLN z 12500 PLN

92 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 17.02.2017 22:10

Wirujący keks - krótkometrażowa komedia science fiction

Wirujący keks o krok przed progiem

Dodano 23.01.2017, godz. 13:09

Drodzy Keksowicze!

Minęło kilka dni. Kłaniamy się w pas użytkownikom, którzy wsparli nas do tej pory. Są to: ToBiuro, BPB Arkada, Aneta Bobko, Joanna Zielińska, Michał Ajszel Połetek, Elora i Piter, Verde Arch, Bohunez, Rokiccy.co, Koczi, Andrzej Jasiński, Anna Jaśkaniec, Gosia i Adam, I do things My Way, Kamila P, OlaW, JacekW, TeresaW. Serdeczne dzięki!

Jesteśmy tuż przed ważnym dla naszej zbiórki progiem 30%. Po osiągnięciu go zamierzamy wyeliminować jednego z wirujących bandytów. To doda nam impetu w wirowaniu ku wielkiemu finałowi. Kto będzie tym, który wyprowadzi ten cios, powali Enrique i poprowadzi naszych bohaterów dalej? Po przekroczeniu wspomnianego progu dodamy też do kampanii nową nagrodę :)

Przypomnijmy, że nasza akcja powiedzie się tylko wtedy, gdy zbierzemy razem pełne 100%. W przeciwnym razie wszystkie środki wrócą do portfeli Wspierających a my będziemy musieli znaleźć inny sposób na realizację projektu. Dlatego gorąco zachęcamy tych, którym podoba się nasz pomysł, do mówienia i pisania o nim. Niech dowie się więcej osób. Wykorzystajmy siłę tłumu :)

Wiecie już, że nasza kampania ma formę gry, w której możecie wziąć udział. Na górze strony zbiórki (https://polakpotrafi.pl/projekt/wirujacy-keks-polska-krotkometrazowa-komedia-sf) znajduje się animacja przedstawiająca wszystkich wspierających pomagających w walce naszym bohaterom (http://lunatico.pl/keks/images/keks_game.gif). Odświeżajcie stronę co jakiś czas by być na bieżąco.

Zauważcie, że niektóre awatary mają specjalnie spersonalizowany wygląd. Zawdzięczają to wybraniu nagrody o nazwie WŁADCA AWATARÓW. Wyglądamy m.in. tak:

http://gph.is/2iMIIDZ
http://gph.is/2kawp9Q
http://gph.is/2j4nbqA
http://gph.is/2kiYJqj

Wspierając projekt zdobywacie również specjalne "achievementy" potwierdzane przez wirtualne odznaki (wszystkie odznaki i sposób ich zdobycia opisane są na stronie).

Wszyscy, którzy wsparli nasz projekt pierwszy raz otrzymują automatycznie odznakę PIERWSZA KREW z wirującym Sylwestrem (http://gph.is/2k71TxB).

Ci, którzy wybili się ponad pułap wyznaczony przez innych Wspierających i wsparli nas najwyższą danego dnia kwotą zdobywają tytuł BOHATERA DNIA i wirują razem z Chuckiem (http://gph.is/2ka2r5D). Wszystkie odznaki zostaną oficjalnie przyznane na końcu zbiórki, ale już teraz cieszyć mogą się nimi wirtualni kolekcjonerzy, którzy "trzymają rękę na pulsie" :)

Aktualności na bieżąco pojawiają się przede wszystkim na naszym profilu na FB:
https://www.facebook.com/wirujacykeks

Zapraszamy do odwiedzin i bardzo dziękujemy, że jesteście z nami :)

Ekipa Wirującego Keksu