Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Asante.Edu

Asante.Edu

Warszawa

Asante.Edu to inicjatywa, która wyrosła obok Asante Bamboo Bikes - pierwszego w Polsce społecznie odpowiedzialnego producenta bambusowych rowerów wytwarzanych w Polsce i Ghanie. Wierzymy w dwa koła rozwoju Afryki - przedsiębiorczość i edukację. Inwestujemy w edukację w Afryce poprzez wyrównywanie szans w dostępie do wiedzy z użyciem nowych technologii.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

18240 PLN z 11800 PLN

178 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

154%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.11.2015.

Tworzymy interaktywne biblioteki w Ghanie

RSS

Świąteczna niespodzianka od AsanteEDU Dodano 24.12.2015, godz. 9:20

Cześć :)

na wstępie chcielibyśmy złożyć Ci serdeczne życzenia pogodnych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia, pięknych chwil w rodzinnym gronie, dużo czasu na odpoczynek i radości w każdym ułamku sekundy nowego roku :)

I mamy dobrą wiadomość jako świąteczny prezent :)

Razem z Tobą pomagamy więcej w Duadze! :) Uporaliśmy się właśnie z rozliczeniem kampanii, a dzięki osobistym odbiorom nagród i rabatom za duże zakupy w Ghanie udało się zaoszczędzić aż 560 złotych! Postanowiliśmy w imieniu wszystkich darczyńców #WiedzaBezOgraniczen przekazać tę kwotę na rozwój przedszkola im. J. Korczaka wybudowanego przez Monikę Kaczmarzyk w Ghanie. Odwiedziliśmy to miejsce, przedszkole pięknie zmieniło życie ludzi kilku wiosek! Możesz zobaczyć to na zdjęciach na naszym Facebooku (https://www.facebook.com/asanteedu/)

Wesołych Świąt!
Zespół AsanteEDU
Dodano: 24.12.2015, 19:52
  jj.porebska
jj.porebska
Świetna Robota! Wesołych Świąt AsanteEDU!
Dodano: 24.12.2015, 9:35
Teddy Isbjørn
Teddy Isbjørn
Wesołych Świąt i pozdrowienia dla Moniki

Dziękujemy i pozdrawiamy z Ghany ;) Dodano 23.11.2015, godz. 8:29

Cześć!

Chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim razem i każdemu z osobna za uwierzenie w #WiedzaBezOgraniczen. Dzięki Wam, 178 cudownym osobom, udało się zebrać aż 18 240 zł, co przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.

Jesteśmy już po otwarciu pierwszej interaktywnej biblioteki w Ghanie. Koniecznie odwiedźcie naszego bloga, żeby dowiedzieć się jak uczniowie zareagowali na nowe pomoce naukowe http://asantebikes.pl/kolo-ghany-001 ;)

Pozdrawiamy,

Zespół AsanteEDU
Dodano: 24.11.2015, 15:50
  TESSA
TESSA
Gratuluję :) Jestem z Wami :) Serdecznie pozdrawiam :)

Jesteście niesamowici! Zrobiliście to! Dziękujemy :) Dodano 12.11.2015, godz. 20:49

We wtorek stała się niesamowita rzecz - udało nam się zebrać cała kwotę, wymaganą do stworzenia 3 interaktywnych bibliotek w Ghanie. To wszystko to Wasza zasługa - bardzo, bardzo Wam dziękujemy! My jednak dopiero się rozkręcamy. Zresztą zobaczcie sami w filmie niżej ;)Pozdrowienia! Dziękujemy!
Igor, Julia, MaciekDodano: 12.11.2015, 21:07
Asante.Edu
Asante.Edu
Hahaha, z tej radości pomyliliśmy imię Mateusza! No dobra, tak naprawdę to była kara za to co zrobił na filmie ;)

Jesteśmy już blisko celu! Dodano 08.11.2015, godz. 14:27

Jesteśmy na półmetku trwania kampanii, a już udało nam się zebrać prawie całą kwotę, wymaganą do zrealizowania projektu. To wszystko Wasza zasługa - bardzo dziękujemy! :)

Nie spoczywamy jednak na laurach, a przed nami jeszcze sporo pracy. Każda dodatkowo zebrana kwota to kolejna interaktywna biblioteka w Ghanie! Gdyby ktoś z Was miał pomysł, jak sprawić, żeby o inicjatywie zrobi się naprawdę głośna, będziemy wdzięczni za komentarz pod tą aktualnością lub za wiadomość na julia.saniewska@gmail.com. Wspierajmy razem wiedzę bez ograniczeń!

Artykuł o AsanteEDU na Inn Poland Dodano 03.11.2015, godz. 20:35

Cześć!

Z dużą radością informujemy, że o inicjatywie AsanteEDU robi się coraz głośniej ;)

Tym razem napisało o nas Inn Poland - zachęcamy do lektury i udostępniania! Im więcej osób dowie się o inicjatywie, tym większa szansa na nasz wspólny sukces.

http://innpoland.pl/122523,najpierw-rowery-teraz-tablety-polacy-znowu-jada-pomagac-do-ghany

Udało nam się zebrać środki na drugą interaktywną bibliotekę! Dodano 02.11.2015, godz. 9:20

Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami uwierzyli w wiedzę bez ograniczeń. Przez weekend udało się zebrać środki potrzebne na stworzenie drugiej interaktywnej biblioteki w Ghanie!

Przed nami jednak dużo pracy. Dołącz do nas na https://www.facebook.com/asanteedu/ i bądź na bieżąco z postępami projektu.

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i życzymy cudownego, słonecznego tygodnia :)

Pozdrawiamy,
Ekipa AsanteEDU

Stworzyliście już pierwszą bibliotekę! Dodano 30.10.2015, godz. 7:47

Jesteście najlepsi! :) Nie spodziewaliśmy się tak szybkiego odzewu! W pierwsze kilka godzin udało nam się zebrać kwotę potrzebną do stworzenia jednego interaktywnego centrum wiedzy w Ghanie :) Dziękujemy Wam wszystkim i działamy dalej!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.11.2015 13:01