Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Asante.Edu

Asante.Edu

Warszawa

Asante.Edu to inicjatywa, która wyrosła obok Asante Bamboo Bikes - pierwszego w Polsce społecznie odpowiedzialnego producenta bambusowych rowerów wytwarzanych w Polsce i Ghanie. Wierzymy w dwa koła rozwoju Afryki - przedsiębiorczość i edukację. Inwestujemy w edukację w Afryce poprzez wyrównywanie szans w dostępie do wiedzy z użyciem nowych technologii.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

18240 PLN z 11800 PLN

178 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

154%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.11.2015.

Tworzymy interaktywne biblioteki w Ghanie

Jesteśmy już blisko celu!

Dodano 08.11.2015, godz. 14:27

Jesteśmy na półmetku trwania kampanii, a już udało nam się zebrać prawie całą kwotę, wymaganą do zrealizowania projektu. To wszystko Wasza zasługa - bardzo dziękujemy! :)

Nie spoczywamy jednak na laurach, a przed nami jeszcze sporo pracy. Każda dodatkowo zebrana kwota to kolejna interaktywna biblioteka w Ghanie! Gdyby ktoś z Was miał pomysł, jak sprawić, żeby o inicjatywie zrobi się naprawdę głośna, będziemy wdzięczni za komentarz pod tą aktualnością lub za wiadomość na julia.saniewska@gmail.com. Wspierajmy razem wiedzę bez ograniczeń!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.11.2015 13:01