Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Szymon Podróżnik

Szymon Podróżnik

Gdynia

Włóczykij, podróżnik, marzyciel – szukający celu i sensu. Lubiący poznawać nowych ludzi i nowe krainy…
Przemierzył cztery kontynenty i ponad trzydzieści krajów najróżniejszymi środkami transportu, począwszy od własnych, niezawodnych nóg, poprzez autostop, pociąg, łódź, rower, skończywszy na samolocie. Idąc w ślad za marzeniami dotarł na początek i kraniec świata.
Wszędzie gdzie był oprócz podziwiania kolejnych zabytków i cudów natury nieustannie zachwyca się człowiekiem. Stąd pomysł na książkę, by pokazać jak różni, a jednocześnie podobni są zwykli ludzie żyjący w niezwykłych miejscach całego świata. Historie spisane w \\\"Tryptyku z podróży\\\" pokazują, że życie zawsze może być niesamowitą przygodą, a dążenie do realizacji własnych marzeń nie jest czymś co należy włożyć między bajki!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6760 PLN z 6000 PLN

74 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.12.2014.

Tryptyk z podróży

O projekcie

Cel projektu
 
Jeden człowiek, trzy podróże, cztery kontynenty, dziewięć języków, piętnaście krajów, setki rozmów, tysiące spotkań, moc nowych doświadczeń, nieskończoność ludzkiej dobroci... To wszystko znajdziecie w książce "Tryptyk z podróży".
W 2010 r. założyłem blog, który był początkowo zapiskiem pielgrzymki do Santiago de Compostella. Choć tego nie planowałem, rozrósł się proporcjonalnie do ilości moich podróży. Treści w nim zawarte, to zapis moich przeżyć, doświadczeń i spotkań w różnych miejscach świata.
 
 
 
Połączenie tych luźnych zapisków pozwoli na wydanie książki "Tryptyk z podróży". Dlaczego tryptyk? Trzy podróże, wędrówki, pielgrzymki. Z pozoru połączone w jedną historię bez logicznego ciągu, tak jakby nie miały ze sobą nic wspólnego. Jednak to co je spaja jest pewnym mottem całej książki. „Podróż to spotkanie. Podróż to drugi człowiek. Podróż to odkrywanie nowej rzeczywistości.” W takim kontekście te trzy opowieści są ze sobą nierozerwalnie złączone. Wszak odbył je jeden człowiek, będąc czasem zupełnie nieświadomy, że każda z tych podróży w jakiś dziwny, może opatrznościowy sposób, wywoływała następną. Tryptyk z podróży to wędrówka, ale i Spotkanie, to próba zapisu tego, co stało się moim udziałem.
 
 
 
Koszt całkowity realizacji projektu oscyluje w granicach 6.000 - 10.000 zł. Wszystko zależy od jakości papieru, ilości zdjęć w książce, oraz projektu okładki. Kwoty uzyskane ze sprzedaży egzemplarzy pozwolą, mam taką nadzieję, zorganizować kolejną daleką podróż, tym razem do Azji.
 
Progi - każde dodatkowe pieniądze zostaną oczywiście przeznaczone na lepszą jakość książki
8.000 zł - w przypadku zebrania tej kwoty zostanie zwiększona ilość kolorowych stron na których będą się znajdowały zdjęcia z podróży.
10.000 zł - jeśli przekroczymy tę magiczną barierę poszalejemy i książka ukaże się w twardej oprawie. Dodatkowo każdy wspierający kwotą większą niż 10 zł otrzyma podróżniczy kalendarz na 2015 rok!
 
 
 
 
Adres strony
 
O mnie
 
Włóczykij, podróżnik, marzyciel – szukający celu i sensu. Lubiący poznawać nowych ludzi i nowe krainy…
Przemierzył cztery kontynenty i ponad trzydzieści krajów najróżniejszymi środkami transportu, począwszy od własnych, niezawodnych nóg, poprzez autostop, pociąg, łódź, rower, skończywszy na samolocie. Za marzeniami dotarł na początek i kraniec świata.
Wszędzie gdzie był oprócz podziwiania kolejnych zabytków i cudów natury nieustannie zachwyca się człowiekiem. Stąd pomysł na książkę, by pokazać jak różni, a jednocześnie podobni są zwykli ludzie żyjący w niezwykłych miejscach całego świata. Historie spisane w "Tryptyku z podróży" pokazują, że życie zawsze może być niesamowitą przygodą, a dążenie do realizacji własnych marzeń nie jest czymś co należy włożyć między bajki.

 
Nagrody
 
W tej kategorii dzięki moim misyjnym przyjaciołom udało się trochę poszaleć. Oprócz standarodwych nagród, przewidzieliśmy kilka super odjechanych podróżniczych gadżetów, rękodzieł i pamiątek. Okazja będzie niebywała, bo większość z nich to pojedyncze egzemplarze, wyprodukowane specjalnie na tę okazję. Cóż mogę powiedzieć - serdecznie polecam!

 

przy wpłacie 5 zł
Każda złotówka się liczy! W zamian moja dozgonna wdzięczność oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.
 
przy wpłacie 15 zł
Muszla rodem z Santiago w formie pamiątkowego mydełka. Plus cytat z podróży oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

 

przy wpłacie 15 zł
Tym razem mydełko we wszystkich kolorach tęczy. Plus cytat podróżniczy oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

przy wpłacie 35 zł
Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.
 
 
przy wpłacie 50 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + zawieszka na ścianę oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

 

przy wpłacie 50 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + papeteria prawdziwego podróżnika oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży. Jak pisać z drugiego końca świata to tylko na takich kartkiach ;)

 
przy wpłacie 50 zł
Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + myśl podróżnika wypalona w kawałku drewna oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.
(Dostępne pozycje nr 1, 2, 3)

1.

2.
3.
 
przy wpłacie 60 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + skarb odnaleziony w butelce oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży!

 

przy wpłacie 60 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + zupełnie niesamowity, bo ręcznie wykonane, papierowy pojemnik oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

przy wpłacie 60 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + świecznik na podgrzewacze nr 1 oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

przy wpłacie 60 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + świecznik na podgrzewacze nr 2 oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

przy wpłacie 60 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + świecznik na podgrzewacze nr 3 oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

przy wpłacie 60 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + świecznik na podgrzewacze nr 4 oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

przy wpłacie 60 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + świecznik na podgrzewacze nr 5 oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

przy wpłacie 60 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + świecznik na podgrzewacze nr 6 oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

przy wpłacie 60 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + świecznik na podgrzewacze nr 7 oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

przy wpłacie 60 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + kieliszki prawdziwego podróżnika oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

przy wpłacie 70 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + 2 szklanki prawdziwego podróżnika oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

przy wpłacie 75 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + fantastyczne podróżnicze dzieło w drewnianej ramie nr 1 oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

przy wpłacie 75 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + fantastyczne podróżnicze dzieło w drewnianej ramie nr 2 oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

przy wpłacie 80 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + niesamowite, oryginalne podkładki pod kubek nr 1 oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

przy wpłacie 80 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + niesamowite, oryginalne podkładki pod kubek nr 2 oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży. 

przy wpłacie 80 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + niesamowite, oryginalne podkładki pod kubek nr 3 oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

przy wpłacie 90 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + jeden przepiękny obrazek (malowany na desce) zainspirowany zdjęciem z podróży oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży (zamawiając proszę o podanie numeru, od góry, od lewej strony: 1-6).

przy wpłacie 90 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + notes prawdziwego podróżnika dzięki któremu nigdy nie zapomnisz co masz zrobić jutro :) oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży. 

przy wpłacie 90 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + unikatowe kolczyki nr 1 oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

przy wpłacie 90 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + unikatowe kolczyki nr 2 oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

przy wpłacie 90 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + unikatowa bransoletka nr 1 oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

przy wpłacie 90 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + unikatowa bransoletka nr 2 oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

 

przy wpłacie 100 zł

Egzemplarz wydanej książki z moją dedykacją + zdjęcie podróżnika w formacie A4 + Passepartout oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

Wyboru można dokonać na Zdjęcia

 

przy wpłacie 300 zł

Dziesięć egzemplarzy wydanej książki z dedykacją oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

 

przy wpłacie 500 zł

Egzemplarz wydanej książki z dedykacją + możliwość zorganizowania na terenie Polski spotkania podróżniczego z prezentacją i opowieścią o podróżach oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

 

przy wpłacie 500 zł

Siedem egzemplarzy wydanej książki z dedykacją + Pięć zdjęć podróżnika w formacie A4 + Passepartout oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

 

przy wpłacie 1000 zł

Tytuł sponosra głównego książki + 10 ezemplarzy książki + możliwość zorganizowania na terenie Polski spotkania podróżniczego z prezentacją i opowieścią o podróżach oraz podziękowanie na fanpage'u Simon w Podróży.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.12.2014 16:04